Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Неподходяща любовнови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.06.09 21:02



Искам да ви попитам какво правите, когато сте много влюбени, но по една или друга причина не можете да имате това, което искате?
От една страна любовта ви дава криле, топли ви от вътре, създава разни усещания в стомаха (някои им казват пеперуди), постоянно мислите за обекта на вашите чувства и знаете, че само от вас зависи да го имате, стига да посегнете... но разума ви казва - "НЕ, недей - толкова усилия си вложил, за да стигнеш до тук - не разбивай всичко само заради един прекрасен миг..."

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Аз дори тази вечер сънувах обекта на моите чувства - една голяма купа въглехидрати под формата на крем-карамел.


Искам я!

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Азнови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.06.09 21:04



си изживявам всичко докрай...докато връзката се изконсомира





Тема Re: Неподходяща любовнови [re: Koм]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.06.09 21:06



ПраИлно ! Като идем на оня свят и крем-карамел, и всичкото ще имаме .. Въздържание му е майката ся, пост и молитва !








Тема Ама си едно шубе!нови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано27.06.09 21:07



Изяж го този крем - карамел ... отдай му се... не е нужно да губиш това, което си постигнал - линията си - за миговете, в които карамела ще е твой, ще усещаш вкусът му... все пак са мигове... пък, ако станеш зависим от него, може и да откриеш, че Живота без крем - карамел няма смисъл... каквото и да си постигнал!



Тема Мдааанови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.06.09 21:07



никаква морална подкрепа от теб... нямаш ли скруполи, морални задръжки... обещания пред Бога и пред себе си... "докато смъртта ви раздели... или поне докато стигнеш 15% body fat"... и т.н.? А?



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Неподходяща любовнови [re: Koм]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано27.06.09 21:09



ако само от мен зависи винаги посягам.

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Неподходяща любов [re: Koм]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано27.06.09 21:11



аз слушам разума.



Тема Ето... [re: pravil_nick]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.06.09 21:11



знаех си, че има хора, които ме разбират.
Между другото - една история - приятелката ми разказвала за мен на нейна позната: "той е такъв и такъв и онакъв (всичко хубаво), обаче е комунист-атеист". Реакцията е била поглед към небето... и въздишка...


Като каза за молитва, та се сетих... без връзка с темата, която е за Любовта.


________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Неподходяща любов [re: Koм]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано27.06.09 21:11



Братчет как да ти го река .....

Ми въпрос на приоритети. Едва ли някой ще може да ти каже точно кога какво трябва.
Лично за мен знам, че докато емоциите носят положителен привкус и докато има доверие нещата дори не ги мисля. Тръгне ли нещо да ми носи кофти емоции, па недай си боже да загубя доверие, пиша го бегало.По убаво малко страдание, от колктоо тотално объркване :)



Тема Права си [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.06.09 21:14



точно такива мисли ме обземат напоследък - че живота без въглехидрати е безмислен - превъща ни в хищници...



Но - не мога - имам морални задръжки....

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.