Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Офф - шофьорска книжканови  
Автор Lincecum ()
Публикувано28.08.09 16:09



Днес за трети път ме скъсаха на изпит за шофьорска книжка като ми дадоха да разбера, че "Тая работа с пари става, моето момче". Трите пъти ме изпитва един и същ ДАИ-джия, което е странно, при положение, че всичко се определяло на случаен принцип и изпитващите в София са 30 души. В живота си никога не съм давал рушвет и няма и да дам, особено за шофьорска книжка. Всеки ден хора с купени книжки убиват други хора, което е тъпо и тъжно.

Инструкторът и изпитващия са комбина, инструкторът постоянно ми намеква, че само с плащане ще мина, но аз упорствам и не плащам. И не взимам допълнителни часове каквато е практиката, понеже не е задължително и това явно го дразни.

Какво бихте сторили на мое място?



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор bubble ()
Публикувано28.08.09 16:14



понеже тази седмица ми е полова, можех да ти помогна с идея, ако беше жена какво да направиш...сега освен да се облепиш с микрофони и записващо устройство да ги изловиш гадните дзифтари...кат те чета:
1.Ще дадеш пари и ще имаш книжка
2. Няма да дадеш и ще продължават да те късат, докато на някой не му омръзне и не се откаже
3.Изтъпанчваш ги там където трябва
4...... давай ти идеи



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.08.09 16:19



Аааа и мен така ме е....а като отидох в Хамериканско...ама аз се явявах докато не ме пуснаха!
Много се бях ядосала, че 20 години шофьорски стаж ще ме карат да държа изпит, все едно при нас светофарите светят в кафяво и им го казвах, за тва ли, или щото съм жена ама ме късаха 3 пъти...накрая попаднах на една мацка изпитваща и естествено, тя се очуди...ама това е дълга история!

Та, аз не се отказах, де давах пари и....отне малко време.



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: bubble]  
Автор Lincecum ()
Публикувано28.08.09 16:23



Пари посмъртно няма да дам. Смешното е, че в деня в който почнах курса инструктор от същата школа бе хванат показно да взима подкуп (по бтв са го давали) и мацката дето е сигнализирала още не може да вземе книжка:) Та си мисля, че ако им спретна едно шоу с камери и аз като нея ще бъда сложен в черен списък:)



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано28.08.09 16:25



ама книжка искаш да вземеш...и то бързо...нали?





Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: LlRA..]  
Автор Lincecum ()
Публикувано28.08.09 16:28



Тц, няма да преритам ако не взема. Най-много да продам колата.



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор bubble ()
Публикувано28.08.09 16:29



Лощото е, че винаги има за какво да се хванат и заядат

, а книжка и аз взех от три пъти и добре, че не минавах полигон, иначе още да ме мотаят



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано28.08.09 16:31



и това е вариант!



то шофьорската книжка по америчко говореха не ти трябвало за младини , а за старини))...когато си по-трудно и по-трудно подвижен...с всеки изминат ден се уверявам в това и благодарско че я имам...та млад си още, книжка можеш да вземеш и в следващите 15 години...за да си имаш за нанатам

Редактирано от LlRA.. на 28.08.09 16:31.



Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: Lincecum]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано28.08.09 16:32



Няма ли как да смениш инструктора ? В смисъл да си изкараш"допълните часове" при някой друг ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Офф - шофьорска книжканови [re: bubble]  
Автор Lincecum ()
Публикувано28.08.09 16:32



Аз пък недоумявам как може да тръгнеш да учиш някой без да има обучение на полигон и извънградско. Първият ми час бе "Айде пали и тръгвай". В 17:30 в района около НДК.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.