Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Интересно...нови [re: Witch of]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.07.09 14:38



Гаджетата ми всичките са свободни



Я кажи ти сега какво ще го правиш тоя младеж. За отвреме на време ли ти трябва или за вечността
Смешно ми е много ама сериозно си питам


Редактирано от danaia_nn на 18.07.09 14:53.



Тема Re: Интересно...нови [re: danaia_nn]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 14:41



Изобщо не ми трябва, ами нещо май сама се насадих на пачи яйца.



Тема Re: Интересно...нови [re: Witch of]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.07.09 14:43



Айде сега. Специално се регна вчера, за да се пофалиш с новото гадже. Поне списък направи ли кой ти завидя.

Изобщо не ми трябва
Не бий отбой бе жена, дръж си го, ще потрябва






Тема Re: Интересно...нови [re: danaia_nn]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 14:46



Ба, аз да не съм казала, че го пускам. Нали трябва храна за завиждащите, ще им я осигурявам. Те от една лъжичка се задавиха и взеха да бълват, та пополека.



Тема Re: Интересно...нови [re: Witch of]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.07.09 14:56



Тва е то. Иди после кажи на някой, че си щастлива или си добре






Тема Re: сделка със себе синови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:08



Именно...Рекох е малко по-критична ситуация да я поставиме, та да видЪ как ше реагира. Не че нещо лично. И не че нас не ни привлича младото, свежото. И по дух, и по плът.


Ама, като чух там за бедрата, корема и другите неща малко поомекнах.(Чай, че стана кофти игра на думи) Според мен би могла да се хвърли в дълбокото, ама после дупе да й е яко. Бих й споделил много минал личен опит, горчив за другата страна.

Гледам, по-важната работа за мен сте я свършили. Аз само засуквам мустака и да идвам



Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 15:11



Само ако имаш 2 броя ДИамат, че моя го изядоха мишките. Или когато сме заедно, все ще ни е весело...



Тема Re: сделка със себе синови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 15:15



ех, тая Втаса! А, за мене нема ли да кажеш хубави неща? Или то си личи къв съм убавец? Айде, да не викам Алиса за защитник, ако не се справиш...



Тема Леле, не мога да повярвам,нови [re: witch64]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано18.07.09 15:15



какво сте изписали... повечето от вас... а смятах, че - поне за някои - сте широко скроени хора... абе, много ли щеше да струва просто да й пожелаете "успех" на жената? Леле, то бива, то може... не съм очаквала подобно нещо!!! ВПРОЧЕМ -всеки е виждал млади жени, които не се поддържат, обличат се като лелки, и още преди 45 вече са се олелчили! ОБАЧЕ - аз имам близка приятелка, кръстница е на дъщеря ми - тя е близо до 45, НО - поддържа се - фитнес,сауна, висока е, слаба, с хубав бюст, облича се добре, и държа да ви информирам, че обичайно ВСИЧКИ мъже се заглеждат по нея, без значение от тяхната възраст! Не й пише на челото, че е на 44. И, какво от това? Само в шовинистка България една жена на 45 е за кофата! Мале. А пък, Мирър, да ти кажа, Деми е омъжена за Аштън от 2005, и като следя светските клюки, той все още е влюбен в нея... не ми се търси линк, имаше онзи ден една новина в Дир-а за Деми на плажа, и снимка - ами, слага в джоба си доста 20 годишни девойки... Пък, има мъже на 23, които приличат на момченца, но има такива мъже на 23, дето, като ги погледнеш, и ти спира часовника... Мъж та дрънка... или, белите коси са задължително условие за сексапил? Егати, почувствах се зле от темата и заради жената... Ако беше 45 годишен мъж, който се точеше на 20 годишно момиченце, щяхте да му стиснете ръката, нали!!! Много мразя двойните стандарти!





Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано18.07.09 15:17



Ма ся аз кво да мацам след Прородата, кат тя тий дала от сичко по много

Сал с туй "омекване" малко ми бъркаш сватвовническите сметки, обаче ти ся речИ, че е метафора, за да замажем гафа, щот вече на втора проба за сватбарска рокла ше ходя




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.