Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Брад и Анджелина се разделят!нови  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано24.01.10 22:59



Вече е официално, предадоха агенциите. Били подписали споразумителни документи, понеже нямали брак, парите, които всеки е изкарал, си остават негови, децата - три общи и три осиновени - остават при Анджелина... Скарали се на 6-ти януари... Брад смятал, че Джоли има проблем ... че, то е видно - анорексията й вече си личи от километри... Което е жалко, тя е много благородна душа...

И още по-жалко, защото вероятно има хиляди жени, които искат да са на нейно място, в нейната кожа, с нейния мъж... Била в стрес заради смъртта на майка й... Много тъжно ми стана да прочета това... а като си помислиш колко много жени, вероятно, й завиждат... Уви, съвместното съжителство, явно, е много сложно нещо... всеки случай, не му прави чест на Брадчо да я остави в беда, да си хване дърмите, Анистън, и да се прави на мъж на концерта за Хаити...

п.п.



Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.01.10 23:02



Уффф...никога не съм я харесвала таз Анжелина

...не че харесвам и Брат Пит...ама ...много изкуствено ми беше това съжителство!

Личи си , че Анжи си има психо проблеми...как да живееш с туй чудо ве?

Добре са решили!

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано24.01.10 23:03



баси изродите..са тия "боливудци"!
горките "им" деца





Тема Re: Нищо не е такова,нови [re: _parvaty_]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано24.01.10 23:06



каквото изглежда!

Дърмите при Анистън, ама преди беше дърмите при Джоли, когато беше с Анистън...

Всъщност аз им се чудя на акъла на тез дето им завиждат... Нали знаеш онази приказка - те да си гледат техните пари и техните проблеми, пък ние нашите ... Парите може и да ги нямаме чак толкова, но виж на проблеми не могат да ни насмогнат... нито да ни конкурират...

Тъй де ...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано24.01.10 23:50





А тел. на Брад да знаеш




Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано24.01.10 23:53



Принципно винаги съм смятала, че е тъжно, когато двама души се разделят... Винаги съм се питала, кое е това, което обръща хората един срещу друг, вместо да бъдат един с друг...



Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано25.01.10 01:05



Ужасна новина. Като разбрах, вече сън не ме лови. Нещо друго по-тъпо има ли или това начело в класацията





Тема Re: Брад и Анджелина се разделят!нови [re: _parvaty_]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано25.01.10 03:37



Ха, жената най-после може да я огрее.
То и аз съм фен на Брат де.
Може и мен да огрее.
Само с децата не знам как ще се споразумеем.



разклати преди употреба

Тема Именно,това е чудното!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано25.01.10 08:17



Понякога, когато не мисля за друго, се заглеждам във двойките, които срещам, и винаги можеш да определиш спокойно кой от двамата е по-хубав. По някаква странна за мен причина (вероятно, поради първия закон на Херметизма) винаги съм смятала, че хубавите ВЪНШНО хора са хубави и вътрешно, а на тях двамата винаги съм се наслаждавала - чисто визуално, пък и, като актьорска игра! Харесвам ги! Харесват ми и като двойка. Равностойни са. Не би следвало да имат проблеми, поне на пръв поглед. Смятах ги за един от рядко срещаните знаци за равенство във Вселената...

Обаче, явно, наистина нищо не е вечно... и сигурно... и, както казваш, Стрейндж, винаги е тъжно, когато двама души се разделят...



Тема Има, разбира се :нови [re: Дивaнe-2]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано25.01.10 08:23



Ето ти най-тъпата българска песен



п.п. темата за песента е заемка от една клубарка, обаче нали искаш нещо супер тъпо, за това се сетих първо! Други въпроси да имаш? А ако решиш да търсиш нещо ХЕПТЕН тъпо, изкушавам се да те пратя да отидеш до огледалото! Хахахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.