Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Колеги...  
Автор Liya ()
Публикувано16.02.10 00:20



...мисля, че е време да сложим край на настъпателната лудост на някои...
Написах това, но не съм убедена, че е на правилното място... и който споделя написаното, нека подкрепи...





Тема Все по-интересно става... [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано16.02.10 00:58



Като например защо онлайн никовете в момента си трайкат...
Мнооого интересен клуб!


До колко ли ще се сведе бройката, ако върнат IP-тата :))))))))))))))))))))))



Тема Re: Все по-интересно става... *DELETED* [re: Liya]  
Автор sacho_g (бивш sachko)
Публикувано16.02.10 01:03



Мнението е изтрито от sacho_g

Тема Re: Все по-интересно става... [re: sacho_g]  
Автор Liya ()
Публикувано16.02.10 01:05



Не мисля... Утре ще се разбере...
Ако се окажеш прав, аз тук повече няма да стъпя...



Тема Re: Все по-интересно става... [re: Liya]  
Автор sacho_g (бивш sachko)
Публикувано16.02.10 01:08



Е, хайде тогава ... лягай си!



"Ако се построи къща на щастието, най-голямата стая ще е чакалнята!".
К...*

Тема Re: Колеги... [re: Liya]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано16.02.10 01:27



възбудена си емоционално:)
и каквото и да ти кажа сега ще изнервничиш, но все пак ще опитам:

първо - ти не можеш да видиш всички потребители, които са онлайн сега, защото има опция за скриването на текущото състояние на потребител.. аз например се водя за скрита:)

второ - предложението идва само от теб, а е написано 'от името на клуба на разведените'. не се водя за член и направо не съм ти 'Колега'

, но смятам, че много хора не одобряват това, което си написала като изявление от името на клуба.

трето - в тези клубове никой никъде не е забранил човек ако иска да си изока нещо, да си регистрира нов ник и да го направи. много хора държат на репутацията си и в лош за себе си момент биха го направили. И защо не????

четвърто - аз съм против модераторите да виждат айпитата, че и да снасят информация на който поиска. айде да стигат един-двама жандарми.

пето - не се ядосвай излишно и не се поддавай на провокации.
/ако знаеш пък това последното кой ти го пише... ще се търкаляш по земята с превит корем от смях/




Тема Re: Колеги... [re: тpънчeтo]  
Автор Liya ()
Публикувано16.02.10 01:54



Аз съм си емоционална, и в невъзбудено състояние

и никога не съм го крила, който ме харесва такава - харесва, който не - много му здраве!

Я да видим по-нататък...

Първо - означава, че съм видяла и предположила статуса на много повече от видимите... Е и? Още повече пишещи с n броя никчета...

Второ - Защо ли не го одобряват? Защото драскат простотии с хиляда ника... Не виждам друга причина... Ще издържа провала никой да не ме подкрепи, а нека всички си направим изводите...

Трето - Да, няма такава забрана, но ако някои решат, че могат да си злоупотребяват и да се подиграват с наученото за другите тук, би трябвало да получат заслуженото си...така убедено мисля аз....

Четвърто - за нашите модератори съм убедена, че не биха снесли информация, на който поиска... Кой го гони паранойка?

Пето - Не се ядосвам излишно и не се поддавам на провокации. Но обичам директно общуване, ако ще да се напсуваме ей ся, щото ни кипнало...но задкулистни игрички не понасям....
/ако знаех това последното кой ми го пише... и ако този някой мааалко ме познава, макар и виртуално, ще знае, че след търкалянето по земята с превит корем от смях, повече няма да разменя ни дума с него... щот съм си такава... Надявам се, че не си от малкото хора, с които се познавам лично...така ми се иска да не се съмнявам в тях.../

Редактирано от Liya на 16.02.10 02:00.



Тема Споко деее... [re: Liya]  
Автор Melany99 ()
Публикувано16.02.10 02:17



това е само нет...

Но нали уж такива прояви не се допускат от нетикета?


Но си права и за това, че уж днес регнат ник знае за клубарите много повече от нас, отделно и явно следи проявите им по други форуми...



Тема Re: Все по-интересно става... [re: Liya]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.02.10 06:06



Споко, върнаха ги преди месец и половина.



**Citius, Altius, Fortius**

Тема Re: Добро утро! [re: Melany99]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано16.02.10 06:54



Гледам темите на Мерил са изтрити.... какво става,бе хора?

Успокоиха ли се духовете или докато спинках изпуснах най-интересното...



То, от сън спомен нЕма, ама кво да се прави - човещинка...

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.