Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано09.12.09 12:26



Как се отказва на жена ли!
Намираш друга жена, казваш й - тая нещо ми се сваля и ги оставяш да се оправят помежду си.



Непротивоконституционирствлувователствувовайте.

Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Beщицa;)]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано09.12.09 13:01



Ей, не бъркай корана с европата....!

Да видим до кога?!


Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор landing ()
Публикувано09.12.09 16:30



Извинявам се, но не разбрах казуса. Начи както си седиш и идва една жена дето ти се натиска, пък ти нищо? И как безболезнено да и обясниш, че си е внушила неправилни работи? Тъй ли?



Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано09.12.09 16:46



Като нямаш интерес към тази жена, какво ти пука какво мисли за теб. Дали си "грубиян и незна м си къв" - нека койко каквото иска да си мисли.
Още повече, че ти имаш такъв железен отговор - "женен съм булка, сори"
Толкоз. А тя, ако не може да приеме си е неин проблем.



Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор leciel (непознат)
Публикувано09.12.09 16:58



Ако наистина става дума за жена, мисля че няма до ти се налага да отказваш интимност, защото няма и да ти я предложат.Жените имат много чувствителни антенки за възможното и ако си срещал такива, които не се възползват от усета си, значи те са избрали да бъдат отблъснати.Тогава не би трябвало да се тревожиш





Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.12.09 20:24



Хахаха,то по-ше мине номера ако и кажа че ме боли глава бе!
Туй с неставането най-много да мине пред някоя ученичка деба.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Дapeнa :-)]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.12.09 20:27



Добре бе!


Утре ще си го напиша на челото,и ще се надявам че грижите по въпроса ще намалеят поне на половина

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано09.12.09 20:35



Защо пък трябва да не се чувства отблъсната. Нали това ти е целта (не знам кой емотикон да сложа, честно)




Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: *Плaмeн*]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано09.12.09 23:06



Сладур си ти


На уше да ти подшушна - нЕма нужда да дращиш нищо по челото, халката ако си носиш понякога е достатъчно



Тема отказва се директно... щото...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.12.09 23:12



... после някои почват да четат между редовете.. да търсят друг случай (сякаш по-удобния момент ще промени нещо)... почват да търсят причините (тоест да се мъчат да се променят или да променят обстоятелствата).. и изобщо става все по-зле...
Та карам директно с едното... не си мой тип... и т.н. Без заобикалки.. без недомлъвки.. и без вратички... и досега нито някоя ми се е обидила.. нито пък ме е намразила.. а и не ми досаждат после :)
Е затова обичам и такива директни жени.... дето могат да ме отрежат с думите.. Не ме кефиш..

... Тъй де времето е ценно.. какво ще го увъртаме :)

За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.