Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема моля за съвет!нови  
Автор lozinka (непознат )
Публикувано01.12.09 12:29



здравейте,искам да помоля някой от вас за съвет.....семейството ми наистина съШто незнае какво да ми каже. моята ситуация е такава:
омъжих се на 17 години и родих син,след 5 години мъжа ми ме напусна и отиде на гурбет.просто ме остави на родителите си,които ясно ми заявиха в един "хубав" ден,4е им пре4а.аз отидох при майка ми,но тя е бедна и има втори брак.мъжа и неприемаШе дори мен,а камо ли мен заедно със сина ми.живееха и оШте живеят в една гарсониера тя,той,сестра ми сега 25 годиШна,брат ми сега 9 годиШен.това беШе преди 8 години.така и аз се набутах там.мина време аз прживиях много неШта от живота,поумнях,дори на моменти сина ми отново живееШе с мен,но все се налагаШе да го връШтам отново при бивШите ми свекър и свекърва поради финансови при4ини единствено.
наскоро сеШтнах мъж,заживяхме заедно,вси4ко беШе перфектно.наистина вси4ко,мислех,4е по-добре няма накъде.той знае вси4ко за мен и това,4е имам син разбира се,но не го е виждал,заШтото сме в 4ужбина (аз дойдох сама тук да си пробвам късмета,като гурбет4ийка).забременях наскоро и реШихме да се женим.в момента сме в предсватбена подготовка.на 15.01 ние сватбата.....ако има такава:( сноШти той ми заяви в прав текст,4е неиска моя син да живее с нас.може д аидва колкото и когато иска на гости,но не и да живее.това ме удари като гръм!казвам ви,4е неможех да повярвам,4е тези думи излизат от неговите уста.той беШе перфектен до този момент за мен.оби4ах го много и ....няма какво д аобяснявам за 4увствата ми.ама няма мъж,който да застане пред сина ми,колкото и да го оби4ам.казах му,4е немога веднага да му отговоря дали развалям сватбата и правя аборт,но днес трябва.мама ми е купила роклята ве4е,вси4ки са поканени.вси4ко е готово и аз съм бременна,а искам и детето.не искам да правя аборти.после идва момента,4е дори и да зарежа годеника ми сега аз трябва да си ида в българия,където отново в гарсониерата и отново без сина ми......об6то взето и там абсолутно ниШто добро не ме 4ака.нямам стабилно семеиство,което да ми помага.сама съм на практика и сама се оправям. моля да ме посъветвате.наистина имам нуйда от 4уждо мнение.

Редактирано от lozinka на 01.12.09 12:30.



Тема Давай инфо за годениканови [re: lozinka]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.12.09 12:42



и как протече разговора? Какви са били уговорките до сега?

Явно трябва да се съчинява стратегия за приемане на сина.



Тема Re: моля за съвет!нови [re: lozinka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано01.12.09 13:18



Лозинке?
това ли е цялата истина?
ти беше ли проклетичка?
уфх
май трудно взех ви вярвам на девойките
името ти е поетично- създаваща вино, Vitis vinifera
днес проповядвам изсказа с доброто слово
...............
ку подкараш с проклетията си вътре е умрело начинание
опитай с доброто и приказката
.............
не знам що, ама малко ти вярвам на оплаквацията
това момче си е мислело нещо, когато се е отпочнало с игричката- семейство
...........
тъъ
на думата?
какво усра в съвместното съществуване?
само себе си ли се представяше
къде е съпричастната ти мисъл?
тъпо!
---------------
ако искаш говори



Тема Re: моля за съвет!нови [re: lozinka]  
Автор XXLMORE (член)
Публикувано01.12.09 13:48



Много не ми е ясно как бедната ти майка ти е купила сватбената рокля

ама да ти отговоря по казуса
Ти като си в чужбина, си без сина си, като си в България, пак си живееш без него, така че нещата просто ще си останат същите, а няма да се променят към по-лошо.Не можеш да се сърдиш, че новия ти мъж не иска да се занимава с чуждо момче на 13 години, в разгара на пубертета.Радвай се, че няма нищо против да ти гостува колкото иска, именно това е шанса ти да го убедиш, че детето няма да е в тежест, а може дори да помага в семейството.При по близко запознанство, ако имаш късмет двамата ти мъже да се разберат, може нещата да се променят в бъдеще.Най-малкото, ако си решиш финансовите проблеми, може да осигуриш по-добро образование на детето си.



Тема Re: Давай инфо за годениканови [re: mirror_]  
Автор lozinka (непознат )
Публикувано01.12.09 13:52



годеника е италианец-сицилианец.запознахме се тук.в на4алото хи4 не съм предполагала,4е Ште станем гаджета.тук вси4ки бягат от самотни жени от изто4на европа,но за мое у4удване леко полеко се задълбо4ихме. нямахме никакви уговорки по отноШение на моя син.кой е предполагал,4е така Ште стане! заоби4ахме се неусетно,преди 10 дена разбрах,4е съм бременна и реШихме да се женим.родителите му съШто незнаят,4е имам син,но идват на сватбата.сега той трябва и тях да ги уведоми,но предварително знаем,4е няма д аим хареса,но той ме уверява,4е от тяхна страна дългосро4ен проблем няма и Ште ме приемат.



Тема Re: моля за съвет!нови [re: XXLMORE]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.09 13:53



Всъщност много си праша...това е!
Да си живее както до сега и да си гледа новото семейство!
Другото ще се нареди лека -полека, когато онзи стане ТАТКО и види какво е да имаш дете))

Извода: ДРАМА НЯМА





Тема Re: Давай инфо за годениканови [re: lozinka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.09 13:55



Дерзай и не му мисли!...другото ще се нареди!...


Не си пълни главата с щуротии))

И на годеникът ти не му е лесно-д азнаеш



Тема Re: моля за съвет!нови [re: Orcad]  
Автор lozinka (непознат )
Публикувано01.12.09 13:55



не съм била проклети4ка и ниШто не съм нито крила,нито срала с него.той просто има резерви към 4ужди деца,но трябваШе да ме светне леко по-рано струва ми се.а Штом до 36 години не се е оженил и иска то4но за мен да се ожени можеШ сам да си направиШ извода колко "ужасна" съм аз.



Тема XXLMORE нови [re: XXLMORE]  
Автор lozinka (непознат )
Публикувано01.12.09 14:00



мерси.то4но така и аз си мислех.
ние си плаШтаме неШтата,които мама купува от българия разбира се.и да..аз работех,но спрях,заради неуредици с документи и то4но ж този момент разбрах и за бременността.сега,ако ме викнат отново,което ми го гарантират Ште продължа да работя докато ми е възможно физи4ески (тук мисля,4е няма маи4инство) и аз съ6то така се успокоявам.ако успея поне за в бъдеШте да помогна на сина ми.

Редактирано от lozinka на 01.12.09 14:00.



Тема Re: Давай инфо за годениканови [re: LlRA..]  
Автор lozinka (непознат )
Публикувано01.12.09 14:03



да знам,4е не му е лесно да пренебрегне вси4ки принципи на фамилията си,4е даже и неговите,а имнно,4е се жени за жена с дете.добре....остава да се надявам сина ми да се впиШе добре с времето в новото ми семейство.поне може да идва тук от време на време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.