Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вече е Октомври :)  
Автор September17 ()
Публикувано01.10.09 18:30



Времето минава бързо нали ?



Да ви се похваля Следвам почти всички от ценните ви съвети.
Знаете, че вършат работа нали ? Ето, че и аз се убедих
Спя си като пич, изморявам се на 100% и намирам причини да се усмихвам все повече. Още се шубелисвам на моменти, но приемам, че това е нормално.
Зачудих се нещо друго - ако стигна крайна фаза "Майната му на всичко" + "Не мисли за бъдещето" дали няма да пропадна
Засега само тези две реплики подтискат пристъпите на паника.

Четейки темата на Кафето ми се искаше, час по-бързо и аз да разкажа нещо "след", но напълно разбирам, че ми е рано още.

Вместо това май ще пускам по една тема всеки месец поне до другият Септември.Моля ако ме усетите, че нещо превъртам или бия в идиотска посока - свиркайте навреме и ми бийте по един шамар за осъзнаване.

Засега това. Излитам навън, че всеки по топъл ден си е направо награда

Всичко "най" ви пожелавам !

Редактирано от September17 на 01.10.09 18:33.



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: September17]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано01.10.09 18:38



Времето понякога не, но септември винаги минава бързо...А е толкова хубав месец, когато е носи още топлината на лятото, а не дъжда на есента. Като си помисля за цвета на узрелите лозя и непадналите все още листа и ми става топло в душата. Има няколко месеца в годината, които могат да се "помиришат". Декември с аромата на Коледа и пазарите преди това, сладкишите, канелата, портокаловите нотки и шоколад. Първият слънчев ден през март, който е с особен мирис, трудно доловим с осезанието, а по скоро с някакво късче в сърцето и леко бодване отзад на тила. И септември. Септември, който мирише на леко влажна земя, която бавно губи събралата се лятна топлина.

А ти защо не си сменяш ника всеки месец? Да си в съзвучие с календара

И - радвам се, че си по-добре



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: Eva B.]  
Автор October ()
Публикувано01.10.09 18:50



Права си за различните миризми на месеците. Обръщам внимание на миризмите - даже много внимание, но не си го признавам, че хората рядко разбират как едно усещане за нещо - може да бъде повлияно толкова силно от миризмата. Малка странност, но свиквам с нея. Онзи ден една непозната жена ми замириса на любим мой парфюм. Казах и го тя милата много се зарадва, но околните веднага ме погледнаха странно.

Идеята ти за смяната на ника всеки месец е игрива и много забавна

Ще пробвам.Надявам се да повлияе добре и докато изтече годината да търпи положителна промяна в изживяното и написаното от мен.

Редактирано от October на 01.10.09 18:51.



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: October]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано01.10.09 18:54



Ние имаме силно развита обонятелна памет, често помним миризма и я свързваме подсъзнателно, ако не можем да я извикаме.

Ако искаш, запази това "17", да си заем, че си си ти





Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: October]  
Автор Caffe Arancio ()
Публикувано01.10.09 18:57



Да, явно темата с историята "след", прозвуча като изискваща "хепиенд" зорлем... пък то си е просто "след". Там с разните му фази, горе, долу, равно като холандски пейзаж, като в Дисниленд и т.н.

Ти сега ще чакаш да "пораснеш" ли, че да се разпишеш там?



Но пък и идеята на Ева е хитра. Само дето такава дисциплина, не знам как се съвместява със зодията ти...



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: Eva B.]  
Автор October (September17)
Публикувано01.10.09 18:58



Виж ме колко съм послушна

Много ми е хубаво да си пишем, но ще се върна по-късно да продължим. Ще вземе да стане като миналият път. Мацките ме чакат аз си пиша - и съответно закъснях Сега ме чака цяла група и почитателите и - и най-вероятно концерта няма да почне докато не отида Да развалям веселото на толкова хора ще е живо нахалство



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: Caffe Arancio]  
Автор October (September17)
Публикувано01.10.09 18:59



Хахахахха


Като каза дисциплина - напипа болна тема Но и това съм си поставила за цел Да видим



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: Caffe Arancio]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано01.10.09 19:00



Аха, и освен това, в "онази" тема никой не разказа в подробности през какво е минал, докато стигне до "след".

За някои е било сравнително кратко (аз и досега не съм сигурна, че съм се измъкнала, просто сега съм по-добре от миналата година

)
за други доста продължително....

при всеки е пътека някаква, която имаме да извървим и да помъдреем (по някакъв начин).



Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: September17]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано01.10.09 19:01



Само по една тема ли ще пускаш на месец


Ти ноооооооооооооормална ли си




Тема Re: Вече е Октомври :)нови [re: Gyly]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано01.10.09 19:03



Моите подробности са навсякъде в архивите на клуба


А и някои от тях просто вече не помня...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.