Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Не разбрах,нови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:37



Бъркаш, ами...май, беше 47-годишен вуйчо или пък, пеесе-годишен?.. Бе, де да знам - объркАх се





Тема Re: сделка със себе синови [re: Witch of]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:38



В никакъв случай. Анджелина Джоли ми дължи услуга, но няма да ти погодя този номер. Хаха, мания тая. Не я ща - не ми е на нивото





Тема Аз съм, сигурно, не помня, обаче,нови [re: mirror_]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано18.07.09 15:39



в мой стил е да се жалвам от чичковски предложения

, та не отричам, че може и да съм аз! Не казвам, че АЗ бих тръгнала със 23 годишен младеж (обаче, защо пък не, ако си допаднем!), а казвам, при положение, че те ДВАМАТА искат да бъдат заедно, беше редно да ги подкрепим! Или, поне нея, защото тя пита! Какво толкова ще се случи - и двамата се харесват. А, двоен стандарт означава, когато за единия прилагаш едно, пък за ответния при същата ситуация - точно другото! Изобщо няма общо НЕЙНИЯ казус със МОЯ- аз НЕ ИСКАХ да съм с чичкото Ако си харесам някой на 50 , или пък на 25, и, при положение, че и той ме харесва, хич няма да се двоумя и главоболя "Какво ще кажат хората!" Защото, аз ВЕЧЕ хората ги видях, когато за малко щях да се оженя, какви са и колко си заслужават да пренебрегваш собствените си потребности заради тях

п.п. ей, сетих се за един мъж, беше ми шеф в едно далечно време, който тази година направи 50... и когото все още безумно харесвам... ... ето, на НЕГО няма да му простя... ама, там опашката е дълга...

Редактирано от _parvaty_ на 18.07.09 15:41.



Тема Не е това въпросът...нови [re: Witch of]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.07.09 15:45



..въпросът е - ако няма следващ път - ще съжаляваш ли?



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 15:46



Слушах ти подписа. Ако поне наполовина отговаряш на него, идвай направо, чакам те.



Тема Re: Аз съм, сигурно, не помня, обаче,нови [re: _parvaty_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:47



Парвати, когато Witch of се обръща към другите жени тук и произнася обръщението "момичета", това може да е и самоусещане, и нежелание да ...порасне, и млад дух в зряло тяло. Как би прозвучало, ако някой 22-годишен младеж се изцепеше на нейното обръщение в отговор: кво момиче можеш да си ти , бе лелко?? Човек и без да да може да се поставя на мястото на другия, може да се досети как се чувства, съпоставяйки се на категоризацията "лелка, чичко, дребен, заек(в казармата бе киртак), малчо..."

Двойния стандарт е в това по-възрастните мъже да са вуйчовци, а красивата ти 44-годишна приятелка , красива жена, която пожелават всички мъже, без значение от възраст. Т.е., тя не е "вуйна"





Тема Re: Не е това въпросът...нови [re: MamaNetty]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 15:49



Офффф, не знам. Ще бъда много облекчена. И може би маааалко разочарована.



Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано18.07.09 15:49



Ей, знаех си, че булката оправна жена ше излезе

Виде ли кък самоотвержено сбадепца питките и кокошките

Предлагам да избегнем тез потоотделящи ритуали и да стъкнем една скромна комсомолска сватбица, че да ви останат пари да дарите кумовете...ку може подаръците в ...ключове



Тема Re: сделка със себе синови [re: Witch of]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:52



Дори...две трети

Особено там, където си смъкваш чорапа. (Добре, че е дълго!)

Значи, ама...викаш да не чакаме първата брачна ли?






Тема Ами, като съм казала "чичко",нови [re: Фoтoн]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано18.07.09 15:52



за мен това ОСВЕН визия е и усещане за отсрещния... като е счичкан емоционално, физически и т.н., нормално е да го усещам като "чичи"! То, има и 30 годишни мъже, дето са пуснали шкембета повече от съпругите си, обаче, откланяме се от темата... мисля, че поста, който тогава пуснах беше за КОНКРЕТЕН чичка. Не за мъжете на тази възраст, по принцип, но ти се засегна тогава - това помня - на тема "чичо"! Не се сещам за какво иде реч, защото битието ми е доста натоварено, вероятно вече нямам проблем с чичото, сега ще ме накараш да ровя...

... не прилагам двоен стандарт, казвам, че си зависи от човека - има хора, на които годините не личат, и има други, дето на 30 вече са "чичковци" и "лелки"! Това е И, не е само до годините, мамка му! Еснафщината много наподобява чичко/лелко-визъм




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.