Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ревнувам мъжа синови  
Автор Mille_na (минаващ)
Публикувано08.10.09 13:16



Не знам дали темата ми е за този клуб, но понеже проблемът може да доведе и до раздяла и развод, ми се струва подходящо.
Накратко. Омъжена съм от около година, познаваме се от две. Никога преди това не сме живели заедно като семейство, само всеки от нас е бил при другия за ден - два. Той има котка и аз много я обичам, това държа да го кажа и да ми повярвате, но последните месеци развивам дива ревност към нея. Когато той е угрижен, винаги прегръща котката, когато е радостен, първо нея целува. Чувствам се в абсурдното положение да съм втора след една котка! Когато съм му споменавала за това неговият отговор е, че му била като дъщеря.
Вярно е, че има котката от 12 години, а мен само от 2. Но аз съм човек, а тя е животно. Затова съм решила да я отровя. Все още не знам какво подходящо средство да използвам така, че той никога да не разбере, че аз съм отговорната. Мисля, че общата ни скръб по нея ще ни сближи много, а дори да си вземем пак домашно животно, то ще бъде нашето домашно животно и никога няма да замести Мърка - тъй името на котката.
Сега, не ми казвайте колко е неморално и жестоко. Сигурно е. Но аз не издържам в тази ситуация, усещам как ставам все по-напрегната, което се отразява на отношенията ни и на него. Съжалявам за писана, но аз и бракът ми сме по-важни от нея. Неморално, но не и незаконно.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор esti ()
Публикувано08.10.09 13:19



Не си слагай грях с котка - отровИ НЕГО!





Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано08.10.09 13:25



Темата ти май наистиа не е за тук, а за Клуб психиатрия, ако има такъв. Скоро не бях чела по- безумна идея. Добре, че човечецът няма дъщеря от предишен брак, която да живее при него и която да гушка първо като се прибере и прочие...


Ако темата ти не е просто провокация... ай сиктир!



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор kanikani ()
Публикувано08.10.09 13:25



Проблема е в мъжа ти , а не в котката.
Просто му кажи да избира котката или теб да гали и ще разбереш дали си струва този човек, дали държи повече на тебе или на котката.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: kanikani]  
Автор Mille_na (минаващ)
Публикувано08.10.09 13:28



Напротив, проблемът е в котката. Не в котка, не в куче или домашен любимец общо казано, а в тази котка. Напълно разбирам, че му е скъпа, но не го приемам. И понеже го обичам и не желая проблеми между нас, ще я отстраня.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Mille_na (минаващ)
Публикувано08.10.09 13:29



Нека да позная, поредната котколюбителка.
Извинявай, мацо, че считам хората за по-важни от животните.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано08.10.09 13:31



ти Наистина - сериозно ли ?

Всеки проблем е замаскирана възможност


Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано08.10.09 13:32



Извинявай, драга, ти не разбираш, че тук въпросът не засяга единствено "котколюбието" ми, и по-важно, "котколюбието" на човека, когото уж обичаш. Но би било твърде наивно да очаквам, че, при положение, че главата ти може да роди подобни психопатски идеи, можеш да имаш елементарна сетивност да го разбереш.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано08.10.09 13:33



Ти го обичаш? Ако не ми идеше да се издрайфам, можех и да се посмея от сърце.



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: esti]  
Автор vidaurreta (член)
Публикувано08.10.09 13:33



[

Редактирано от vidaurreta на 08.10.09 13:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.