Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема какво правите , за да й е гадно на бившата/ят ?нови  
Автор kanikani ()
Публикувано28.08.09 08:14



Съжалявам , че пак се натрапвам, ама съм нахалничка и питам !
Има хора дето правят и говорят разни неща , като целят да им е "гадно" на бившите партньори. Има ли из форума такива и какво точно правят , и защо ?
Дайте примери за подобно поведение , моля !



Редактирано от kanikani на 28.08.09 08:29.



Тема Аз например,нови [re: kanikani]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.08.09 08:26



нищо не правя и не казвам. Гарантиран резултат! Нека да й е гадно на нея, че не се интересувам от нейната персона





Тема Re: какво правите , за да й е гадно на бившата/ят ?нови [re: kanikani]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.08.09 08:36



Ако искаш да му е гадно на бъдещия ти бивш мъж и на сегашната му бивша жена, заеми се с "Пълна промяна". Избарай си външност на Мис Свят, хвани си някой баровец, ама суперкрасавец за гадже и всяка вечер минавайте с кабриото му пред къщите на смотаните бивши. Да ги е яд!


Редовно им изпращай снимки от всички луксозни курорти, на които ходиш с баровеца, може и интимни, като размерът на баровския нефритен жезъл да е на преден план - задължително голям и натопорчен. Ще си скъсат потниците от яд. Гаранция.



Тема Re: какво правите , за да й е гадно на бившата/ят ?нови [re: kanikani]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано28.08.09 08:44



Ако си гаден по природа, каквото и да правиш ще ти идва някак естествено на другия да му е гадно...!

Да видим до кога?!


Тема Re: какво правите , за да й е гадно на бившата/ят ?нови [re: kanikani]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано28.08.09 08:46



Гадно защо ? Това е криворазбрано задоволство.

Ще седна да правя мръсно , без дори да си струва, няма вариант.
Всеки заслужава д е щастлив, именно по тази причина е страшно нелепо да се мисли, че правенето на мръсно е градивно нещо.



Тема Re: за сведение самонови [re: Aлиca.]  
Автор kanikani ()
Публикувано28.08.09 08:49



Опитах се да не намесвам личния ми живот, ама се оказа че ме разбрахте малко погрешно.
Аз не целя да правя напук на бъдещия бивш.
Той се оказа , както ми каза , че "се бъзикал с нея, за да й е гадно "/става дума за неговата бивша/ и от други подобни изрази и действия се установи , че за мен се е оженил, за да прави напук на бившата. Макар , че на нея май хич не й пука за него.
Тъй като бъдещия бивш не го признава точно и ясно, а с недомлъвки и щото без да иска нещо се поиздава. Реших да проуча кога хората постъпват така и защо .
Поради тази моя лична "драма"

пуснах тази тема. Не ми се щеше да обяснявам що и как е породена мисълта да я пусна, ама се наложи .


Редактирано от kanikani на 28.08.09 08:52.



Тема Re: за сведение самонови [re: kanikani]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.08.09 08:55



Значи не му достигат кинтите, кабриото, да ти плати пълната промяна и да те води по околосветски пътешествия, за да и е гадно отсЕкъде. Накарай го да работи по въпроса.





Тема Re: за сведение самонови [re: Aлиca.]  
Автор kanikani ()
Публикувано28.08.09 09:00



ама защо го прави не ми отговаря.
Къде е логиката да й е гадно , като казва че е приключил с нея и уж обичал мен.
Някой за който не ти пука не би трябвало да се стремиш да му е гадно .
То така на нея не й става гадно, щото си живее живото с друг, ама на мене ми става гадно , че толкова внимание обръща да й прави напук, вместо да обръща внимание на мен да ме прави щастлива.

Редактирано от kanikani на 28.08.09 09:05.



Тема Re: за сведение самонови [re: kanikani]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.08.09 09:14



Няма логика. Ай ся, стига търси под вола теле и стига наводнява с теми на първа, щото се чудиш на кого да си го изкараш. Шутирай го тоз и не се занимавай повече.



Тема Re: окнови [re: Aлиca.]  
Автор kanikani ()
Публикувано28.08.09 09:15



ще го направя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.