Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Чувствам сенови  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано21.07.09 10:24



ненужна

. Знам, че имам 2 прекрасни деца, които се нуждаят от мен и които са най-важното в живота ми, но ей на -так се чувствам. И знам, че трябва сама да се хвана за косата и да се извл;ека от това, но не мога, от толкова дълго опитвам вече, не знам как, та не за съвет- съветите ги знам, може би за да споделя , понякога с непознат е по-лесно...
Уфф и в това хубаво слънчево врем ви занимавам с моите глупости...

Редактирано от Adaili на 21.07.09 10:25.



Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.07.09 10:34



Най-добре си измисли някаква организаторска дейност, като се понатовариш с ангажименти към повечко хора да отговаряш за нещо, не само бързичко ще се почувстваш нужна, търсена и незаменима, ами ще

от прегряващи телефони.

по-добра идея засега не мога да ти дам.



Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор Witch of (новак)
Публикувано21.07.09 10:45



Разбирам те. Много пъти децата са ме спасявали. А за хубавото слънчево време - не е толква хубаво, жега е. Пък в най-хубавото време може да се чувстваш най-зле. Колко дълго е това дълго време? Има си период - за всеки е различно дълъг.



Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано21.07.09 10:49



Не знам, муцка.
Що ти е да си нужна на някой друг, освен на децата си?
Ако си търсиш непременно мъж, то ще правиш компромиси и ще се почувстваш още по-зле.


Използвай си времето лично за себе си. Аз, например като си бях сама мързелувах, ходех на фитнес, плаж, караоке с приятелки... И често казано не мога да преценя дали сега ми е по-добре или тогава.

мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор ellfa (обичаща)
Публикувано21.07.09 11:03



Нищо ново под слънцето!Аз се чувствах така три години.Ама...всяко зло за добро.Поне лутайки се и чудейки се осъзнах, че приказката: "Прави каквото трябва,пък да става каквото ще " е вярна.Вече правя за себе си каквото мисля,че ще ме зарадва и ще е добре за мен.Цял живот съм искала на всички да угодя..пък сега знам,че е невъзможно.Та, направи и ти нещо за себе си, което ще те зарадва.Не е егоизъм,а необходимост.Успех!





Тема И азнови [re: Adaili]  
Автор echr ()
Публикувано21.07.09 11:45



се чувствам така от доста време. Давам си сметка, че това е някакво дефектно, измамно чувство, но не мога да го преодолея. Търся корените му и мисля, че ги откривам - това са емоционалните дефицити, вероятно. Не знам как е при теб, но аз давам ниска оценка на качеството си на живот в момента (в емоционален план) и май оттам идва това чувство, а се засилва от усещането за отминаващия живот, за липсата на време и перспективи. Криза на средната вазраст ли е, не знам. Но мисля, че това е симптом на депресия.



Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор echr ()
Публикувано21.07.09 11:47



Децата не могат да удовлетворят всички емоционални нужди на една жена, илюзия е, че човек може да живее чрез или само за децата си. А е и вредно за самите деца.



Тема Re: Чувствам сенови [re: Adaili]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано21.07.09 11:48



кое те кара да се чувстваш ненужна?

липсата на мъж до теб? липсата на кариера? това че не си успяла да поправиш бушона сама?

хайде стегни се, преди два дни гледах един интересен филм

бе за една жена която имаше един голям син, тя бе вдовица а синът и работеше като таен агент към ФБР, един ден синът и замина на секретна мисия за 3 години през това време нямаше право да и се обажда , да я вижда и т.н

остави я на летището една жена със свръх килограми, депресирана и ненужна..

върна се след 3 г. ....когато видя майка си , не я позна, тя отслабнала, в супер форма и тя му каза...бях в Индия, в Тибет и незнам къде си и разбрах че всичко е в главата ни и си зависи само от ...нас

така че не се отчайвай, нужна си , както ти каза имаш две прекрасни деца



Редактирано от dymo на 21.07.09 11:49.



Тема Re: Чувствам сенови [re: dymo]  
Автор echr ()
Публикувано21.07.09 11:50



"хайде стегни се"; "така че не се отчайвай, нужна си"

Никаква полза няма от тези реплики, колкото и добронамерени да са.



Тема Re: И азнови [re: echr]  
Автор Adaili (минаващ)
Публикувано21.07.09 11:53



Съвсем точно си го описала, по-добре от мен

Криза на душата е , не на възрастта ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.