Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Аз ли съм проклета, или наистина е труднонови  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 12:20



да простиш чуждите грешки?

Абе, не мога да устоя на изкушението и да не натяквам от верме на време за чуждите грешки!

Знам си, че е грешка от моя страна, ама ей на правя го!



Вие как се справяте в това отношение?

Надявам се, че все ще намеря нещо от вашия опит, което да ме накара да видя нещата под друг ъгъл.


Питам ви съвсем сериозно, не се шегувам! макар да знам, че и на тази тема са й изтъркали кокалите в този клуб

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Аминови [re: sawana11]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.08.09 12:26



... като се знаеш - вземи предварително да предупредиш другата страна, че си такава и такава, та да имат едно на ум за несъвършенствата ти / т. е някакъв процент злопаметност и дребнавост/ и да го дават по-лежерно... да не се впрягат, като се случи, а просто да те изтраят, докато пристъпът ти на праведност мине.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Аз ли съм проклета, или наистина е труднонови [re: sawana11]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано23.08.09 12:45



Не си проклета- просто характерите са различни. Хора, които много ценя и уважавам имат същата черта- както са и мн. добри приятели с безброй добри качества. Брой до 3 или 5, като усещаш, че ще натякваш нещо





Тема Re: Предупредила съмнови [re: MamaNetty]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 12:46



си ги, най-съвестно и добронамерено - да не ми обръщат внимание, когато изпадна в черно настроение! Не се случва много често и не ме държи дълго, но се случва!

Абе, това не ми помага, бе! Грешката е в задкомпютърното устройство.... Не е въпроса в това

Проблема е, че се усещам, но макар и рядко, пак го правя!

ТрЕбЕ да се земат мерки, щото иначе наистина ще се превърна в дребнаво и злопаметно човече, каквото всъщност не съм!

Напротив много съм си ларж и обикновено слагам нуждите и грижите за другите преди тези за себе си! Дори бих казала, че се чувствам щастлива, когато правя щастливи другите! Обожавам да правя подаръци, изненади и да радвам хората около себе си!

Ама на, от време на време не пропускам да клъвна половинката си, за грешки за които вече се е извинил и е показал, че съжалавя! Трябва да се взема в ръце, щото това тормози повече мен, отколкото другите около мен.....

Приемам рецепти всякакви.... ама да не са съвсем откачени де!


Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Редактирано от sawana11 на 23.08.09 12:56.



Тема Re: За по-сигурнонови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 13:07



ще броя до 11 /щото си го обичам това число/, та белки фане дикиш.. и междувременно да си напомням, че и аз не съм света вода не напита, но не ми го натякват, освен в отговор на моето дуднене.... и то мноого рядко!

А да дишам ли дълбоко, за да може кислорода да ми обогати мозъка и да мисля по-трезво...

Не знам дали това ще е достатъчно!

Май съм си проклета! Ще трябва да взема мерки за облагородяване на характерчето си..... Нали казват, че осъзнатата грешка вече на половина е поправена!

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: За по-сигурнонови [re: sawana11]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано23.08.09 13:11



Бъди сигурна, че хората които те обичат и държат на тебе приемат и тази ти черта от характера





Тема Re: е па да не вземеш))нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано23.08.09 13:15



да станеш бая перфектна ...пу-пу!





Тема Re: Това е проблема -нови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 13:31



те си я приемат тази моя черна черта и се опитват да не ми обръщат много много внимание, ама аз не я приемам, бе.....

Иначе казано, тормозя си се и си се нервя сама на себе си.... Това обаче не значи, че ми се обръща езика да кажа, че СЪЖАЛЯВАМ - мълча си....

... щото съм си проклета..... и по гръб не падам, като онова животно с дългата опашка....



То туй животинче иначе е много гальовно, мило и обичливо, ама докато не си покаже ноктите..... та и аз тъй.... много съм си арна, ама докато не ме предизвикаш и не си покажа ноктите....

Иначе в интерес на истината се старая никога да не започвам първа, но имам лошия навик - започнат ли ме, аз да ги довършвам!

Та сега работя върху усъвършенстването на характерчето си и черпя опит от ПАТИЛО, а не СТАРИЛО..... за туй питам -

ВИЕ КАК СЕ СПРАВЯТЕ С ЛОШОТИЯТА СИ, или сте си по природа добрички и като ви ударят шамарче, обръщате и другата бузка?

Е, те това, аз не го мога!

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Ще ми се))нови [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 13:32



Ама съм много далече още от тази фаза...... пефектната де...

Всъщност тя съществували изобщо?

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Това е проблема -нови [re: sawana11]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано23.08.09 13:35



ВИЕ КАК СЕ СПРАВЯТЕ С ЛОШОТИЯТА СИ, или сте си по природа добрички и като ви ударят шамарче, обръщате и другата бузка?

Мне, още не ме сърбят плешките от растящите крилца

Кат ма ударят, удрям и аз, после пътищата са няколко - раздяла, прегръдка, купон.. С различни хора - различен резултат

Ние сме това, което правим постоянно. Затова съвършенството е навик. Аристотел


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.