Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Съпругът ми скоро има рожден деннови  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано28.07.09 11:52



Темата ми ще е за подаръци.
Но не какви да е.



Повечето от вас тук ме знаят, пиша - къде редовно, къде не - вече над 5 години, омъжих се и вие споделихте тази ми радост, влюбих се наскоро, и вие пак бяхте някъде наоколо, за да ми подавате кърпички за сълзите.
Пиша всичко това, защото искам да подаря на съпруга си особен подарък, а не съм сигурна, че идеята ми е добра...
Искам да му родя дете.
Проблемът ми е, че не съм убедена, че е нормално да се ражда дете като подарък за един мъж.
Никога не съм искала особено много да имам дете, стари травми от моето детство, съчетани с вятърничевата ми природа, без да забравяме и вярването ми, че едно дете е твърде голям риск и отговорност за цял живот, която никога не можеш да захвърлиш ме карат да не го желая. Не съм убедена, че ще бъда добра майка, че ще съумея да съм винаги до него, че няма да го или се намразя в деня, в който разбие сърцето ми (а такъв момент винаги има). Всеки един от вас, който има деца, знае за какъв страх говоря.
За сметка на това той ще е страхотен баща. Той е изключителен човек, който съумя да бъде до мен без дори да ме упрекне в много трудни моменти и, колкото и всеки път да се изненадвам, ме обича наистина много. Всичко това ме кара да съм му много и искрено благодарна. Но човек не ражда дете от благодарност, нали?
Просто се опасявам, че ще направя нещо хубаво, но от лоши и неправилни подбуди и че в крайна сметка от това хубаво нещо, заради именно лошите причини, може да излезе нещо трагично и недобро.

Може би трябва да се откажа от идеята и като повечето съпруги по света просто да подаря чорапи за рождения му ден?



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Eva B.]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.07.09 11:56



чорапи абсурд


за детето е добра идея, но първо мисля че ти трябва да го пожелаеш, наистина от благодарност не става...
а като гледам засега май не си готова за деца и този вид отговорност...помисли добре



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Eva B.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с путник)
Публикувано28.07.09 11:59



Има една единствена причина да се раждат деца - любов.
На всичко друго му викам болни мозъци, сори



en arche en ho logos

Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано28.07.09 12:00



Много малко от децата по света са родени от любов. Или само от любов.
Излишно е да си груб.



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Eva B.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с путник)
Публикувано28.07.09 12:02



Не съм груб, нямам намерение да наранявам някого. Надявам се темата ти да е лятно-шегаджийска, в противен случай се нуждаеш от сериозна помощ!

en arche en ho logos


Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Eva B.]  
Автор *Hornet* ()
Публикувано28.07.09 12:04



Ти подаръ и аз едно, две деца щом искаш подаръци

-Шегувам се, само едночко имам.
Хич не свързвам живо, че и човешко същество с думата подарък, но деца трябва да има вкрайна сметка ... но нещо не ми звучиш като готова за това, ма знам ли...



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.07.09 12:05



е, чак пък сериозна помощ???



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано28.07.09 12:05



Добре.
Благодаря за участието в темата ми.



Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: Eva B.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с путник)
Публикувано28.07.09 12:06



Моля, и дано осъзнаеш кво си написала



en arche en ho logos

Тема Re: Съпругът ми скоро има рожден деннови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано28.07.09 12:08



Искам го от време на време. Преди беше средно по един ден на половин година, като видя кръщелницата си, или сладко бебче на улицата, или някой филм с пухкави детски личица.
През останалото време...Истината е, че просто не знам дали го искам и подтискам това желание, защото ме е страх и не мисля, че ще съм добра майка, или наистина не го искам. За майчински инстинкт - имам.
Мисля...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.