Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Продължениенови [re: DeNiro]  
Автор Kиkc ()
Публикувано11.01.10 17:55



ми е за случаите в които има чувства и съвместимост, но хората са разведени по други причини. Някакви си дребни битовизми, леко еднократно кривване от правия път...

По какви други причини? Заради волята на родителите е единственото, което ми хрумва, но е инфантилно.
Те дребните битовизми знаеш ли как се натрупват?

пп. А седниш ли да мериш на кантар компромисите, нещата значи плавно са си тръгналЕ.



Тема Re: Продължениенови [re: Kиkc]  
Автор DeNiro ()
Публикувано11.01.10 18:03



Какви ли?
- Проблеми с алкохол. Това за купонджийството също. Единият от съпрузите може да е сангвиник, другият меланхолик. Непоносимост към тъщата, свекървата, които не спират да се месят.



Тема Re: Продължениенови [re: DeNiro]  
Автор ъpл ()
Публикувано11.01.10 18:03



прусти й - тя не е знаела какво върши





Тема Re:Няма лошо, нонови [re: DeNiro]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано11.01.10 18:05



какво според теб, трябваше да направи твоята бивша съпруга?

Да чака да разлюбиш новата си любима?

Е, добре но дори това да се случи - нещата никога няма да бъдат каквито са били, когато си бил с първата си жена.... така че, щеше ли да има смисъл бившата ти жена да те чака, за да "залепите" отново семейството си?

И това, че си се влюбил и си последвал /предполагам/ новата си любов, също е било доста егоистично спрямо семейството ти, нали?

Това е омагьосан кръг от който не може да излезнеш невредим - все някой ще бъде наранен и никога няма да има момент, в който всички ще бъдат доволни и щастливи....



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Продължениенови [re: DeNiro]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.01.10 18:36



Ок, приемам, че съм сгрешила, извинявай.
От постинга си връщам назад личното отношение, останалото важи.


- - - -



Тема Re: Продължениенови [re: DeNiro]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.10 18:44



Бе я смени достаФФчика бе.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Продължениенови [re: DeNiro]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.01.10 18:45



Що ми пренебрегваш така въпросите, уважаеми?



Труднички ли ще дойдат?



Тема Re: Продължениенови [re: Aлиca.]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.10 18:47



Напушил се е, детето се държи с него сигурно в стил - бе ти кой си, не си ли отиде отдавна, скука му е, и бълва теми, и за още поне 100 подобни причини се сещам.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re:Няма лошо, нонови [re: sawana11]  
Автор DeNiro ()
Публикувано11.01.10 18:50



Не разбира се. Не виня за нищо бившата си съпруга, нито се опитвам да залепя нещо. Имам си нов живот. Мъчно ми е че тогава съм разсъждавал по различен начин. Ето така:
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=72871
И ми се иска с мненията си да помогна на други хора, на които им предстои да минат по моят път.



Тема Re: Продължениенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.01.10 19:14



Аааа, прочетох в другата му тема - опитва се да предотврати чужди разводи с тези проповеди човекът.

Много странен подход има обаче: "Да знаете, аз се влюбих и разкарах жена си и детето, ама тя не ме дочака като добра християнка да ми прости и да ме прибере, ами си намери един див селянин, дето сега ми възпитава сина, както не ми се ще. Обаче аз съм женен отново и щастлив, всичкото ми е наред, не гледам назад. Обаче, да знаете - не се развеждайте, не е хубаво. Нищо, че аз се кефя максимално от първия си развод и втория брак, ама вие да не сте посмели да се кефите като мен!"

Хубава взаимопомощ! Обичам да ми се молят да не се развеждам и да не се женя повече чрез апостол Матей разни серийни свалячи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.