Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема За късането..нови  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано14.10.09 13:10



На размисъл ме хвърли темата на Факличка...виждам,че има различни мнения по въпроса... разбира се става въпрос за гаджета...
Лично моето мнение е, че в този век на комуникациите, най-безболезнено е да скъсаш със СМС или мейл...Всички други обяснения могат повече да наранят и обидят...
Човек решава да скъса, когато явно му е писнало, или е намерил друг или просто вече не си пада по теб!Така че, какво всъщност очакваме от обясненията? За какво са ни?Какво може да чуеш, от което да не те заболи?



Тема Re: За късането..нови [re: Lalara]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано14.10.09 13:20



С теб късали ли са с СМС или мейл? Как се почувства от това?
Все си мисля, че ако някой ме свие такъв номер, ще е по-добре да не ми се мярка повече пред очите и всякакво пространство.
Ако нямаш достойнството поне това да кажеш в очите на човек, баси лекето трябва да си.
Лично мнение.

Ти си сладка отрова, глътка самота
Ти си болка, която крия вътре в мен


Тема Re: За късането..нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано14.10.09 13:25



И как си представяш един разговор, в който ти казва, че къса с теб? И какво ти казва- колко си красива и добра и готина, а той не те заслужава?- това е върха на перверзията и на лъжата!
Или че има друга и тия очи, дето искаш да ги видиш , бягат от теб и не те поглеждат?
Или , че не те обича вече и тне иска да е с теб?
Кой вариант ти е по сърце?



Тема Re: За късането..нови [re: Lalara]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано14.10.09 13:29



Ами, колкото и тук да се регистрират немалко мнения "за", аз не бих си позволила да скъсам с един мъж чрез SMS. Мисля, че е обидно и унизително.
А колкото до болката, тя е нещо неразделно от срещите, разделите и произтичащите от всичко това емоции. Не трябва и не може да бъде избегната, а ни е и необходима, за да ни научи на нещо, ако можем да се учим.
Иначе на мен ми е пределно ясно колко даже досадно може да бъде да се обясняваш, когато единственото, което искаш, е да се махнеш, да си продължиш по пътя, без да се озърташ назад, когато си взел твърдо решението си и си направил своя избор...



Тема Re: За късането..нови [re: Lalara]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано14.10.09 14:04



"Човек решава да скъса, когато явно му е писнало, или е намерил друг или просто вече не си пада по теб!"

да, ок

"Така че, какво всъщност очакваме от обясненията? За какво са ни?"

Не искам никакви обяснения, че аз дори не знам че сме скъсали, сещаш ли се? Последното ни виждане всичко си беше ок, дори сме си говорили къде да идем еди кога си, и изведнъж мълчание! Ето това е проблема
Дори да приемем че не желае да ми го казва в очите, ок, пак съм съгласна, но аз дори и СМС не получавам...
Може гръм да го е ударил, в смисъл изведнъж да се е влюбил ( което при него е по трудно ), и това приемам, ама ела и кажи



Тема Re: За късането..нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано14.10.09 14:14



бе той да не е арестуван ве)...да е под национално издирване и пр....та затова така се е скрил))...някой виждал ли го е някъде?





Тема Re: За късането..нови [re: LlRA..]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано14.10.09 14:15



нищо му няма, жив и здрав си е, ходи си на работа, само малко бил изнервен....



Тема Re: За късането.. [re: !!Фakличka!!]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано14.10.09 14:17



Ами, ако друг път не се е случвало, значи сте скъсали...Ако се е случвало, значи такива са му на момъка навиците- това само ти си знаеш.
Ако ти се обади и не сте били скъсали- това е прекрасен повод ти да скъсаш!



Тема Re: За късането.. [re: !!Фakличka!!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано14.10.09 14:17



тоя се е забъркал нЕкъде...да знаеш...и най-вероятно не е с жена!...имам причини да имам подобни провидения!



Тема Re: За късането.. [re: LlRA..]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано14.10.09 14:20



и аз съм сигурна че не е жена...каквото и да е направил, знае че може да ми каже....па и мога да му помогна....бе...кво да ти кажа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.