Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Caffe Arancio]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.12.09 13:16



Няма как всички четящи да знаят кой публикува вътрешните си монолози и кой излага официалната си гледна точка по темата.

Аз правя подробен коментар на това как възприемам написаното от нея.

Още не ми се вързва парирането на забележката ми, че това е цинично мислене, подобаващо на жена, за която сексът е занаят, чрез обвинения в лицемерие и фалшив морал.

Абе, лицемерието и фалшивият морал като етични категории не са ли достатъчно ясно формулирани и еднозначни? Да не би някой да влага друг смисъл в тези понятия, пък да е пропуснал да го разясни на четящите, защото използва форума само, за да си мисли на глас?





Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано11.12.09 13:50



и тази и другата тема според мен са само за това, да се намерят подходящите оправдания за съответните моменти така, че никой да не носи вина и отговорност. Другата причина е приказката - "Думам ти дъще, сещай се снахо", много често изпадаме в ситуации, в които не чуваме какво ни казват най-близките, но бихме чули някой страничен, заради липсата на предубеждение и персоналност.




Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Caffe Arancio]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано11.12.09 14:52



Да цитирам пак Ком (доколкото разбрах) - неговата половинка не е моя грижа, а негова.

Но по-вероятно е да не съм те разбрала ..



Буба лази на талази ..


Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: Aлиca.]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано11.12.09 15:03



Теб те пренебрегвам, щото си способна да обесиш и да залюлееш обесника срещу вятъра. С чиста съвест те наричам йезуит, ама рядко изпечен и срещан. И (ся вече), ако искаМ мога и да се обоснова.



Кафенце, не аз говоря сама със себе си. Изказах мнение, на което вие се метнахте и интерпретирахте както ви дойде. Това, че не пожелахте да вникнете е отделен въпрос. Обидихте се всяка една поотделно, сякаш аз съм лошата кучка, която насилва мъжете ви. Никоя, ама никоя не се постави на мястото на желаещата жена. Или пък, ако го направи, то бе в позицията на безпогрешна и велика. Е .. аз съм обикновен човек и жена. И простички неща, като да пожелая, обичам, поискам само секс, от мъж, който харесвам, не знам или пък не ме интересува семейното му положение, ми се случват. Съжалявам .. аз съм простосмъртна .. и съвсем обикновена.



Буба лази на талази ..

Тема Пиши ми на лични, сладурнови [re: *Плaмeн*]  
Автор fey_ ()
Публикувано11.12.09 15:04





Редактирано от fey_ на 11.12.09 15:11.



Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: pravil-nick]  
Автор Caffe Arancio ()
Публикувано11.12.09 15:12



Никоя, ама никоя не се постави на мястото на желаещата жена. Или пък, ако го направи, то бе в позицията на безпогрешна и велика.

Сигурна ли си?

Щото, ако го твърдиш, после ще пиша много...



П.П. Никовата, ти говориш за взаимност в желанията, жено. А в темата се говори за: ти го пъдиш, то те гони...



Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: pravil-nick]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано11.12.09 15:19



Погрешно съдиш, ако става дума и за моята реакция в случая. На мен ми се е случвало също да пожелавам кого ли не и не съм питала непременно предварително какъв е семейния или друг статус на пожелаваната страна

, ала тук ставаше дума просто за ситуация, в която ти него- да, а той тебе- не или не особено ( хипотетично), и въпреки че ти знаеш,че той тебе не, понеже си има друга тръпка в главата, ти въпреки това правиш опити за свалка. Второ лице, единствено число, съм употребила само за яснота. Та това е целият простичък казус.



Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано11.12.09 16:29



Забравяме една малка подробност обаче. Аз репликирам на пенисчето, което казва тъй (цитирам по памет): ".. казваш й, че си умираш по нея, но любовта ти принадлежи на друга ..". Туй за мен са оксиморони и неща несъвместими - хем да умира за мен, хем да обича друга. Последно ?!

Та затуй се изказах, че .. едикво-си-нали. Тезата ми трябваше да води до извода - нек'си не е гот да продължаваш да ми подаваш сигнали, сиреч да ме държиш у резерва .. Щото "умирам за теб, но .." точно тва означава.
Ако един мъж те отбягва и не иска, то означава точно това. Всякакви други али-бали .. поне на мен ми звучат несериозно.
Кафенце, разбра ли ми тезата ?!



Буба лази на талази ..

Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано11.12.09 16:31



Ми .. примерно да не попаднеш на някоя кучка като мен и да останеш изненадан от реакцията й, след като си й рекъл, че умираш за нея, но ..





Буба лази на талази ..

Тема Re: Как се отказва интимност на женанови [re: pravil-nick]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.12.09 16:32



To даже много се забави развитието на темата. Развитието което неминуемо предстоеше.


Хубаво си им го рекнала,и се радвам че поне една имаше смелостта да го рекне гласно. Споко,всички са такива,ама нали пусто да се правим тука на велики по клубовете-мира не ни дава
Мани,не ми се ръсят вече глупости,ама ТОЧНО ТУК в клубовете на дир.бг. като почне някоя да ми се прави на девственица,направо вече ми драйфа,разбери.
Направо ми се драйфа!!!

П.П.Ама как веднага подскочиха кискините,а :))


не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 11.12.09 16:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.