Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Ооо, не разчитай на тованови [re: Mille_na]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.10.09 17:56



Отговарям бавно и подробно.
Синът ми подобно нещо няма как да каже. Обясних защо. Просто не е изрод.
Кучето е факт - заварено положение - и ако на някого не му харесва, се маха. Кучето си няма да изгоня заради никой мъж. И това ясно го заявявам овреме - да се знае. Съвсем е изключено да си изгубя акъла по човек, който няма сходни на моите вкусове за нещата от живота.
Абсурд е да галиш животното, докато искаш да го убиеш. В твой интерес наистина е да потърсиш помощ.
Да, аз съм в известен смисъл социопат, защото предпочитам мълчаливата /е, относително

/ компания на кучето си пред тази на някой психар. Това съвсем отговорно и твърдо.
Никак не е лесно да кажеш, че нещо е невъзможно и да го следваш неотклонно - а аз това правя над 30 години - откакто имам кучета. И ще го правя докато съм с всичкия си. Това е моят избор и никого не ангажирам с него.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор omi (Вятър)
Публикувано08.10.09 17:57





Темата ти май наистиа не е за тук, а за Клуб психиатрия, ако има такъв. Скоро не бях чела по- безумна идея. Добре, че човечецът няма дъщеря от предишен брак, която да живее при него и която да гушка първо като се прибере и прочие...
Ако темата ти не е просто провокация... ай сиктир!


и аз това казвам

Вземи ходи на психиатър, че не си и за психолог



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: dymo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.10.09 17:57



Че то колко са тия дето ще ревнуват от животно до степен да са готови да го убият?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: anbra]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано08.10.09 18:05



А бе чудя се какъв е този мъж и що за отношение има, че жена му чак ревнува!
Мене песът ме дразнеше. Мъжът ми казваше, че имам право, че вината е негова, че не го е научил, но да потърпя, защото кучето е старо. Не ми е казвал, че трябва да се съглася да живея в кочина. Въпреки че е върл кучкар не понася бездомни песове еле пък в детския кът.



Тема Re: Ооо, не разчитай на тованови [re: anbra]  
Автор Mille_na (член)
Публикувано08.10.09 18:06



Никакъв отговор не виждам реално.
Чета за втори път майчино настояване, че синът й ен бил изрод и модераторска обида, че аз явно съм, но не и отговор на моя въпрос.
Ако утре внезапно откриеш, че не познаваш детето ти толкова добре, колкото си мислиш и то не иска кучето на никаква цена, какво ще направиш?



Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Mille_na (член)
Публикувано08.10.09 18:08



въпрос на избор. Моят е да утрепя котката, а не човека.
Търпя всичко това, защото не искам да убия човек? Звучи абсурдно от всякъде.



Тема Re: Ооо, не разчитай на тованови [re: Mille_na]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.10.09 18:08



Там е работата, че кучето /последното/ е взето по взаимно съгласие.
И освен това за 22 години достатъчно добре познавам детето си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано08.10.09 18:10



Ти си откровено луда бе, ебаси темата, добре че не я четох






Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: ariel$$]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.10.09 18:12



Нямам представа. Вероятно е някой обикновен човек, привързан към животинката си.
Мъжът ти, става ясно, е нормален човек - дава си сметка за неудобствата, но не ти предлага да махне животното. Призовава те към търпение и това е естествената реакция. Поне за мен.
А и ти не си тръгнала да убиваш псето, нали? Въпреки че не ти е било приятно, ти си знаела предварително за съществуването му и си го приела.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ревнувам мъжа синови [re: Mille_na]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано08.10.09 18:13



Чета за втори път майчино настояване, че синът й ен бил изрод и модераторска обида, че аз явно съм

Ама не всички са модератори нали


Другите какво ще ги правиш, дето ти викат, че си луда де (освен котката, разбира се, тя на първо място )





Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.