Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Офф: Блондинките са по-агресивни,нови  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано06.02.10 12:21



отколкото брюнетките, откриха учени от Калифорния (аах, таз Калифорния), съгласно

. Сега разбирам, защо тук сме се събрали толкова блондинки!!! И каква, всъщност, е причината да бъдем волни птички!

Любопитния въпрос е - бихме ли били по-добри, сговорчиви и обичливи, ако бяхме брюнетки?



Тема Re: Офф: Блондинките са по-агресивни, [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.02.10 12:23



Не знам, ама половинката ми каза снощи..."Добре че си блондинка! И да си лоша понякога, светлината около теб ме кефи!"



------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Офф: Блондинките са по-агресивни,нови [re: _parvaty_]  
Автор cetacean (кит)
Публикувано06.02.10 12:37



Интересно колко ли от така наречените блондинки тук, пък и където и да е из нашта мила рОдина са истински блондинки, а не замаскирани брюнетки



___________________

Into the blue...



Тема Re: Офф: Блондинките са по-агресивни,нови [re: cetacean]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.02.10 12:41



Кака ти е 100%, Парвати също...знаем се))
За Даная...тя си е също природна светлокоска и синеочка по природа))

Изрусените да се оправят!



------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема + 1 [re: _parvaty_]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано06.02.10 14:23



Не искам да бъда брюнетка,или поне вече не!


Като дете се откроявах на фона на тъмнеещето мнозинство в класа и се депресирах дори...
В по-късни години много ме харесваше един младеж,който в прав текст ми каза- защо си толкова руса,като хвърлена в буре с белина,а иначе си готина?!
Цветът ми беше комплекс дори с факта,че на морето другите стават прелестно шоколадови,а аз едва докарвам що-годе загар...
.........................
Но като си излекувах страдащата самооценка вече съм в мир със себе си и цветовете по мен.
Много е готино лятото на почивка, вървейки из морските градове таксиметровите шофьори да ме кандърдисват да се кача на таксито им я на руски, я на немски.
Косата се боядисва за да се превърнеш в блондинка,но естествените блондита вървят с ясносини очи,което си е направо лукс,ако си притежателка на такива!

Не мисля,че сме агресивни, а просто по-атрактивни!Иначе никакво отношение нямат цветовете към характера мисля..




Тема Re: + 1 [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано06.02.10 14:33



Хахахахха, имах един приятел, гей, който все се чудеше дали съм пепелно руса или .. какво


И да, опитвали са на руски да ми продават левове
Макар че от години съм повече бяла, отколкото квото и да било там!! Опитвала съм и като червенокоса, и като брюнетка, но някак вътрешно най ми подхожда блондито... В момента никой не може да разбере каква съм наистина, веждите и миглите ми са единствен показател, а те са ... мноого светли /тях потъмнявам за контраст/
Но си мисля, че цветът и дължината на косата са ехо на самоусещането ни.. Фризьорката ми дълго не ми даваше да се подстрижа, казваше "Не си готова!!!" Преди няколко месеца ме попита дали още искам, вече съм била... И минах в по-тъмния регистър на русото



Тема Re: + 1 [re: chavdar4e]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано06.02.10 14:51



Ох, и аз съм минавала по препоръка на приятелка в цвят тъмна вишня.Било много тъпо да изглеждам като блондинка -руса коса,сини очи,гаранция за скудоумие един вид.
Понеже и аз съм студен типаж -не рижав, а пепелен оттенък,лилавеещите тонове ми лепват много добре.Вмъквала съм и розови кичури,абе всякакви импровизации в цвета,които мога да измисля.
Това лято отрязах дългата до средата на гърба грива и вече мисля,че никога повече няма да пусна дълга коса.Толкова е удобно и сякаш по-секси да си с къса коса след 40+.
И не позволявам на фризьорка да ми влияе на решенията,веднага я сменям.Примерно моята отказа да ми отреже косата,защото било грехота при толкова желаещи за удължаване аз да се отказвам от толкова дълга коса.
Дългата коса било комплимент отправен към мъжа,таратанци...
Никакви комплименти вече не искам да отправям към тях,предпочитам да ми отправят.






Тема Re: + 1 [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано06.02.10 16:06



Бе някои не са мислели така.
"Истинският ариец е висок, рус и със сини очи"
Всички други - под ножа (или за сапун, да не става зян матрала)


Ааа, забравих - задължително кръвна група А

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 06.02.10 16:07.



Тема Re: Офф: Блондинките са по-агресивни, [re: _parvaty_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.02.10 16:39



Аз, пък, обяснимо се зарадвах повече на новината за завръщането на мода на жените Рубенсов тип.

Щото косата лесно ще си изруся, ама пустите килограми...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Офф: Блондинките са по-агресивни, [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано06.02.10 17:02



За да догониш моделите, не ти стига някой и друг килограм. Съжалявам за лошата вест.



Редакция. Не е добре да се правят повече от 5 неща едновременно.

Редактирано от Caffe Rosso на 06.02.10 17:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.