Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Liya]  
Автор Lady Likes Life (почитател)
Публикувано14.07.09 17:09



А, не се пази - 32ро сме класирани с английски и руски. Ще правим второ класиране - подадохме. Всичко езиково и икономическо бяхме наредили пред това. Шансът - хазартен. Тоест много малък.

Син.

Чудя се как стоят нещата на трето и даже след това.

Гледам миналата година незаетите места след второ и трето, и е голям хазарт, Лия..

Езиковите (като казвам това имам предвид само 4те гимназии

) остават по едно тве три, зорлем, в НФСГ само едно, най-много незаети е имало в НТБГ - цели пет... Тоест шансът е за големи хазартаджии с много малка разлика в бала..

Та затова се питах за твоя хазартен принцип..

Редактирано от Lady Likes Life на 14.07.09 17:20.



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Lady Likes Life]  
Автор nadejda99 (новак)
Публикувано14.07.09 17:44



"Ние" умувахме, умувахме и щерката се записа в 157-мо с испански и английски.


Чуденката беше какво рискува с второто класиране, но прелистих наредбата и видях, че може да остане на същото място /желание/ или да се премести напред. Предното ни е НФСГ, но като й знам математиката, явно е извадила късмет да учи езици.

Успех на всички, очакващи второто класиране.



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Lady Likes Life]  
Автор Liya ()
Публикувано14.07.09 20:56



Рискът се претегля според бала и желанията... За ситуацията, която ми описваш, наистина ми се струва неуместно да се рискува, ноооо....впредвид подредбата, би могло да се очаква щастливо развитие сега, на второ класиране :) Нямам идея какви щансове ви дава бала, но при положение, че нямате нежелани училища над това, в което е класирана вече - остава да стискаме палци!





Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: nadejda99]  
Автор Liya ()
Публикувано14.07.09 20:58



Значи още едно записано дете! Честито и весело лято!





Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: nadejda99]  
Автор Liya ()
Публикувано14.07.09 21:07



В другата тема ме питаш откъде се освобождават места за второ класиране - от деца, приети в училища с други изпити - американски колеж, НПМГ, художественото, онова за древни култури, ТУЕС и др., както и от СМГ, защото тези, които са си били там, искат да продължат там...има и други подобни, не се сещам сега :)



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: nadejda99]  
Автор Lady Likes Life (почитател)
Публикувано15.07.09 10:10



Това е чудесно място по моята база данни.

Сесар Вайехо ли?

Поздравления за умните щерки!!



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Liya]  
Автор Lady Likes Life (почитател)
Публикувано15.07.09 10:13



Добре - не ми става ясно приети в АК защо е нужно да подават документи - само за да видят къде ще се класират ли, да разправят на внуците?

Ясно що се явяват на изпита, но това второто?

А онези останалите с вътрешни изпити и приеми - НПМГ, древните - не са ли ги писали и така и така първо желание - как променят второто класиране?



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Lady Likes Life]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.07.09 10:24



Тези с вътрешните изпити са с отделно от общото класиране. Те държат и вътрешните изпити и тези общите и си чакат и двете класирания. Синът ми, например, понеже добър математик, беше кандидатствал и с български и математика в общото класиране, и с математика и физика в ТУЕС (или както се казваше онова компютърното у-ще) и с математика в НПМГ. Ако беше се записал в компютърното, щеше да освободи една бройка в СМГ, която е в общото класиране с български и математика. Просто тези с вътрешните изпити са си отделни губернии и дърпат бройки.
Братовчедка ми, пък, беше приета в Английската гимназия, но се записа в Американския колеж и също освободи бройка и така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Lady Likes Life (почитател)
Публикувано15.07.09 11:02



Тоест тези НЕ освобождават места, нали така?

Кои случаи, освен примерно записани в Американския колеж + явили се на изпити + подали за класиране и незаписали се, освобождавам места, че да се промени второто класиране??

А братовчедка ти спортно ли се яви и участва в класирането?

Примерно ми хрумва случай, класирал се нагоре да речем първо желание, но променил желанията (баси случая) и желае да промени.

Тези класирани на първо желание, ако са си сменили желанията и не се запишат, могат ли да подадат за второ? Няма ли ПАК да се класират на първо?


Редактирано от Lady Likes Life на 15.07.09 11:05.



Тема Re: Почти на финала сме!нови [re: Lady Likes Life]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.07.09 11:06



Напротив. Освобождават. Братовчедката не беше приета първоначално в Американския, обаче после се беше освободило място и така. А на сина ТУЕС-а и СМГ-то му съвпадаха по време. Т.е. някое дете може да си си подаде документите на първо класиране и известно време да се почуди дали-или.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.