Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.07.09 13:53



-Ъъъъъ,е шш,лельо Ванче



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: сделка със себе синови [re: Witch of]  
Автор aceris (минаващ)
Публикувано18.07.09 13:53



Ще приемеш ли и моето мнение?
Като те съблече на светло ще види бедра на вълни, корем с три гънки и дупе на дупки.
И ще му спадне.





Тема Re: сделка със себе синови [re: Фoтoн]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 13:53



Не мнението е просташко, а отношението към мен. И начинът на изразяване на това мнение.



Тема Re: сделка със себе синови [re: *Плaмeн*]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано18.07.09 13:54



Бе то, "лельо Ванче " си звучи нормално в ежедневна реч, ама в леглото и сюблимните предоргазмени драматични моменти





Тема Re: сделка със себе синови [re: aceris]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 13:56



Боже мой. Аз пък си мислех, че ще види стегнати бедра, плосък корем, идеална кожа, никакви стрии. Ти направо ме хвърли в оркестъра. Ама верно ли?
Аз досега все в скафандър ходех пред него.

Редактирано от Witch of на 18.07.09 14:01.



Тема Re: сделка със себе синови [re: *Плaмeн*]  
Автор Жeнa;-) ()
Публикувано18.07.09 14:00



Ти си фен на статуквото. Защо смяташ че можеш да си полезен на човек, който е с друго разбиране?





Тема Re: сделка със себе синови [re: Witch of]  
Автор aceris (минаващ)
Публикувано18.07.09 14:02



Така изглежда приятелката ми, която е на 49, добави и едър, твърд, стегнат бюст.





Тема Re: сделка със себе синови [re: Witch of]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано18.07.09 14:15



Мое ли и аз да пльокна драгоценнъта си мислъ


Докато те четох как реагираш, мисля наистина да се откажеш в зародиш. Не си готова за такива екстремални преживявания. И не защото обществото тва-онва, а заради теб самата. Няма условности, вервай ми, ако ти не ги рамкираш. Това, което става в твоята глава, в твоите мисли, тва е действителността. А хората реагират според това, което излъчваш. Нали си наблюдавала ситуации, които на пръв поглед са "скандални" и все пак околните плахо, но добронамерено ги приветстват, или поне не ги съдят. Това е само, защото главните герои излъчват увереност и невъзмутимо щастие, нещо, което чини ми се за теб е непосилно.
Ептен дружеската ти казвам - не се поддавай, не е за теб работа. Освен ако не си смениш мисълта, а най-вече ако и мъжът е в състояние на широка разкроеност. Но пък е май доста млад, за да знае какво иска от живота. Мърдостта, уви, идва с годинките. Ся ми иде да река....еххх, ку бях с тоя акъл на 20 лазарника, колко неща щеха са различни

п.п. Бе я, за да съм наистина полезна да те питам, ти от де си ?...че имам нещо предвид с теб и Фоти...кък ми сай доходило на сватбааа



Тема Re: Интересно...нови [re: mirror_]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.07.09 14:17



Ама как ме замисли


Докато й викам да дава смело, то трябвало да пазя сина си ха ха
Верно ли налитат на лелки




Тема Re: сделка със себе синови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Witch of (непознат)
Публикувано18.07.09 14:19



Мдааа, понякога прониква и здрав разум в този клуб. Да се чудиш откъде.

Какво значение има откъде съм, нали отмениха софийското жителство.

Редактирано от Witch of на 18.07.09 14:20.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.