Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Споразумениенови  
Автор ^seashell^ (непознат)
Публикувано15.06.09 20:13



Стана ми мъчно и се почуствах унизена.Получих споразумението за развод,изготвено от неговия адвокат, и останах изумена .когато прочетох следното:ПОЛЗУВАНЕТО НА СЕМЕЙНОТО ЖИЛИЩЕ, представляващо нает под наем апартамент,се предоставя на съпругата.Ама за какво семейно жилище става въпрос....живея на квартира с детето и по всяко време хазаите могат да ни изгонят....за какво предоставяне говорим тогава.Как може тези адвокати да ги пишат такива?Простете,че ви занимавам...просто ме заболяИма има и други неща от това споразунение,които ме слисаха,но затова ще се обърна към адвокат.



Тема Re: Споразумениенови [re: ^seashell^]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.06.09 20:30



Тъпотии

Имаш ли адвокат, искаш ли препоръки, за кой град??



Тема Могат и ги пишатнови [re: ^seashell^]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 20:33



по закон. В тоя род документи има задължителни точки - и спестяват доста проблеми впоследствие.
Цитираното е в твоя полза - между другото.




Тема Re: Споразумениенови [re: chavdar4e]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано15.06.09 20:34



За София...имам нещо предвид,но не съм се спряла конкретно...така че приемам препоръки



Тема Re: Могат и ги пишатнови [re: jamie]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано15.06.09 20:39



Че получавам квартира,че се подразбира ,че аз си поемам наема.За каква полза говорим...та аз съм си на улицата както и да го погледнеш.А и че единственото наследство,което получавам е детето.На мен това ми е достатъчно (детето имам предвид)Но то освен от грижи се нуждае и от някаква сигурност все пак



Тема Защо да си на улицата,нови [re: ^seashell^]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 20:44



оставате с детето в квартирата.
Ти и наследство някакво ли чакаш ? И под сигурност вероятно разбираш да задържиш детето и да ти се плащат всички разноски като на царицата-майка ?


Виж, спри да гледаш на детето като на лост за изнудвания - за начало.




Тема Re: Споразумениенови [re: ^seashell^]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.06.09 20:46



Имате поща





Тема Re: Споразумениенови [re: ^seashell^]  
Автор Adaili (новак)
Публикувано15.06.09 20:46



Както каза и Джейми има си задължителни точки, и винаги се пише за жилището. Бившия ми мъж беше писал в исковата мола за общото жилище, което никак не е общо,а само на мое име и придобито преди брака, ама подозирам че просто не е казал на адвоката за тези 'подробности".. Та може и неговия адвокат да не знае, че жилището е под наем. При всички случаи си хвани твой адвокат - той най-добре знае как да процедира и ще ти бъде и подкрепа и някаква сигурност как да се оправиш в тая каша, поне за мен беше така, а бях много уплашена. И в никакъв случай не се чувствай унизена, точно от това пък, какви ли нен еща се пишат. Аз се почувствах много зле като прочетох молбата на мъжа ми, подкосиха ми се коленете от някои лъжи, а адвокатката ми рече, че даже много меко и цивилизовано е написана и може много по-зле, но трябва все пак да сенапишат някои неща. Твоето е споразумение вечеи е по-друго - затова без адвокат, не подписвай, Това е моето мнение, Извинявайте, че стана много дълго



Тема Re: Защо да си на улицата,нови [re: jamie]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.06.09 20:46



Джеймс, ти па къде видя лостове и изнудвания





Тема Ей тук:нови [re: chavdar4e]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 20:49



"А и че единственото наследство,което получавам е детето.На мен това ми е достатъчно (детето имам предвид)Но то освен от грижи се нуждае и от някаква сигурност все пак"

В ей-това "но". И в онова "наследство".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.