Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: _parvaty_]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано08.11.09 19:42



Няма да ти давам съвети, защото каквото и да ти кажа може да е неподходящо за теб.

Искам да ти разкажа един спомен. Родителите ми живееха по едно тоталитарно време в Дания. Когато се върнаха, не можеха да нахвалят страната, много им беше харесало. Майка ми каза: Ако в Дания е комунизъм искам и в БГ да е така, ако в Дания е капитализъм - нака да е същото и тук.

Малко след това си купих книгата "Датски разкази". Четох за един датчанин, който си загубва работата и как всичко това се отразява пагубно на него и на семейството му, накрая той се обесва, с надежда, че така семейството му ще се възползва от застраховката, но това не се случва, никога не бях чела по-песимистичен разказ.

Две съвсем различни гледни точки за една и съща страна по едно и също време.



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Има нещо гнило в Дания))нови [re: Beщицa;)]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано08.11.09 19:46



Знае се))





Тема Re: Точно премисляхнови [re: ptj]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано08.11.09 19:58



Глей като намигаш, да не ти излезе ечемик колкото тиква !
И хайде, ако обичаш, като си направиш и като ти го прибие някой айгър, тогава да се вгледаш, колко хубаво ти е детето.



Буба лази на талази ..


Тема Маркизо, такъв отговор тинови [re: Markizata]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано08.11.09 20:03



бичнах, и тъпия Дир да ме изхвърли точно тогава...

Идеята е, че - ДА - проблема с мюсюлманите е много голям, буквално са заляли Европа... Ама, ще видим, аз тук не съм зле, лошото е, че няма НОРМАЛНО общество... а ми писна от превъзбуди... ама, както някой писа - хубавото на кризата е, че ще отрезви някои от новобогаташчетата, и ще поизпразни партийните куфарчета... Та, гОрките, ще трябва да минат на Бентли стандартна модификация вместо на поръчково такова .... Майка им и парвенюта!!! Но ти благодаря , Маркизо, за описателните и точни обратни връзки - така е, навсякъде има престъпност... Де да знам, аз ще си проверя за Австралия и Нова Зеланди, пък ще видим... А и, за родителите ми също трябва да мисля... Абе, сложен казус.



Тема Re: Точно премисляхнови [re: pravil-nick]  
Автор ptj (пристрастен)
Публикувано08.11.09 20:06



Разсъждавате така, защото сте майки и жени. Всеки мъж поне веднъж в живота си е ял голям бой и в повечето случаи не е случайно. Не се опитвам да ви обяснявам каквото и да е било - просто разберете, че освен вас има и мъже, които гледат със съвсем друг поглед на повечето неща в живота.



П.П. Мен свиския грип ме изтърва, та с един ечемик ли ще ме плашиш.

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Маркизо, такъв отговор тинови [re: _parvaty_]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.11.09 20:11



Как точно ще мислиш за родителите, като ги оставиш тук сами и заминеш на ..ната си ли?
Не мога да ви разбера гурбетчиите или както там се самоопределяте.
Ако си кадърна и тук ще се справиш.Тук ти е силата, а не там където ще си аутсайдер.Но ти си знаеш или поне така си мислиш.
Не мога да разбера защо на всички само пари и печалби са ви в главите, баси.



All rights reserved

Тема Re: Маркизо, такъв отговор тинови [re: Hoй]  
Автор hipodilka (доволна)
Публикувано08.11.09 20:16



А така, кажи им го! Ходи в темата ми и се опитай да ми разгадаеш съня.



Малко кръгла в разцвета на своята възраст.

Тема Re: Точно премисляхнови [re: ptj]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано08.11.09 20:21



Виж какво ще ти кажа. Не съм от майките, дето ще скимтят, щото сина им е ял бой. Бил е и е бит. Не съм реагирала, освен да го наложа с лед .. Участвал е активно .. негови си неща са били. Но ! .. да яде бой абсолютно без причина ! Дори не знае дали го е засякъл, защото са били на празен път .. А и да го е засякъл - това ли е начинът ?! Мче по таз логика утре кво ? .. ще засека някой на светофар, ще извади пистолет и ще ме гръмне ли ?! Тъ .. не ми обяснявай за мъжите работи. Мисля, че съм дори по-наясно от теб.



Буба лази на талази ..


Тема ДА ГИ ВЗЕМА С МЕН, Ной,нови [re: Hoй]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано08.11.09 20:29



да ги взема с мен, това мисля. И сега им помагам, и смятам, че за жена добре се справям - е, кризата малко ме удари, обаче, имам работа, не се оплаквам, пък и, моята професия е търсена, няма страшно. А, парите са много важни - при факт, че си плащам всеки месец осигуровките през юли в Токуда ми взеха 300 лева за прегледи и т.н. ЗА ДВА ДНИ време! Питам, ако взимах 600 лева как щях да вържа месеца? Та, не ми обяснявай защо все парите са ни в акъла. Пък и, на мен не ми харесва чалга-колтурата, която върлува в родината ни, но пък, ти си фен на тази категория музика, та... няма как, явно, да ти обясня защо виждам заобикалящата ме среда като блато!

Айде, пийс!



Тема Re: Има нещо гнило в Дания))нови [re: LlRA..]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано08.11.09 20:29



Но и нещо приказно.



Изваждам положителното от отрицателното.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.