Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: and... of the other side of the Moonнови [re: NQ_7O]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано10.02.10 13:58



Като как същата? Не те разбирам...Като нещо, което си измислям периодично или като развръзката от страната на главния герой и жена му???



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано10.02.10 14:10



В този късен час, когато си будувал и мислел за мен съм искала да спя, но нещо не го мога...от няколко нощи...
Но стига съм се жалвала...я колко дни минаха...
За годините си уцелил - точно толкова...ама и "нашата Любовница" и тя не е чак младото кюрпе и тя е над 40-те. Явно кризата на средната възраст ни е погнала поголовно

Та наистина човекът прилича да е влюбен. Мисля, че на този етап го оставям да си живее с цената на моите нерви и безсъници /не в Сиатъл за жалост/ Не мога още да преигравам и да го гледам и все се правя на заета из другите стаи за да не се срещаме...не е от най-правилните тактики от съветите на повечето клубари, но е част от тактиката на неправене на сцени и недраматизиране.
За съжаление няма да дочакам поздрав от теб, тъй като изобщо не мисля, че ще докарам нещата до споделяне Дори си мисля, че се шегуваш!
Не знам как да трупам доказателства и инфо, защото не го следя и не чета тел му. Чувам как си трие смс-те защото звукът е специфичен, т.е явно е че си пишат...Снощи не излезе...
Защо ви занимавам повече с ме не зная, но отвътре ми дойде да се обадя, че още съм жива! Условно!
Хубав ден на всички!

Редактирано от ЛЯTO на 10.02.10 14:11.



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.02.10 14:26



Що, ве? Моята тактика /препоръчителна/е пълна дистанция, само служебни и прелюбезни разговори по необходимост, също и засечки по стаите и коридорите, все едно с чупливо стъкло, внимаваш да не го бутнеш, използваш максимално момента, че е умопомрачен, за да си организираш твоите дела /без досадни обяснения/ и си правиш планове за едно по-независимо бъдеще.



Мани го Пениса, ако не се шегува с изцепката, че трябва да ставаш съвършения любовен душеприказчик на мъжа си, значи е превъртял или има мъжа ти за хептен голям тъпак. Не ща да помислям дори, че може да допусне ти да си чак толкоз тъпия ъгъл в триъгълника, че да си подхранваш самолюбието с бърсане на сълзи и сополи по друга.



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: Aлиca.]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано10.02.10 14:46



Тъй, тъй...права беше и ти и другите дето ми казвахте, че сега е по-как да го нарека...е хайде демократичен...не му прилича тоз етикет, ама например вчера се забавих след козметичката /не съм обявявала разбира се къде ще ходя/ и не ми се направи изречение. Питал детето къде съм и тя като казала, че не знае, рекъл с оня гадния глас, че се черпя някъде с приятелки, а на него съм правела забележки...Ей, все да очерни, ей! Моите излизания са на месеца веднъж -на кафе след работа примерно..А ако броим неговите преди тази случка с момата...охо...срещу него да тичам пак няма да го настигна в масите и запивките...Та така де. Кои дела да си организирам, Лис? В шпионските не ме бива, другите са някакви други, ежедневни...и правя планове за по-независимо бъдеще, в което някой ще ме обича, ще си говорим мило, ще тичаме в бавен каданс по плажа на Хаваите......е.ееее.еее

А сега съм в Хаити....
Не знам как бих излязла победителка от тоз кошмар...



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.02.10 16:44



Не знам как бих излязла победителка от тоз кошмар...

Не става ясно какво за тебе би означавало това, но мисля, че ще е само в твой плюс, ако приемеш, че твоят живот не зависи от неговия. И да направиш необходимото за да бъде така наистина. При положение, че не става дума за развод, то вие трябва да съществувате в паралелни светове, които никъде не се пресичат. Иначе няма начин.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: anbra]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано10.02.10 17:26



И как я виждаш тая работа
при съвместни ангажименти?
глупости.

разклати преди употреба


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: ЛЯTO]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано10.02.10 17:30



Дали се шегувам или не
зависи изцяло от целите, които си си поставила
в тази гадна ситуация.
Ти какво искаш да направиш всъщност?
Няма нужда да събираш повече доказателства
(освен ако не е за дело).
Имаш ли идея какво искаш да направиш
след като фактите са налице?
Като начало приеми реалностите, успокой се
и реши какво искаш да направиш.

разклати преди употреба<P ID="edit"><FONT class="small">

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 10.02.10 17:32.



Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.02.10 17:30



Е кои са им съвместните ангажименти, че не се разбра? Той да хойка, тя да седи и оправя къща и деца - изключителна съвместност, няма що. Срещу което и да му понася изцепките на ревност.
Щом ще се пази табелката на вратата, тогава всеки си живее живота, а вкъщи я карат по съквартирантски.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: anbra]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано10.02.10 17:50



Общи деца. Общи задължения към тях. Общи финансии предполагам.
Обща собственост ... , родители, приятели, познанства ...
Иначе става
"Всеки за себе си - Бог срещу всички"
(хубав филм - гледай го ако не си)

разклати преди употреба


Тема Re: аз съм сигурно световното тъпо парченови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.02.10 17:57



Познавам доста семейства, които си живеят в успоредни коридори... (
Като се наложи, показват сплотеност пред хората два-три пъти годишно. Естествено се грижат за деца кой както може - без особена координираност помежду си. Финансите не са задължително общи. Всеки се движи в неговата си посока. Не намират причина да се развеждат, защото не си пречат.
Абе на мен ми е странно, но какво от това - фактите говорят, че е сравнително често явление.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.