Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема аз съм сигурно световното тъпо парченови  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано08.02.10 13:54



Приятели, като цяло нямам време за четене по клубовете, вас ви чета като ме "газират" в къщи...А сядам отвреме навреме да пиша като положението стане непоносимо...Вашите съвети ми помагат, оттам заживявам в някакво привидно спокойствие до следващият път...
Вие ми простете, че ви се явявам само в трудни моменти


И ето следващият път....Искам да кажа само, че не се ровя по джобове, телефони итн защото /досега си мислех че съм възпитана и деликатна/ но вече съм на друго мнение - просто съм глупава...
В събота вечер му звъни тел. в джоба на палтото , а той спи. Винаги си го носи със себе си, беше си пийнал навън и затова вероятно е с притъпени чувства. Та звъни много пъти..реших, че е важно и като го погледнах видях, че е брат му . А той си звъни просто така обикновено. На екрана обаче видях чудесна снимка на децата ни, която не притежавам и реших да си я изпратя...Защо бе защо???Тъпа и глупава....
Видях снимката й, прочетох и любовните им смс-и от последния ден - явно си ги трие...
Не помня как изкарах две нощи и вчера и сега съм на работа при своите приятели - вас!
Какво да правя!?
По принцип в отношенията си съм пряма и вчера ме бодеше да го попитам, ама не знам защо едно вътрешно чувство ме караше да мълча.
Помогнете!
Обичам ви!



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.02.10 14:01



Че да беше попитала.
Еййййй, не се научиха тез хора да не си тъпчат мобилните телефони с компромати!





Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 14:03



Друг път не рови в чужди неща!

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано08.02.10 14:04



Дай си телефона. И ний ще ти пратим любовни есемеси





Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.02.10 14:08



Тъй ли?
Ами какво стана с тактиката на откровеността "като имам да казвам нещо, си го казвам"?





Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парче [re: ЛЯTO]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано08.02.10 14:10



Много кофти ситуация



Ами май разговор трябва да последва...няма как

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парче [re: Aлиca.]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.02.10 14:13



Това няма нищо общо с ровичкането в чужди телефони, джобове, пощи и квот още се сетиш.
Ще е липса на откровеност, ако човекът е решил да си вдига чукалата от тях, ама не я е уведомил.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парче [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.02.10 14:14



И голи снимки ще подберем, на супермъжкари, после Лятото уж случайно ще си забрави мобилния в колата на мъжа си, през това време 5-6 клубари ще се организирате да и звъните през 5 минути и да мятате горещи есемеси, до пълно побъркване на половинката. Ама номерът е той да шофира, докато дрънчи и цвърчи телефона и.





Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парче [re: Aлиca.]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано08.02.10 14:14



Ох, Лиска, май това важи за другите неща...на толкоз години станах, това ми е първата такава ситуация...винаги съм мислела, че това няма да ме сполети! И защо съм го мислела, не знам - щото е сприхав, избухлив, дуднещ тип /като че тез са застраховани/





Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парче [re: Aлиca.]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано08.02.10 14:15



Ама номерът е той да шофира, докато дрънчи и цвърчи телефона и

Eй, ти се престара. Ще претрепаш хората






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.