Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Безразличиенови  
Автор Hungry eyes (Loba)
Публикувано29.07.09 20:20



От известно време съм в някакъв период на тотална апатия към мъжете. Нямам нито желание, нито дори мисля за интимна близост. Толкова еднакви и предвидими ми се струват... И някак ми е нелепо и смешно колко много усилия полагат някои жени - то не са грим, то не са прически, то не са деколтенца, роклички, и не знам какво си там... Сума ти разходи и усилия за глупости, само и само някой мъж да си поиска, а тя (жената) да му откаже... Как намират сили, не мога да разбера... Ужасно безсмислено ми се струва всичко това. А мъжете - толкова еднакви и толкова... незаслужаващи нито внимание, нито нищо...



Тема Re: Безразличиенови [re: Hungry eyes]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.07.09 20:22



Разходите и усилията не са заради мъжете, напротив даже





Тема Re: Безразличиенови [re: chavdar4e]  
Автор Hungry eyes (Loba)
Публикувано29.07.09 20:23



Да бе, за каквото и да са - мъже, его, съревнование с другите кокошки, не знам какво още... Все тая. Аз си пренасочих разходите от парцали към пътувания и спестяване за кола. Предпочитам аз да си имам, а не да съм зависима от някакъв... коч.

Редактирано от Hungry eyes на 29.07.09 20:24.



Тема Re: Безразличиенови [re: Hungry eyes]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.07.09 20:25



Браво на теб, аз съм зависима от трима, още са козленца, ма и на тях някоя някой ден сигурно ще им вика "коч"

Тоест, те са зависими от мен и няма пренасочване на разходи



Тема Re: Безразличиенови [re: Hungry eyes]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.07.09 20:26



Когато и АКО се отървеш от манията да гледаш все в паничката на другите жени, може и да ти излезе късметът читав мъж, с нищо неприличащ на обичайните муньовци, с които се познаваш, да те заговори.





Тема Re: Безразличиенови [re: chavdar4e]  
Автор Hungry eyes (Loba)
Публикувано29.07.09 20:29



Горното не се отнася до твоите козленца.





Тема Re: Безразличиенови [re: Aлиca.]  
Автор Hungry eyes (Loba)
Публикувано29.07.09 20:32



Много ми трябва мъж. Я по-добре ми пожелай да ми излезе късметът с читава кола. Ама, искрено ми го пожелай, не лицемерно, да не се претрепя по пътищата някой хубав ден...



Тема Хе-хенови [re: Hungry eyes]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано29.07.09 20:34



нали се сещаш колко нелепо е да си мислиш, че другите жени или пък мъжете ще се обидят или засегнат по някакъв начин, само защото ти си решила да се обличаш небрежно и да не поддържаш външния си вид?

Мъжете не били заслужавали внимание - ами - чудесно - не им обръщай такова.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Безразличиенови [re: Hungry eyes]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано29.07.09 20:34



Търси Човек , не мъж ;

П.П. : който да разбира от коли



Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема Re: Безразличиенови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано29.07.09 20:35



За нея мъжа и колата са на едно ниво... вещи някакви. В момента и трябва втората вещ.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.