Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема OF-Почивни дни  
Автор bubble ()
Публикувано18.09.09 10:28




Клубарчета другарчета-ама много хубави почивни дни желая и това мърдащо картинесто нещо ми се стори подходящо...отивам да търся и екстри към него

Мда- мърдащото не излезе като картинка, а само като линк- затова така !



Тема Re: OF-Почивни днинови [re: bubble]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.09.09 11:01



Утре ще меся питки, неделя на кръщене и цял ден купон за децата, понеделник е заангажиран с някакъв лунен пясък и камиони, каквото и да означава това, а във вторник е ред на домашните и подготовката за училище, т.е. домашната проза





Тема Re: OF-Почивни днинови [re: Finch!]  
Автор bubble ()
Публикувано18.09.09 13:22



Питки

-ти си магъосница.



Тема Re: OF-Почивни днинови [re: bubble]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.09.09 15:28



Силно казано, като се изложа и търча до магазина, за да започна отначало и затова ще ги правя в събота, че до неделя сутрин да има два броя идеални. В къщи никой не се сърди като се направят няколко опита, защото може на вид да не се докарат, но пък винаги са вкусни





Тема Re: OF-Почивни днинови [re: Finch!]  
Автор bubble ()
Публикувано18.09.09 15:34



Говори ми- аз вече хапнах, така че съм в състояние да чета за кулинарни подвизи,. Аз пък съм станала доста разсеяна и любимата супа на щерка ми вече я правя на два пъти, първият път един вид генерална репетиция със задължително загаряне и образуване на странна отлепяща се маса от дъното, вторият път -става обаче...
В този ред на мисли един познат още ме проклетисва с едни свински крачета- прияло му се е и каза, че щял да си прави супа/а за мен супата от свински крачета е със знак на равенство за пача-възгади ми се и си ги представих наредени в тавичка и опеченииии...споделих с увереността, че съм го правила/ огромна лъжа/ и на другия ден писъци, че било толкова жилаво, че опитвайки си да отхапе от крачето -то се разтегнало и кокалчето му се върнало в устата



Така че- възползвай се от идеите ми, ако смееш

Редактирано от bubble на 18.09.09 15:41.



Тема Re: OF-Почивни днинови [re: bubble]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.09.09 15:50



Хъм аз обичам пача ...

Да съм казвала как сготвих боб, който стана идеален за отстрелване на глигани... поне





Тема Re: OF-Почивни днинови [re: Finch!]  
Автор bubble ()
Публикувано18.09.09 15:57



аз съм правила боб, докато бях със силна хрема и вместо джоджен бях сложила мента

, хапваш и една хладина и аромат на планина ти нахлувааааа....и после и човещинката излиза по-ароматизирана. Млъквам, че пак ще отплесна с глупостите си



Тема Re: OF-Почивни днинови [re: bubble]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано18.09.09 16:14



Че аз си предпочитам мента, а в боба си я слагам освен джоджина. Искаш ли малко, ама дива от село? Аз съм си я брала.Видях, че още има по поляната, та и прясна ще ти набера.



Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"

Тема Re: OF-Почивни днинови [re: bubble]  
Автор September17 ()
Публикувано18.09.09 16:16



Този мачор голям сладур





Тема Re: OF-Почивни днинови [re: tyrsiistina]  
Автор bubble ()
Публикувано18.09.09 16:17



обичам чай от мента-искам и ще съм ти благодарна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.