Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Толкова ли е трудно..  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано23.07.09 13:49



да се намери един сериозен мьж................
НОРМАЛЕН...не искам пове4е,просто нормален 4овек до себе си.
Оххх как ми е писнало от мьже които не са готови да понесат последствията от собствените си действия

,но са готови да вземат от теб каквото могат_буквално да те изстискат,да те оставят без дьх....
И от такива които мислят само с онази си работа.....да му се невиди,един ден Ще остареем,децата Ще трьгнат по своя пьт....Нали не искаме да сме сами на по 60_70 години.Да се сьбуждаме сутрин в леглото и да няма на кого да кажеШ "Добро утро"...Мноооооого тьжно ми зву4и това. Не го искам за себе си,не искам да остарея сама.А няма с кого...,уж голяма лУбов,голямо неЩо...,и накрая пак се сьбуждаШ сам.
СледваЩият?СледваЩият е старата песен на нов глас..
Добре ,4е поне един такьв недорасьл(тогава) ми направи дете,4е сигурно Щях да полудея в самота.............

Казах си го...



Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Little_girl]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.07.09 13:54



В отговор на:

СледваЩият?СледваЩият е старата песен на нов глас..




Ти откри америка бе колумб

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Little_girl]  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано23.07.09 14:01



Ми най-лесно е да си безотговорен, а с коя работа да си мислят,ако не с оная, какво друго очакваш

Те всички са такива (както пък мъжете слагат всички жени в един кюп) , да ме извиняват съклубниците, ама като някой ми докаже, че не е така - тогава ще повярвам :)



Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Little_girl]  
Автор sachko (познат на някои)
Публикувано23.07.09 14:06



Има много такива, но явно се разминават пътищата ти с техните.
Има и много, които са се опарили на скоро или по-отдавна.
Те също се нуждаят от нежност и взаимност, но им е трудно да споделят. Аз го изпитвам това да не мога да кажа "Добро утро" от два месеца.
Има и други, които страдат от различни комплекси и се държат нагло и гадно.

Темата е хубава, но някои ще те обвинят, че клуба не е място за запознанства.



Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Adaili]  
Автор sachko (познат на някои)
Публикувано23.07.09 14:09



Те всички са такива (както пък мъжете слагат всички жени в един кюп) , да ме извиняват съклубниците, ама като някой ми докаже, че не е така - тогава ще повярвам :)
Давай доводи да доказвам обратното.



Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: sachko]  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано23.07.09 14:12



някаква теорема ли ще ми изведеш?
Тц, не става така - да си чешем езиците, а на практикае друго! Аз кви хубави думи съм слушАла, а реално - кво!!



Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: sachko]  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано23.07.09 14:14



ма добре де, ще кажа, много се надявам да не съм права, да има и други - ще ми се да е така, и даже да срещна такъв





Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Little_girl]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано23.07.09 14:15



Дай си сметка, че всичко вече в българските мъже и жени е прекалено комерсиално. Само като си помислиш, колко сили и средства употребяваме, за да изглеждаме така, че да ни харесат, което доста различно от това, което сме, и тръпки ще те побият.

Според мен в това се крие отговорът за повсеместното разминаване и в това, че едно време разводът беше заклеймяван доста и народът просто се плашеше да се разделя, което не намалява вътрешното семейно лицемерие.

Да видим до кога?!


Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Harлeц]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.07.09 14:18



Кво каза сега?



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Толкова ли е трудно.. [re: Harлeц]  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано23.07.09 14:19



Лелее, ти колко средства хвърляш? Да не си си направил пластична операция? Мойте пък отиват за храна и режийни и обуща на децата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.