Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тованови [re: _avid_]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.08.09 17:06



изобщо не ти дава индулгенция. Ако всеки реагира първосигнално, като теб, ще потънем в реки от кърви и разкъсана плът. Това ни различава от животните - овладените реакции.



Тема Re:Не се оправдавамнови [re: sawana11]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано23.08.09 17:07



Случвало ми се е всичко това, именно за това съм стигнал до извода, че щом си с някой, не е нужно да му натякваш, ако ще му простиш и ще сте заедно. Това е голямо бреме. Идеята на 2-ма души заедно е да живеят нормално, без караници, с ясната идея за обща обич и разбиране. Тормози себе си колко искаШ< но не и другите





Тема Най-отдолу съм написал нещонови [re: sawana11]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано23.08.09 17:09



Не само съм доктор и следовател, а съм и инженер и филолог.

И още нещо бях, ама одъртях и забравям...





Тема Re: Това го правя,нови [re: AюмиAши]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 17:10



рядко, но го правя..... Има си човека и много добри страни и аз не пропускам да изтъкна и тях.....

Всъщност, отдавна съм спрява да претеглям доброто и лошото на човека с когото живея.... Или го приемам или не! Трудно взимам решение, но го отстоявам до край.....

Просто, понякога ,някой, някъде по една или друга причина извиква на яве лошите черти от характера ми и тогава съм доста безкомпромистна.... меко казано!



Но ако не ме предизвикваш и не ме дразниш съм доста лицеприятна, мирна и сговорна /умря циганката/

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Това за инжера и филологанови [re: A$$A$$lN]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 17:12



го знаем! Не знах за инпектора и доктора....

А, да забравил си, че не понасяш правописни и граматически грешки



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re:Не се оправдавамнови [re: _69__]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано23.08.09 17:12



А какво става когато само ти забравяш, а другия го интерпретира, че не ти пука и затова засилва своите си натяквания?



Тема Re:Не се оправдавамнови [re: Finch!]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано23.08.09 17:13



Това са фикции вече, по същата логика някои си бият жените, щото видиш ли като гасели лампата предавали морзови сигнали на съседа .....
Стига с глупостите демек.



Тема Re:Не се оправдавамнови [re: Finch!]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано23.08.09 17:14



Ако си простите и двамата няма пролем.....При мен това не се получи.....





Тема Сега най-сетне разбрах,нови [re: sawana11]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано23.08.09 17:14



защо си пуснала темата.

Искала си да чуеш "савана11, ти си най-прекрасната"-
сама не можеш да си го кажаш, защото все пак имаш съмнения...

Ами, ето ти нещо обективно: някои така или иначе ще те харесват,
други няма да те харесват, въпросът е дали ти самата се харесваш, и дали харесваш тези, които привличаш, бидейки такава, каквато си.



Но не вярвам да си чак толкова закъсала, че да се "вкопчваш" в някакви анонимни мнения. Това е тема за спам, нали?!

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re:Не се оправдавамнови [re: _69__]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано23.08.09 17:16



Ммммм, дааа!

Вие раците сте си домошари, т.е. обичате семейната общност ..... но от опита ми /живях 20г.с мъж зодия РАК/ мога да кажа, че много добре сте съхранили детското в себе си и отговорностите на живота са ви малко в повече.... убягват ви...

Иначе имам най-добри чувства към раците, защото наистина смятам, че сте добри хора, като цяло.... просто не можете или не искате да пораснете и да поемете своите отговорности....

Надявам се, че не те засегнах.... и сега няма да започнеш да сипеш напалм по водолеите....



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.