Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Трудно енови [re: ^seashell^]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано23.07.09 22:32



хе-хе... само "свободните"?

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Трудно енови [re: ariel$$]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано23.07.09 22:35



Ми 'Щот не сьм пораснала да му се невиди...


Нали сме "докато смьртта ни раздели" вьпреки,4е не бяхме женени.Ако не му дам вси4ко от което има нужда каква половинка сьм??Нали идеята е да накараШ отсреЩтната страна да се 4увства добре....Нали в голямата лУбов било така....Или в голямата глупост ..



Тема Ти пъкнови [re: Little_girl]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано23.07.09 22:35



се хвана за думата. Може и да не е подпийнал човека - мосълта ми беше, че няма да забележиш някой, който стои до теб и тихо си пие кафето, а ще забележиш този в центъра на компанията. Нормално е това. Както е нормално и той да не може да ви смогне на всички желаещи.
После - излиза, че си мисли с оная работа, а всъщност - това е в следствие на това, че ВИЕ мислите с оная си работа.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Трудно енови [re: Koм]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано23.07.09 22:38



И доста подпийнали(също като мъжете)....и взаимно прехвърчат искри





Тема Re: Трудно енови [re: Little_girl]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано23.07.09 22:39



Аз не мога да ти служа за пример, щото в първия си брак и аз като тебе "Ще се оженим и той ще се успокои!" Грънци!
На един човек никога не му се дава всичко. Той трябва постоянно да има по една нереализирана цел, която да гони, която да го държи неспокоен и реализирането на която ще го накара да се чувства по-добър, по-силен и по-по-щастлив. Кара се на принципа на моркова и тоягата! Иначе човек губи вкуса си към живота от прекалено чувстване добре!



Тема Re: Трудно енови [re: ^seashell^]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано23.07.09 22:40



Ми на прав пьт сьм го заизпраЩала,само дето на мен ми е криво





Тема Ама, душата на компанията си е за предпочитане,нови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано23.07.09 22:40



пред някой умрял шаран... и, не е вярно, че секса с него е само за една нощ

друг е въпроса, че този човек освен за компания, за друго не става... но пък, готиното си е готино! няма лошо човека, който си намериш, да е вървежен... проблема е той да е убеден, че иска да бъде САМО с една жена, и това да си ти щото, понякога, дори и да СИ МИСЛИ, че иска да е с теб, се оказва, че не му е възможно да спази обещанието си... както се казва НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ТИ ДАДЕ ОНОВА, КОЕТО ТОЙ МОЖЕ ДА ТИ ОБЕЩАЕ



Тема Re: Трудно енови [re: ariel$$]  
Автор Little_girl (бивша малолетна)
Публикувано23.07.09 22:43



Да ,в това си много прав,но при нас даването беШе много .....разли4но,оххх сложно е...



Тема Re: a този мъж искаше ли свое дете от теб?нови [re: Little_girl]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано23.07.09 22:49



никой не е длъжен да заобича и приеме само твоето дете!...дори става безмислено да сте заедно, ако не ви свърже нещо ВАШЕ!

ако е импотентен или стерилен...по може да те приеме само с твое дете!

някъде нещо сте се разминали и затова момчето го е ударил на бездействие!
така мисля



Тема Re: Ама, душата на компанията си е за предпочитане,нови [re: _parvaty_]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.07.09 22:50



Ееее,ти пък прекали


Не стига че свестен да бъдел,ами и обещания да давал...и само една жена ебаси.
Кажи че си търсите льохмен

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.