Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема какво не ми е нареднови  
Автор Sburkanata (непознат )
Публикувано13.07.09 22:32



Здравейте,

след като напиша темата си предполагам ,че повечето от вас ще ме наракат мръсница, курва и т.н.

Сега съм на 25. Преди 5 години се запознах с мъж, който беше 10 години по-голям от мен. Влюбих се силно и беше така около 2 години.
Междувременно се отказах от следване в чужбина, започнах работа и се преместих при него. Кархме се много, обичах го но винаги усещах , че някак не сме един за друг. Работех много, а той все в къщи или при майка си....или с приятели на кръчма...Никога не съм се чувствала сигурна и спокойна с него. Винаги на тръни. За пари да не говорим...винаги аз съм си купувала всичко. ...
Въпреки всичките ни проблеми, скандалите за дребни и големи неща, секса , който с времето стана досаден ( в началото беше хубаво )
останахме заедно 6 години. От които последната в раздели...Конккретния повод за раздялата ни беше негова изневяра на 14 февруари.

За тази изневяра съм много виновна аз, тък като рядко показвах някакво желание, не го чувствах близък и някак раздялата започнах аз вътрешно, с времето охладявах все повече, докато в главата си рисувах качествата на мъжа, който искам да срещна...
И един ден се появи... Вече не можех да търпя всички отрицателни страни на моя приятел, вече чувствах някаква сила че мога и без него....Единствения проблем на идеалния мъж е че е женен..и въпреки цялата ми любов не можем да създадем нищо заедно...
И вече 2 години сме заедно и някак си се искаме, и някак си има много страст..и някак си той ми е много мил...и от момента в който го срещнах знам в сърцето си че е за мен....Sad

Днес окончателно се разделихме с предишния ми приятело , който въпреки грешката си искаше да бъдем пак заедно.

И сега се чувствам толкова сама и толкова самотна, защото няма нито един човек, на който да искам да се обадя освен на женения, и няма нито един приятел, на който бих искала да разкажа всичко. И няма нито един човек, който да поканя, с който да пия кафе, с който да излезна....Бях толкова улисана в работата, която сега не ми носи нищо....Забравих следването...

Чувствам живота си до тук като пълен провал - нямам образование, имам работа на хубаво място, но не ми харесва, нямам контакти с никакви хора....сега бавят заплати...няма развитие...., изгубих единствения мъж, който може би ме обичаше истински и на който посветих 5 години от живота си ...най-хубавите... не съм ходила почти никъде извън София....Нямам никака собственост....
сега нямам и приятели....

Чувставам се ужасно празна и самотна....и всичко в живота ми е такъв хаос....

И някак се хващам за най-неподходящите хора и най-неподходящите ситуации....

Как да се справя? Как да бъда като всички? Как да направя така, че да не съм сама?



Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Sburkanata]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано13.07.09 22:37



разкарваш и толкова
кво толко?
и кво ни губиш времето на клуба?
тук само за истинска любов си говорим



Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Sburkanata]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано13.07.09 22:43



Всички избори ти си правиш сама. Следователно за всичко, което ти се случва, причина са твоите действия. Кой според теб трябва да направи нещо?
И защо пък искаш да бъдеш като всички? Може би си представяш "всички" по някакъв измислен от теб начин, който няма нищо общо с действителността. И възможно ли е всички да са щастливи ит едно и също нещо? Според мен, не.



Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Orcad]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано13.07.09 22:48



Кога сте си говорили " за истинска любов " и къде - пропуснала съм





Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Sburkanata]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.07.09 22:48



Редовна си !

съжалявам само, че клубът е във ваканция .
Ще имаш тежка вечер , може би не само една ... но после , после ще видиш

и на огледалото си .

Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор Sburkanata (непознат )
Публикувано13.07.09 22:53



Там е проблема. Мисля че не мога да се справям сама и правя грешните стъпки. Грешните избори. Или съм твърде пасивна....И твърде саможива...



Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Sburkanata]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано13.07.09 22:54



Нищо ти няма-съвсем наред си-това се казва порастване - научаваш се че в живота има и болка и самота и др. лоши неща. Един личен съвет-зарежи женения-само ще ти загуби времето и докато се усетиш ще са минали още 5 години от хубавата ти младост. След дълга връзка и неподходяща любов, не е лошо да починеш и разпуснеш-без чуства и без обвързвания...


Не е късно да поучиш... пък ако знаеш колко млади хора ще намериш в университета и какви неочаквани неща ще изживееш там-определено ще се запишеш още утре



Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Sburkanata]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.07.09 22:55



сега няма да изненадам никой тук ,ако те помоля да си пратиш рождената дата на бележка , да видим що така го усещаш



Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема казано честно всичко ти е наред...нови [re: Sburkanata]  
Автор милeйди (Gaara фенка)
Публикувано13.07.09 22:56



Ми- според мен всеки минава през такива периоди в живота си,както се чувстваш ти в момента.

С много потънали гемии,обръщат се назад и почват да си броят грешките и пропуските.....чувстват се самотни и неразбрани....живота им губи блясък и смисъл.

Такива периоди следват именно след разочарования. Недей да храниш надежди за женения...той е изградил вече нещо с друга - ти си му отдушник.Не се влюбвай-само ще страдаш.Прави това,което и той- сделка,добра и за двамата....Разтоварвай се с него.

Ако не ти харесва работата или средата- смени я...Запиши се да следваш.Прави всичко,което си искала- недей да ревеш,а намери начин да постигнеш мечтите си.

А човека сам ще си дойде,когато момета е подходящ.Не го търси с лупа,там където и когато го няма...Бъди отворена към нови познанства.Ще намериш и нови приятели

...просто трябва да си по-позитивна.

А сега докато минеш този ''черен'' период,обърни се към най-близките ти хора: семейство или приятел: не ти трябват много.Един е достатъчен

И просто мисъл: добре ,че си се оттървала от онзи дет живее с мама и те оставя сама да си купуваш всичко
..........такива с лопата да ги ринеш- мамини момченца голчовци под път и над път.Ние се целим по-нависоко нали

LOVE YOURSELF

Тема Re: какво не ми е нареднови [re: Mupa]  
Автор Sburkanata (непознат )
Публикувано13.07.09 22:56



Не искам да се разделям с женения. Вече 2 години...ако това може да се нарече връзка нашето...усещам го със сърцето си....била съм влюбена, влюбчива съм...но...не искам да го оставям...надявам се той да ме иска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.