Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема 15 Ноември Неделя ?!?нови  
Автор November17 (September17)
Публикувано15.11.09 09:08



Здравейте : Добро Утро : Радвам се да ви видя



Капсуловах се. Това ми е много странно, но сигурно е част от живота.
Нормално ли е да се стремя да гледам, виждам, чувам, правя само неща, които ми харесват ?
Нали живота не бил само хубав? Нали имал и тъмна страна?

Преди седмици водих един странни разговори с познати и замалко на скандал да отидат нещата, ако не бях преценила, че е безсмислено.
Ситуациите бяха, че хората настояват пред мен, че трябва да съм информирана и да се интересувам от гадостите в живота- защото те били навсякъде.

Един даже ми зададе кретенският въпрос : "Ти въобще можеш ли да плачеш ?". Предполагам въпроса му бе продиктуван от идеята му, че само и единствено той може страда и факта, че аз се усмихвам го кара да си мисли, че на мен ми е лесно.
Добре бе - лесно ми е мамка му - след като това те кара да се чувстваш специален и неповторим. Радвай се, че ми е лесно. Сочи ме с пръст ако искаш.

Всичките тези неща провокираха в мен искренното желание да се капсуловам.
Писна ми от повърхностни заключения и желание да ми отварят очите за неща, които отдавна са минали през мен. Срязали са ме на две и са оставили достатъчно дълбоки травми, че да не искам да си спомням.

Сядам да ви кажа, че се затрупах с музики, филми, книжки с картинки и красота. От това имам нужда - това правя.

Искам да ви пусна песнички, които си преповтарям и ме успокояват.

Искам да ви черпя кафе в неделя сутрин. С лимонов кекс








Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: November17]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.11.09 09:15



Доколкото разбирам не питаш, а само споделяш. Ами, аз не виждам нищо престъпно в това да гледаш да се дистанцираш от гадориите. И аз гледам да не ги забелязвам, особено ако нищо не мога да променя. Иначе, мога да плача, но не виждам защо да не избягвам разреваващите поводи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема А така!нови [re: November17]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано15.11.09 09:35



Браво на теб, подхода ти ми харесва

! Аз не успявам да се дистанцирам... от кретените и от всичко... А, мерси за кафето!



Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: November17]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано15.11.09 09:38



О, Ноемврийското, къде бехте кат ми трябвахте с компетентните си познания по чуждестранен език ?! За малко да ма намерят проста колегите тука, поради лъснала невежест в областта.



Тъй много съм радостна, че си преоткрила свободата да не ти дреме на заднИко от хорски условности. Вервам го правиш без огризения, поради щото докато някой не е измислил начин когато те боли да откачиш пластинката с болежката и да я дадеш на друг желаещ, дет много му са плаче намирам деянието противоестествено. Не дължим особено много на другите, освен обич в различни дози, другото си е наша работа.

Знайш кво, беше ми хрумнало да направим тема с песньовки, изразяващи отношението ни към другарите клубари или как ги виждаме у звук. Викам да ползваме твойта тема, да не цапаме друг лист. Ко ше речеш ?

Я да вида тебе на кво животно та оприличавам ?!



MM

Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор November17 (September17)
Публикувано15.11.09 09:41



Правилно си ме разбрала. Споделям. Реших да споделя тук - защото в онези ситуации щеше да ми отнеме много време да получа разбиране. Нямах и желание. Задържах си мнението тогава, но явно със закъснение ми се прииска да го споделя с някого. Тук е по-лесно. Пък и в пъти по-смислено ми се вижда.
За теб






Тема Re: Добро утро :)нови [re: November17]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.11.09 09:42



Дистанцирането от гадостите и здравословната доза цинизъм са много полезни и е добре да вървят заедно. Ти можеш да плачеш, всички можем да плачем, но избягваме да го правим пред външни хора, които получават от нас само разкошни усмивки. Това ги побърква и дразни, ми добре, това е техен проблем. Продължавай да правиш това, което искаш и от което имаш нужда. Ти трябва да се събереш, а не да бъдеш доразкъсана от хиените.







Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор November17 (September17)
Публикувано15.11.09 09:49




Мотам се мари Напред-назад-наляво-надясно
КАжи ся какво ти трябва от компетенцията ми ? Да ти се похваля - една студентка ще идва днес да се учим на произношение Чакам и още едно хлапе да се учим

Идеята ти да обърнем темата на песнички е перфектна

Животното на което ме оприличи ме усмиха Още повече

Виж се ти на какво приличаш







Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: November17]  
Автор Фaтa мopraнa ()
Публикувано15.11.09 09:53



Добро утро,ноемврийска пъргавице!
В неделя сутрин всяко кафе в повече ми действа добре.



Май още не си дорасла до там,че мнението на познатите ти да им го оставиш на тях,ами се занимаваш с него,че и оправдание търсиш?!
Цял живот винаги сме прицел на някого за поучаване,за присмех,за мерене на статуси дори............и какво от това?
Наранили са те и ти си им поддала,....дотам,че сега се залъгваш -ето,аз пък ще си взема хапчето антидот против вас-музиката ми,филмите ми и така ще си наместя душевния мир.
Не си капсулована,само на думи така го казваш,много лесно още те разхерметизирват.
За да не ти пука и това е показател за здрава капсула -следва тия думи изобщо да не те следват,просто да бъдаш в тая компания ако държиш много на нея, без да приемаш толкова навътре нещата.
Другия начин е-просто смени компанията,с която сте се разминали!
Човек се капсулова и обръгва единствено ако му се е наложило да губи много в тоя живот.
Важно е какво ще съхранява обаче в тая капсула-дали нежна сърцевина или ще бъде само стоманена съчма.



Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: November17]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано15.11.09 09:55



И на кво приличам ?! На мръсница! Баси, друго си мислех за себе си, обаче физическата прилика с лирическата героиня е феноменална. Сам да си науча гъзъ да са подмята тъй и ше си уцелила десетката.хихихихихихихййййййййййййййййййй, наистина ма засмя. Мерсииии.

Ся очаквай Правилника да дойде да изкоментира изборът ти.

MM

Тема Re: 15 Ноември Неделя ?!?нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.11.09 09:59



Аз какво животно съм, да ми кажеш. И гледай да ме изкараш хубава






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.