Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хах !нови [re: Adaili]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 20:52



Пазя си копия от всичките опити на бившата срещу мен, лъжите са си в реда на нещата. Че и лъжите от обща позната (съседка) на последното заседание, да "докажем" как не сме се понасяли. Без да имаме и един скандал. Махнах с ръка и оставих всичко тогава, НЕ СИ СТРУВА. Но е безсмислено да се търси справедливост и обективна истина в тоя род документи - тяхното предназначение е само да оформят правдоподобно нещата за пред съда. Важната част е как са се споразумяли (писмено). На мястото на авторката не бих си наемал адвокат - но бих се консултирал с опитен при всяка стъпка от развода. Ако се наложи в даден момент - да го наеме.




Тема Re: Ей тук:нови [re: jamie]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.06.09 20:57



Ох, ами нали в тоя момент трябва поне малко да се чувства сигурна

За детето.. и почват едни "ако", "ами", "а...".. това не е извиване на ръце, болка, несигурност и страх е..



Тема Re: Хах !нови [re: jamie]  
Автор Adaili (новак)
Публикувано15.06.09 21:01



е то дали консултации дали ще го наеме - нее ли все тая! и за консултации се плаща , а ако е по взаимно съгласие, както изглежда , аве както и да е - важното е да има такъв. Аз съдя по себе си само, но така се чувствах по-сигурна за какво иде реч и как да действам, но всичко си зависи от конкретната ситуация, а и винаги може да се закучи или пък да мине за 5 мин
А иначе и аз при моя развод преглътнах някои писания - както иска - така да е, но болката си я има още ... ама минало-заминало, нали казват напред да се гледа.



Тема Re: Защо да си на улицата,нови [re: jamie]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано15.06.09 21:03



Аз ти намекнах,че освен малка издръжка за детето нищо не получавам,защото няма какво да получа,дори и да ми се иска.Той си строи жилище има дете от друга жена и се оказва,че моето дете всъщност е прецакано.Аз не искам нищо



Тема Re: Споразумениенови [re: ^seashell^]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.06.09 21:07



Записаното означава, че вече бившият ти съпруг ще си търси друга квартира под наем, а не ти. В договора ти за наем вероятно все още сте били семейни, независимо кой от двамата го е сключвал. Според решението, не си ТИ тази, която е длъжна да си събира багажа от апартамента. Сега, ако искаш да го задържиш, бива да си преподпишеш договора за наем с хазаите. За неизплатени сметки и наеми до този момент сте били отговорни солидарно, отсега нататък отговаряш само ти.

Чак пък за унижение е прекалено да се говори в случая. Текстът е стандартен и под наем, на кредит или собствено, жилището, което сте обитавали последно по адресна регистрация, се води семейно. Единият излиза, другият остава.

Непрофесионално обяснено - толкова.





Тема Re: Споразумениенови [re: Adaili]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано15.06.09 21:08



И при мен има лъжи,които не искам да коментирам,то и затова най-много ме заболя



Тема Re: Споразумениенови [re: Aлиca.]  
Автор ^seashell^ (новак)
Публикувано15.06.09 21:13



Всъщност той си строи собствено жилище,а сега живее при приятелката си.Предполагам,че това е стандартната процедура,но не ми стана много приятно.Ще го преодолея



Тема Re: Споразумениенови [re: ^seashell^]  
Автор Adaili (новак)
Публикувано15.06.09 21:15



Разбирам те, но са излишни нерви, само ти отнемат от енергията, а се мобилизирай да го минеш това дело и да приключи целия цирк. Не се сдухвай и дано всичко мине леко, после сама ще си казваш защо толкова се ядосвах! Успех ти желая и много усмивки!





Тема Трябва ?нови [re: chavdar4e]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 21:25



И това дете само нейно ли е ? И сигурността как се добива - като се издои бившият ли ?
Преекспонирате. Но пък и както винаги става - във фазата на гадаенето сме още в нейния случай.




Тема И как всъщностнови [re: ^seashell^]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.06.09 21:28



е прецакано вашето дете ? Правата му на наследство няма как да бъдат нарушени.

Това че му е разрушена средата е истинска трагедия, но размерът на издръжката няма отношение. Психическото напрежение и стреса са опасните.

ПП: Теб какво не те урежда в споразумението ? Бившият не плаща достатъчно - по твое усмотрение ли ?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.