Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А стига деееенови [re: witch64]  
Автор caн (звук)
Публикувано18.07.09 08:59



Ми там е проблемът - вярвала си на филмите и то ти се е сбъднало...филмите не са за да им вярваме.
Съвсем сериозно, но не с лошо го казвам - мисля, че си въобразяваш.


Не, че отричам чувствата ти, ама мисля че нещо бъркаш

Редактирано от caн на 18.07.09 09:51.



Тема Re: Е, да бе, целулит!нови [re: Witch of]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано18.07.09 09:01



Ако си и от тия дето без чувства не се занимават със сексове, изобщо не те знам още кво чакаш

Случва ти се нещо хубаво на практика.



Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: witch64]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.07.09 09:05



Ако се чудиш какво ще произлезе от тая работа, да ти погадая:
Ще произлезе това, че младежът ще те ометка няколко пъти, може и по 8 тека на нощ, ти ще влезеш в ролята на Кирил и Методий - еби, учи,.... примесено с майчински комплекс да му приготвяш манджички и да го завиваш да не настине, хлапето ще походи месец-два надуто като балон, зер, опитна леля е забило, после ще му писнеш яко и ще си тръгне пак по мацките-наборки. Ако изобщо се е отказвало от тях, докато си пашалува в твоето легло. Ти, естествено, ще вампирясаш и всеки ден ще си броиш бръчките в огледалото, как ще намразиш всяка млада стегната жена, не ми се мисли - те ще са изконно тъпи патки в думите и намеците ти, ще се юрнеш да се обличаш и държиш по тийнейджърски, за да задържиш вниманието на младежа, поради което след първата изненада ще изглеждаш безумно смешна в очите му. Ерекцията му ще продължи по инерция още няколко срещи, щото младо и непохабено все пак, пък докато те лашка ще си представя млади изпънати телца, накрая ще почне да си намира "основателни" причини да те отбягва. И така ще си се сдобила с екзотични спомени, но и с натрапчивото усещане, че излагацията ти е голяма. Което си е и самата истина, де.

Нужно ли е да ти намеквам, че в тая работа има нещо много извратено от начало докрай?



За протокола - връстничка съм ти.



Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано18.07.09 09:17



Приказваш тъй, щото те е страх да се огледаш за млад "тъпкач", както по тука му викат.



Да видим до кога?!

Тема Re: Влюбих се в ...нови [re: Aлиca.]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 09:48



Много си зла, връстничке. Аз пък си въобразявах, че ще произлезе дълга и трайна любов. За това, че ще се похвали си права и това ме спира до голяма степен.



Тема Re: Е, да бе, целулит!нови [re: Жeнa;-)]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 09:51



Наистина е много хубаво и ме е страх да не го разваля. Но ще видим...Някои неща не се планират.



Тема добре усещашнови [re: Witch of]  
Автор caн (звук)
Публикувано18.07.09 09:55



на хората често им е проблем не толкова какво, как да направят, а кога да се спрат



Тема Re: Е, да бе, целулит!нови [re: Witch of]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано18.07.09 09:57



Минимизирай рисковете де, не е толкова сложно.

И слушай себе си за тия неща. Дори да е само авантюра, ще го усетиш. Ако премине в любов, в което аз лично се съмнявам, пак ще го усетиш. Ако насладата свърши- пак така. Само не разбирам защо не се отпуснеш малко?:)))



Тема сделка със себе синови [re: Жeнa;-)]  
Автор caн (звук)
Публикувано18.07.09 10:07



а не любов - за това говориш, пък жената говори, иска любов за това си задава и въпроси.

п.п. има хиляди начини да се отпуснеш, но едва ли да изтъркаш сърцето си в безмислено задълбочаване на връзки е най добре ...може би за някои е ...опит е все пак, ама за сметка на какво ?!



Тема Интересно...нови [re: witch64]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.07.09 10:10



Изчитайки постовете на жените най-вече, ми направи впечатление разликата в мненията на тези, които имат синове и тези, които нямат. Но това е друга тема....

А по темата ми се заформи мисълта, че май във всеки от нас дреме един скрит педофил или некрофил, и зависи от обстоятелствата, дали ще се проявят. Правилно казват, че интернета е дяволско изобретение. Чрез него изкарваме тъмната си страна наяве. Няма задръжки всякакви подсъзнателни желания да превърнат в оферта, а под прикритието на анонимността и да се превърнат в реалност.

Има една възрастова група от 18 до 24-25 годишна възраст, които са превърнали в спорт секс-офертите към лелки, защото и те трябва някъде да си осъществят първите фантазии. Не знам защо им се струват по- лесно осъществими. Но излиза, че имат основание донякъде. Лелката си въобразява, че е много вървежна, а всъщност в нея се е събудил дремещия педофил.

Не че има жена, която да не е била с по-млад от нея мъж, но във всяко нещо има една граница. Умереност все пак.
Сравненията с някакви Мадони и с Деми Мур ми се струват неприложими. Взаимна изгода и рекламен трик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.