Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хи-хи...нови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.07.09 10:15



Гад!





Тема Re: Мдааанови [re: Koм]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано18.07.09 10:20



И после - в кожно-венеричекия диспансер?!. Организирано, под строй...



Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Witch of]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.07.09 10:21



Продължавай да си въобразяваш. Един от най-добрите ни семейни приятели, вече на 30+ има връзка от повече от 12 години с една с 20 г. по-възрастна от него кранта. Познавам го почти от самото начало на връзката му и понякога го играех негов изповедник. Няма да ти описвам в какво се превърна емоционално и физически покрай тази жена този много интелигентен и способен мъж. Многобройните му изневери, нейната патологична ревност и перманентно желание да го унижава от злобица - също няма да разправям. Този млад мъж с прекрасна професионална кариера и мощен интелект и начетеност вече е толкова изперкал и така изгубил надежда, че ще заживее нормален живот като всичките си връстници с подходяща нему млада жена, с деца /вече започва да се замисля/ и пълноценно семейство, без да се черви в неудобство пред родители, колеги и приятели заради сегашната си тягостна и паразитна връзка, че ми е мъчно да го гледам.



Имай предвид, че аз не говоря лошо за жени, особено на нови никове.
Зла, рязка или каквато си поискаш ме наречи, но това не променя факта, че едипов комплекс, придружен с як сърбеж между краката и остра ментална недостатъчност те тресат и се надушват от километри. Сори.

И за да не си мислиш, че изпадам в женска завист, щото си задушила агнешко, пък аз - не, ще ти поясня, че съм омъжена и никога неразвеждана от 13 години за мъж, 7 години по-млад от мен. 22-23 годишен и връстник на момченцето ти вече идват множко за наборка на 45. Колкото и атрактивно да изглежда отстрани.
Но ако изпитваш въпиюща нужда да си осиновиш момченце, че и да си го поебваш като бонус, никой не може да те спре. Все пак, изненадките, при това твърде неприятни за тебе, тепърва предстоят. В случай, че лелееш сладки надежди как ще се ожените и ще си живеете като две гълъбчета.



Тема Re: сделка със себе синови [re: caн]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано18.07.09 10:21



Може да се приближи, може да се отдалечи от любовта. Стоейки на едно място няма да разбере обаче.

Освен ако няма опит вече какво се случва с нея в такава връзка, което мисля не е така за случая.

По- нашироко погледнато, иска да дава и да получава любов като всеки нормален човек. Единственото, което зависи от нея обаче, е да дава. Споделена любов е рядко срещано състояние. Само заради това ли трябва да спрем да опитваме да се доближим до него?



Тема Re: Интересно...нови [re: mirror_]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 10:23



Това е съществувало далеч преди интернета.



Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 10:26



Ааа, разбрах, ти си тук, за да ни поучаваш нас, разведените. Да не кривнем.



Тема Re: Интересно...нови [re: Witch of]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.07.09 10:26



Педофилията и некрофилията ли? Да!



Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано18.07.09 10:32



Това е само един аспект, с който обезсмисляш изключенията от очертаното от теб правило. С което обаче те не спират да съществуват;-)))

Няма да е доказана, но ето ти обратна гледна точка: в единствената си връзка с по- млад от мен мъж, човекът искаше да имаме деца и да прекараме живота си зааедно. Та така...





Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Witch of]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.07.09 10:36



Не прибързвай с гаданията, моля те. В този клуб всеки от пишещите е тук, защото има някаква потребност да бъде точно тук, а не другаде.

И колкото и да са ти неприятни изказванията ми, не ги спестявам от добронамереност към самата теб, не от собствена потребност да поучавам. В крайна сметка, ти имаш проблем и въпроси и търсиш мнения, не обратното.





Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 10:42



Може би малко бъркаш нещата - аз съм на 45, а не на 15. Защо си въобрадяваш, че си много по-умна от мен? Само защото съм позволила едно неразумно увлечение, не значи, че съм безмозъчна патка.
И съвети не съм искала, просто споделих нещо крайно объркващо за мен.

Редактирано от Witch of на 18.07.09 10:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.