Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Я един ..нови  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано27.01.10 20:31



.. въпрос към предателите (щото тая дума изневяра много, ама изключително я мразИм).
Ко правите, скъпи другарчета, когато видите тоталната щета, дето сте нанесли ?! Виновно навеждате глава и чакате да видите щЕ ли ви я отсекат ?! Посипвате я с пепел (от камината, неволен свидетел на престъплението) и молите за прошка (тука може и некоя интерпретация да вмъкнете - като "последна дума" или най-страшното - "последно ястие") ?! Носите си отговорността (ама дайте точни параметри, щото да е ясно - що е то отговорност) ?! Борите се ?! Обвинявате ?! Или що ?!
Тука широкоскроената ми душа позволява на светците да не се изказват. На Асасин - също, че темата ми е курвенска (тва го знаем). Обаче на тоя свят - колкото предадени, толкоз и предатели .. се падат, та .. ми е "любопитно" !?



Я пъ сакам те-тук-тенка-на-те да пишем !


Тема Re: Я един ..нови [re: pravil-nick]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.01.10 20:35



Всъщност, най-честата реакция не е ли извън споменатите? Според мен просто крият и се правят, че нищо не е станало. Напълно одобрявам това.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Като един виден предател))нови [re: pravil-nick]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.01.10 20:39



И двата ми развода са поради мое предателство...ами, понесох си отговорността...сама инициирах разводите и отървах хората от себе си



Лесно и просто!

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Я един ..нови [re: pravil-nick]  
Автор bubble ()
Публикувано27.01.10 20:49



ами...предателство -много силна дума и в повечето случаи е целенасочено или в малката си част е "без да искам/е"...не е ли по лесно да говорим за грешките...предавала съм брат ми, като не му помогнах да заема една длъжност, просто знаех, че няма да се справи и не исках да си гърмя патроните и реномето...не съжалявам, защото знам, че и на него съм направила един вид услуга...АА ти за изневярата говориш...изневярата- зависи на кой я спретвам, но когато се случи е целенасочено , за да не мога да се "върна"един вид...и не ми пука...сериозно го казвам...за нецеленасочена не мога да говоря, щот пък тогава не е било сериозно с тоз дет съм му изневерила и пак е край на така наречената формална връзка...стига ти толкова...


Сега като се попрочитам- дан скочат моралните, щот не са били много тез изневери с очакван край...започвам да броя и после ще съобщя точната бройка



Тема Re: Я един .. [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано27.01.10 20:59



Абе, не бе, Идиотова. Работата е свършена. Заседателите са по местата си и чакаме изпълнението на присъдата. За тва питам.





Я пъ сакам те-тук-тенка-на-те да пишем !


Тема Re: Я един .. [re: bubble]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано27.01.10 21:01



Като не можеш да говориш за целенасочена, що заключаваш, че не е сериозно, бре ?





Я пъ сакам те-тук-тенка-на-те да пишем !


Тема Re: Като един виден предател)) [re: LlRA..]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано27.01.10 21:02



Мда .. ти си лесна.





Я пъ сакам те-тук-тенка-на-те да пишем !


Тема Re: Я един .. [re: pravil-nick]  
Автор bubble ()
Публикувано27.01.10 21:06



не...не съм казала, че е несериозно, а че не ми пука...много си е сериозно даже...тоест вече ми е преляло всичкото за да предприема тази крачка като крайна и последна крачка към раздяла...малко е сложно- кат мене

-шегувам се
видях какво си писала като доуточняване на ПОлуидиотова...значи, ако заседателите са седнали и ми мислят присъдата им казвам следното: Направих го, за да не мога да се върна назад, в съзнание и с мисъл и желание...а щом тази крачка съм предприела значи вече за човека потърпевш не искам да мисля, защото не мога да го понасям и това е начина да разбере...Наистина- един единствен такъв целенасочен случай съм имала...незная доколко малоумно или логично звучи, но това е истината!

Редактирано от bubble на 27.01.10 21:10.



Тема Re: Я един .. [re: pravil-nick]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.01.10 21:11



А-а-а, пак съм опущила завръзката.

Добре, де. Понеже си нямам друга в момента, ще потеоретизирам. За да те хванат, значи си я бил подкарал през просото, демек много влюбен си бил. Ако си бил много влюбен, логично е като те хванат да си кажеш, че си бил много влюбен и да се разделите по живо, по здраво. Какво да обвиняваш, какво да те обвиняват... човещинка.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я един .. [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано27.01.10 21:19



Значи, според теб, не се допуска идеята, че не си бил "много-влюбен" ? Сиреч изневерите се случват само и единствено в състояние на влюбеност. Що ли не съм много съгласна ?! Даже смея да твърдя, че предателствата се случват доста повече поради други "състояние" (нека така ги наречем). Дори от лекомислие, ако щеш .. Но не затова ми е темата.





Я пъ сакам те-тук-тенка-на-те да пишем !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.