Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Уфф, че си лоша...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.10.09 14:13



Ето тук едно кратко списъче, пък вие допълвайте:
1. По димо - един, голям, дъхав, надървен ....хм, член
2. По Мелани - БМВ-то нещо ни мъ кефи вечи, нещо друго ми се иска, я Порше, я Ферари
3. По Чавдарче - огън за душата
4. По Оркад - виска и тутун при илко с готини хора

нататък - вие сте!



Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Kkaнeлa (непознат )
Публикувано30.10.09 22:46



От сутринта откакто те прочетох го мисля този филм. Та припрях да го видя. Добре де, къде му е акцентът на това? Защо все ще ги нахвърлят ей така ургулешката едно връз друго, драма да има. Ем ме е яд, ем ми е хубаво, ем знам ли и аз;-) Толкова пък да сме неподредени;-)
И един добър повод да кажа Добъв вечер на клуба!;-)
Понеже от известно време нямам работа, мисля да се включа;-)



Тема Това ми липсванови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано30.10.09 23:01




и това




Тема Re: Това ми липсванови [re: Mupa]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано30.10.09 23:26



Красноречиво.



разклати преди употреба

Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Kkaнeлa]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано31.10.09 00:01



Ами, здрасти, щом така си решил (-а). Канелата е хубава подправка, така че дано клубът придобие един още по-специфичен аромат, обогатен с щипка канела.
А иначе, що се отнася до филма, ще го гледам в най- скоро време. Заинтригувана съм от отзивите за него.



Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Kkaнeлa (непознат )
Публикувано31.10.09 00:15



Да, гледай го;-)



Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Kkaнeлa]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано31.10.09 16:14



Умишлено не се разпрострях върху стойността и визията на самият филм, тъй като едно прехвалено нещо се натоварва с някакви очаквания, а аз не исках да е така . Няма някаква авторова идея, крещяща с претенциите си за откритие. Като "вдишване-издишване" е, усещане, че за деветдесет минути живееш живота на някой друг. И само едно желание да излезеш от кожата си, да се отръскаш от формалните отношения и хора, да докоснеш непознатия до себе си, защото искаш да го стоплиш. Вървейки към дома, си мислех хиляди неща. Хрумна ми, че винаги съм имала късмета да се срещам с причудливи хора. Сетих се за една жена, с която се запознах съвсем наскоро и още в първият момент седяхме на чашка и се смеехме без никакви бариери и условности между нас( за зевзеците да поясня-чашката беше една

). Широка душа, сърдечна, добронамерена..."пръскаше светлина". Накрая ми каза, че този час, в който сме се смяли, все едно сме изяли едно кило моркови, толкова животворно ни се отрази. Непозната жена, изникнала от нищото, неочаквано...даде ми толкова много, а не беше длъжна. Просто се получи, защото аз и тя го искахме и изобщо не ни хрумна, че между чужди хора не се прави така. Ефекта на огледалото.
Честно казано, всъщност заклевам се, повече няма да стъпя в МОЛ. Отказвам да приема отчуждението. Не искам да "ослепея от думи и да оглушея от тъмнина". Искам да мога да чуствам хората около мен, да намирам хубавинките им. Затова пуснах и темата. Исках почти физически да ви докосна, да ви кажа, че ви харесвам по някакъв начин и в моето присъствие не бива да се чуствате застрашени или измръзнали. Защото имате някаква стойност за мен, какво от това, че не ви виждам. Важното е, че има топлообмен.
Съзнавам, че е трудно да се говори за толкова лични неща като дефицити, особено на такова място, особено когато не сам си поискал да споделиш, а някой те попита, но въпросите " Какво ти е? Какво ти липсва?" няма да се обезличат за мен. Колкото и да се лигавя, усетя ли, че някой има нужда да бъде заслонен, тутакси ще спирам да спамя ( е, може пак да спамя, ма по друг начин). Акъл много нямам, ма ръкави за сополи-бол.

MM

Редактирано от Bтacaxмe_я на 31.10.09 16:16.



Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.10.09 16:23



Винаги съм знаела защо точно те обичам



Ние сме това, което правим постоянно. Затова съвършенството е навик. Аристотел

Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.10.09 16:26



и ти откърти мифките с огледалата, заедно

няма те питам дъл не сте си ухали под перушината с Правил-никова
тя ги говори такиви дивонтевини в клубеца

иначе си те четкъм де





Тема Re: “Какво ти е? Какво ти липсва?”нови [re: Orcad]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано31.10.09 16:31



Ако си спомняш, кат влязох в клуба некой пусна тема, че аз и Правилника сме едно и също лице.

Откачих ти казвам, тва сравнение ми удари челно Аза. От де накъде ше ма сравняват с туй недоразумение?! Иначе и сега, както и тогава ше кажа, че аз съм нейното по-хард издание...и понеже съм скромна, нема кажа даже нейната подобрена версия...ма вий сами ше са досетите, щот сте умни( и аз та четкам,баце)

MM


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.