Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Хелоу!нови  
Автор echr ()
Публикувано30.01.10 16:10



отново. Дис ис ми агейн, ама от чужбина.
Понеже днес хем ми е ден, хем не ми е, я да ви видя как сте вие.
Малко казусче, значи, съботна занимавка.
Сега, тука един колега, не е наше момче, разбира се, чужденче е, та му се чудя и мая.
Снощи реши да НЕ идва на купон на отдела, щото жена му, африканка, дълъг брак, деца, била разстроена емоционално - имали семейна драма в Африка, в нейната си държава и тя я преживявала. Аз му викам "Егати, ти си абсотютен съпруг, бе човек! Брава!" (е, не точно с тези думи). Пък той ми отговаря, че не, не бил толкова добър съпруг. Ха, сега де! Или куртоазничи нещо тоя, или идеята му за добър съпруг е направо...не знам каква. Ми аз по неговите критерии кандисвам и на средно добър тогава.
Вий кво мислите? Да си на линия, когато си нужен емоционално на твоя човек, това къде се нарежда сред изискванията ви за добър партньор?



Тема Re: Хелоу!нови [re: echr]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано30.01.10 16:55



Снощи реши да НЕ идва на купон на отдела...

Ми, решил човека... Негова си работа.

Ти от какъв зор му се пъхаш в живота? Той да не би да е малоумен?

Ти наставница ли си му или надзирателка?



Тема Re: Хелоу!нови [re: echr]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано30.01.10 17:01



Ехей, загубихме те за каузата, значи!
Здравей и наслука там, в чужбината! :)

Да си на линия, когато си нужен емоционално на твоя човек, това къде се нарежда сред изискванията ви за добър партньор?

Ако ми е/съм му нужен/нужна, а него го/мен ме няма, егатисиму и партньорите сме!





Тема Re: Хелоу!нови [re: echr]  
Автор bubble ()
Публикувано30.01.10 17:01



Радвам се, че си хванала живота си и се надявам и ти стискам палци да си добре и щастлива и доволна :-)
Емоционалната нужда е на първи места при добър партнъор...

според мен



Тема Кафенце, Бабълче!нови [re: bubble]  
Автор echr ()
Публикувано30.01.10 17:32



Здравейте!

Много се радвам да ви чета пак!
Дано да сте добре и оцелели след ледниковия период в татковината. Аз го пропуснах, за късмет, но препятствията пред оцеляването ми и тук хич не са малко

. Но това не е оплакване в никакъв случай, всъщност съм много доволна. Дреболии от рода на тези, че не знам къде стои захарта в магазина или кое е препарат за почистване, а кое замразена храна, само създават вкус към живота. Впечатленията ми засега са в полза на заключението, че ако ние в БГ вървим напред, а тези хора тук - назад, ще се срещнем след 50 години. Но от друга страна си давам сметка, че положението ми не е на редови емигрант и съм облагодетелствена в значителна степен. И все пак, тук тече купон и това е видно от всяко положение.
Ако имате път насам, ще се радвам да се видим (апропо, имам място за 1-2 души в квартирата, това е покана)



Тема Re: Хелоу!нови [re: echr]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.01.10 17:59



Вий кво мислите? Да си на линия, когато си нужен емоционално на твоя човек, това къде се нарежда сред изискванията ви за добър партньор?


Това си върви по подразбиране.
Предполагам, човекът е не толкова куртоазен, колкото взискателен към себе си и способен на обективна преценка.



Тема Re: Кафенце, Бабълче!нови [re: echr]  
Автор bubble ()
Публикувано30.01.10 18:24



Ако е топло и има палми- идваме...Пиеше бяло вино, нали


а и някаква странна морална основа май има там където си



Тема Топлонови [re: bubble]  
Автор echr ()
Публикувано30.01.10 19:11



чак не е.

. Но знаеш ли какво установявам, ако на душата ти е топло, няма никакво значение каква е околната температура. Иначе е влажно и често мрачно, но това започва да ми харесва. Абе в Брюксел съм, нали ви казах. И да, пия бяло вино, но имам залитания и по червеното. А не отказвам и всякакви други разновидности на великото човешко изобретение, наречено алкохол.

Даа, не знам от какво е, дали от по-голямото разнообразие, финансова независимост или друго, но хората си ценят връзките повече, отколкото по нашите ширини. В смисъл, не са толкова склонни да ги рискуват заради мимолетно увлечениие или заради моментна емоция. Имам предвид хора на средна възраст, младостта навсякъде е една и съща, явно. Не, че откривам топлата вода, но изпитвам някакво облекчение далеч от ... познатата мизерия. Ще видим колко ще ме държи.



Тема Re: Хелоу!нови [re: Aлиca.]  
Автор echr ()
Публикувано30.01.10 19:24



Значи, много се надявам и аз да е така. И не мога да спра да сравнявам и да се питам - колко от мъжете, които познавам в БГ биха направили такова нещо? Колко дори биха се замислили за настроението и преживяванията на половинката си? Мачът, работата, приятели, лична изява, фитнес, друго "важно" нещо обикновено са по-важни от човека до теб, поне по мои наблюдения. "Ще отида само за час... това е важно...колегите ще се обидят...няма да ми се сърдиш..." Зад всички подобни обяснения и уговорки се крие само едно - "пука ми за моя кеф повече, отколкото за теб и твоите настроения."
И според мен, колкото по-успял е един мъж в България, толкова повече се среми да разшири периметъра на личната си свобода, за сметка на връзката, естествено. Защото му се полага, той е рядка птица и има голям избор от възможностти. Не, че по-малко успелите също не го правят. Въобще, емоционалният живот на жената в една връзка най-често е ... абе няма такова нещо, лиготии.



Тема Re: Топлонови [re: echr]  
Автор bubble ()
Публикувано30.01.10 19:24



нямам какво да кажа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.