Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Свят БЕЗ изневяра  
Автор милeйди (dark angel)
Публикувано01.08.09 14:31



Отварям таа тема за всички онези,които са на прага да прегрешат....но не искат да попаднат под влияние на рогатия и да не се подават на изкушението.

Можете да ползвате и анонимни никове, разбира се....и заедно да се борим да стъпчем гадното изкушение ,което ви вкарва в грях и наранява доверието на полвинката.

Или за онези,които вече са я свършили таз прекрасна дейнуС и сега ги мъчи с остри зъбки съвест.

Да поговорим- що така се случи,на кой му слаби ангелите- кой съжелява,кой не съжелява и всичко що ви душа иска свързано с таз постъпка:

И З Н Е В Я Р А

и как може да я преборим в минало,насточще и бъдеще и дали въобще искаме да я борим





Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: милeйди]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.08.09 14:39



Че кво има да се жаля?
Ми клекнала гана-боцнал съм я. Ся да взема да си скубя косите дето не съм я върнал овреме в праведния път ли?
Чакай



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: милeйди]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано01.08.09 14:39



А стига с таз изневяра, ма. Уууу, аман надуа ми са ушите. Не моа си обясня що по всички клубове само таквиз теми чета, кат сички са надпреварват да си доказват колко е естествено. Мчи кат е тъй, кво толко го бистрим да каеш е жизнено важно за секи, па то са оказва, че не е. За кво ланкаме ся ? Аз мислим, че озоновата дупка е кауза съществена. Тва, изневярата сий субективно понятие, както вече уточнихме и са въртоли според страната от коят седиш на уя. Къ на преебат нас, лееекинко почваме да разбираме за кво иде реч, иначе -може.

Ай ся дай си говорим за децата в Сомалия, че по има шанс да каем нещо полезно, от колкот да седим и да са взаимоубеждаваме. Койт както го усеща-тва е. Седнали сме акъли да си даваме.





Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: Bтacaxмe_я]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.08.09 14:43



Пропуснала си дъждовните гори на Амазонка





Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: Bтacaxмe_я]  
Автор милeйди (dark angel)
Публикувано01.08.09 14:47



Втасооо,

таа тема от всичките купища теми за изневери е най- по тематиката на клуба за взаимнопомагане. Тук нема да бистрим изневярата в екзистенциалните и аспекти,а чисто човешки аспект:как се справяме кат ни застраши или сполети...

Кой как се справя с всекидневните изкушения,има ли допълнително нужда да поговори с някой,за да се справи с подобно изкушенийце ....и ако вече я свършил такава-онакава как се справя с емоционалните последици след тува,признава ли си го пред себе си и т.н. все терзания преди,по време и след.......

Поняла?


...а на децата от Сомалия, Обама ще им реши проблемата,нал споделят еднакъв цвят на кожата пУне....тех не ги мисли...


давай нас си да опраим





Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: chavdar4e]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано01.08.09 14:47



Ох ох ох, ку знайш къв дъжд ше пере тукаа, напрао катарзис ше изживея

...такива облаци са задават от къде Владислаово, са обърнем на малката Амазонка

Редактирано от Bтacaxмe_я на 01.08.09 14:58.



Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: Bтacaxмe_я]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.08.09 14:49



Ми то от Владиславово ко друго да чакаш



Тука мор и никви изневери



Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: chavdar4e]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано01.08.09 14:50



Чавдаро, най- ш ма зарадваш да знам, че има на кого да изневериш

...не зарад изневерата, ми зарад имането



Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: милeйди]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано01.08.09 14:53



Милейде, темата ти е сексистка, туй ИЗНЕВЯРА, дето му викаш се отнасяло САМО ЗА ЖЕНИТЕ.

Върховният Орган по въпросите на моногамията и изневярата в клубЪ се прознесе окончателно и без право на обжалване по въпроЗа:







Тема Re: Свят БЕЗ изневяра [re: Aлиca.]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано01.08.09 14:54



Споко, ма, ся ше му начеша епидермиса, да си опрай понятията






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.