Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Да споделянови  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано31.07.09 09:29



Станах свидетел на тъпа ситуация. Преди 5 години моя приятелка имаше романс с женен мъж. Отношенията им бяха бурни, но не продължиха дълго. Той се прибра при семейството си, тя наскоросе омъжи. Не щещ ли с днешна дата съпругата е разбрала и иска среща, за да разбере цялата история.
Аз предложих да отклони срещата и да не се заминамава с разкази от подобен род, но ми се струва,че съпругата няма да миряса! Имате ли наблюдения по въпроса?



Тема Re: Да споделянови [re: ariel$$]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано31.07.09 09:38



И аз мисля, че трябва да я отклони. Колкото и настоятелна да е съпругата насила не може да я накара да се срещнат и да си приказват.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да споделянови [re: ariel$$]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.07.09 09:41



кво си губиш времето с боклуци?
имаш си всичко, плюс Андрей


науми си да го духат и точка



Тема Re: Да споделянови [re: ariel$$]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано31.07.09 09:46



Нямам наблюдения, но ако има приз за тъпа овца, тази съпруга го печели безусловно.





Тема Re: Да споделянови [re: Orcad]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано31.07.09 09:47



Това може да се случи на всички. Все пак това момиче израстна пред очите ми. Тъпото е, че се търси "реванш" за случка от преди 5 години, но и прясна да беше...



Тема Re: Да споделянови [re: ariel$$]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано31.07.09 09:55



Определено ми е странно и непонятно-как,аджеба, съпругата е разбрала за нещо ПРИКЛЮЧИЛО вече!
Има два варианта:
1.Тъпа гузна съвест на господина- и ненужно признание за нещо от миналото.
2.Връзката не е прекъсната-продължава.От там и SMS-си,тел.обаждания или т.н. неща водещи до разбирането.
Та съвета:
1. Ако съвестта на приятелката ти е чиста /връзката е прекратена/ и съпругата не се отказва от среща – нека се срещне и успокои жената – да каже, че не е имало нищо освен лек флирт . Така поне ще се измъкне достойно и ще се опита да помогне на това семейство-какво ще стане от тук нататък не е вече нейн проблем.
2. Ако връзката продължава – да се срещне-успокои жената, доколкото е възможно. Пък от тук нататък да е или по-умна /за да не я хващат в лъжа/ или да се изправи срещу всички които лъже и да защити смело любовта си /със всички последствия от това/.
За мен да се криеш като мишка, когато малко или много имаш вина за нечия болка е гнусно.



Тема Аз мисля,нови [re: ariel$$]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано31.07.09 09:55



че ще миряса.

Така се случи при подобен случай преди година-две, когато и аз дадох същия съвет като твоя, защото ако въпросната приеме срещата, декларира заинтересованост, поради участието си в аферата.
Всъщност се оказа, че съпругата е използвала тази покана за среща, като заплаха към мъжа си.



Тема Re: Да споделянови [re: ariel$$]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.07.09 09:56



влез им в положението, кажи, че не ги разбираш
и
излизаш от положението им
имаш повече в момента,
твое е

кога ще дойдеш към института, с цялото войнство?
.......................
тъъ
исках да кажа:

заеби останалите
тук, сега, веднага
е номера



Тема Re: Аз мисля,нови [re: mirror_]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано31.07.09 10:00



Значи въпросът не е поставен правилно- ако ще се борят две жени за сърцето на един мъж- съветите ще са други.Ама тук се пита за ситуация в която нещата са приключили. Защо трябва да не налива масло в огъня на две семейства за нещо минало питам аз-когато може да се успокоят духовете с добра дума.



Тема Re: Да споделянови [re: Mupa]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано31.07.09 10:01



Нямам идея как е разбрала. Все пак аз съм страничен наблщдател. Предполагам, че в семейството им става нещо и сега се търси виновник. Вторият ми съвет беше да не се се свързва със съпруга за уточнения, макар че е много изкушаващо! Дано да ми последва съвета, макар че аз не съм най-опитната, вряла и кипяла, за дадавам съвети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.