Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Цикличност...нови  
Автор 4usmivki (новак)
Публикувано26.01.10 18:16



Я да пораздвижа малко клуба :) Темата и питането ми е истинско!
Да ви питам дали ви се е случвало. На базата на самонаблщдения и лек опит за самоанализи наблщдавам следното при мен и в мен.
Има около 2-3 периода годишно /за около по 1-2 седмици/, в които озлобявам към бившия "съжител".
Не поддържаме връзка, не сме се виждали с години, даже и нямаме мераци и за "едно кафе".
Обаче 2-3 пъти в годината избеснявам яко по адрес на "бившия съжител" и ми се иска да обидя, да нараня, да кажа неща, които и без това са ясни. Всичко се изразява само в думи - не ми се правят и не правя простотии.
После се усещам, че това винаги се случва около периоди, които са били около развод, изневяра и т.н.
Странното е, че не ми дреме отдавна кой с кого си ляга, прави семейства, деца, разводи и прочее дивотии.
Но около тея дати нещо ме прихваща :)
Имали ли сте подобни изживявания?
Т.е. питането ие - до колко мозъка или каквото там, запазва нещо на харда,рама или си самопуска вирус :)



Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано26.01.10 18:18



Тц! Никога не съм имала подобни усещания и нахъсвания...повредата е в твоя телевизор май:))



------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Цикличност...нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.01.10 18:23



Аз поне веднъж седмично избеснявам срещу настоящия си съжител и гледам да не му се мяркам пред очите и ушите, докато ми мине, той се закахърил за бившите. Какво има да ги мислиш, като не са ти в къщата!





Тема Re: Цикличност...нови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki (новак)
Публикувано26.01.10 18:28



май не разбра - имах предвид, че около дадени дати нещо ми става. А това дали някой ми е в къщата или не - малко ме вълнува! То се е видяло де отива питането ми :)



Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор ptj ()
Публикувано26.01.10 18:36



Правилно ти казаха да си смениш Уиндолса.

Може би все още не си забравила всичко хубаво, което по-рано ви е свързвало и затова понякога като си спомняш те боли. Не може да забравиш нацяло миналото си, даже и да ти се иска. С времето спомените ще избледнеят.

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор SerenityKnight v 48O (Винаги Щастлив)
Публикувано26.01.10 19:13



Проблемът ти не е в Уиндолса. Проблемът е по-скоро на БИОС ниво.

Решава се като идеш на специалист по психология, който ще намери какво и как се е случило в миналото ти. По всяка вероятност още в детстото ти са се появили 'рани' - енграми...



Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано26.01.10 19:35



разтройство на характера му казват модерните психовци
иначе си е чистак деструктивен егоизъм и характеропатия,
мдаа
вече се изразяват по-благо психовците
за доктор си
не е повредата в твоя телевизор, в теб е
..................
карай!
веселба да пада и хилеж





Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано26.01.10 19:53



И аз ги имах тези периоди на беснеене, но не беше свързано с конкретна дата, а по-скоро с поводи. С времето и новите ангажименти ми мина. Сега дори мога да видя положителния момент за моето психическо израстване.



Тема Re:А, ти след тованови [re: 4usmivki]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано26.01.10 20:04



съжителстваш ли с някого? Ако си сама е разбираемо, но ако не си не е...

За учудване на сама себе си, аз по-скоро си спомням хубавите неща от първия ми брак, а не лошите. Това обаче не значи, че съжалявам за развода -в никакъв случай. Но може това да е защото решението за този развод беше мое.

При теб кой беше причината за раздялата? И от колко време сте разделени?

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Цикличност...нови [re: 4usmivki]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано26.01.10 20:26



Тцъ, другата седмица даже мисля да си направя купон /обмислям в какъв вид точно!!/ по повод годишнината от развода, а до края на тая да си взема изпълнителния лист и да го погне съдия-изпълнител. Без грам емоция, озлобление, помени от любови, без нищо... Просто текущи задачки






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.