Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано19.02.10 19:05



имам от две години - не става защото ти създава чувство за неувереност - никога не си сигурен дали като дръпнеш ще работи ..
Китайски са ..

Сега съм с лепенки - Чудо ! не ми се пуши !
Нося си никотинови дъвки и цигарата за всеки случай, но нямам нужда от тях !

Третия ден бил най - труден Глупости !

Ей сега преди малко само ми се прииска дим , но с бяло вино и херинга се наместих ..



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано19.02.10 19:11



току що казаха по новините,че са му дали доживотен затвор
на изверга!!!

Борбата е моята стихия, а победата — моето правило.


Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.02.10 19:17



ти гледаш някаква телевизия дет никой друг не гледа

Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.


Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано19.02.10 19:19



чух и го видях по нова телевизия!

Борбата е моята стихия, а победата — моето правило.


Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ! [re: bubble]  
Автор aceteneris (непознат )
Публикувано19.02.10 19:23



Мога да ви помогна в правната област.



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ! [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.02.10 19:35



ех начи, ми мисли бе човек, как точно са му дали доживотна? Кога беше процеса, какви доказателства представиха, свидетели??? А мисли малко
По БТВ казаха друго



Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.

Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ! [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.02.10 19:50



Повдигнато е обвинение, ай стига глупости!!



Тема Re: Не съм съгласнааа... [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано19.02.10 19:59



Бих се заела успоредно с няколко институции -
1. Агенцията за защита на детето - да се каже името на виновния

2. Лекарите, през които е минало детето

3. Полицията, защото лекарите са длъжни по закон да ги уведомяват, ако се усъмнят в престъпно деяние като причина за каквото и да е заболяване, травма и т.н.

4. Прокуратурата

Това в БГ - в чужбина е ясно... журанилсти, обществено мнение и т.н.

Знаеш ли Лирке, вече много пъти съм го чувала това - нищо няма да промениш ... Е, не е вярно, аз лично имам няколко успешни битки с нашите инстанции, институции и т.н. наистина..

Единственото условие е последователност и упоритост. Ако се умориш, даваш си почивка и пак продължаваш, но повярвай ми няма такава институция, която няма да можеш да пребориш ако си прав и имаш горните качества.

А, тук сме повече хора и няма да си играем на играта и сам война е войн, тук ще приложим питчата за пръчките на Кубрат...една пръчка лесно можеш да счупиш, но цял сноп - трудно...

Виж, колкото и да ти звучи високопарно, аз наистина мисля, че ние сами можем да променим съдбата си, начина си на живот, самоконтрола говоря за нас, като нация, народ, държава.

Защо в Германия, когато влезнеш в автобуса самите пътници те наблюдават и проверяват дали си маркирал билетчето,а тук не? Ние по-скоро ще скрием гратисчията, а не да го контролираме. Но, и не трябва да позволяваме своеволията на кондукторите - нямаш билет, глоба, но не и саморазправа... Но това е друга тема..

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Ентусиазмът , привилегия на неопитността:)) [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано19.02.10 20:04



но не е недостатък на мъдроста, значи мъдрите се опитват да го запазят и по-скоро да го дозират, па макар и в не толкова големи размери, какъвто е когато си млад и неопитен...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Добре,нови [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано19.02.10 20:17



и аз не ангажирам никого с моето мнение, но мисля да опитам и ще помагам с каквото мога...

Всеки решава за себе си...

Но не мисля, че усилията които ще положа тук ще ми попречат да се погрижа за моите близки, дори да се наложи да направя компромис няма да е фатално за тяхното добруване, нали?

Напротив, по този начин ще се погрижа макар и с малка крачка да напреднем и за това, децата на нашите деца един ден да живеят по-добре.. и в по-безопасна държава.

И мисля, че ако хората за които се грижа са ми близки, значи ме познават и знаят какво да очакват от мен...и по-скоро ще ми помогнат и след това ще си готвим, хапваме и т.н.

Ако не друго, то такива общи цели обединяват хората...

Ако не друго то децата ни ще знаят, че ако искат хората около тях да не са безчуствени към болката им, то трябва и те да не са безчувствени към чуждата болка...

Виж това дали ще успеем или не - нищо не мога да кажа...но поне ще сме опитали, както каза и Бъбълчето...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.