Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано12.06.09 15:24



Oххххххххххх, амин!
Може ли да махам вече противогаза



en arche en ho logos

Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано12.06.09 15:30



съжалявам, но след като прочетох пресъздадения разговор съм скептик за замяната на миризмата с аромат ;
Мисля, че скоро ще се разделите с младежа ;
Съжалявам !

Ама, на теб ти е готино сега , нали ?
Все едно си свалила два кг наднормено.Суперско си е да се чувстваш свободно



Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано12.06.09 15:34



Браво! Странно е, но най-простите решения обикновено са точно пред носа ни, ама... докато ги видим ...





Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 15:46



Този вече няма да ви е работник!
Почти не го очаквай в понеделник на работа!

ако пък остане, ще намери начин някога те настъпи- съвсем неочаквано!

защото това е малко като с последствията на приказката за мечката и дърваря, дето и казал,че и миришела устата))


The Joy of Life

Редактирано от LlRA.. на 12.06.09 16:14.



Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано12.06.09 18:37



Голям праз като няма да дойде на работа! Айде пък сега зор цял офис барабар с работодателя, да дундуркат нежната чЮфствителна душа на някой, който ги тероризира с вмирисани обувки и парцали! Та нерви, та хапчета, та напрегната атмосфера на работното място заради нечий РЕШИМ проблем. Пък му и плащат на всичко отгоре, за да го търпят.

Да се оправя! Където и да иде, пак ще го насметат. Може и съвсем безцеремонно даже.



Тема Да ти кажа, ЧЕСТНО, Лира,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано12.06.09 18:56



той е на изпитателен срок до края на юли, и понеже аз съм писала трудовия договор ИЗРИЧНО съм упоменала, че е уговорен В ПОЛЗА НА РАБОТОДАТЕЛЯ, който може да го прекрати едностранно и без 30 дневно предизвестие. Тъй, че ако има глупостта да не дойде на работа, смятай, това ще му е последния работен ден. А и, фирмата, за която понастоящем работи, е доста атрактивна, известна, и не ми се вярва да се откаже просто ей така - добре ще е за автобиографията му да пише, че е работил там

Пък и, аз съм готин началник, в смисъл, юркам го, но и му позволявам доста благинки и свободи, които другаде няма да има.. та, според мен, ще дойде, при това , с чисто нови обувки... дори, почти съм сигурна /85 %/ Мога да ти споделя в понеделник, на лични, че на Шляйката вече пяна му избива от тази тема



Тема Re: Да ти кажа, ЧЕСТНО, Лира,нови [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.09 19:03



Парвати, Лира донякъде е права, макар това да няма общо с темата ти. Личната хигиена е най-простото и евтино за поддържане нещо - нали не си искала от него да е с дизайнерски обувки и дрехи все пак.
От друга страна - ако фирмата е толкова известна и реномирана - защо плаща такава мизерна (както разбирам) заплата? Човек работи повече за уважение, отколкото за пари, но все пак всичко има някакви граници.
Както и да е, де - човека явно сега започва - дано да има възможност, желание и способности да се развива. Пък дали ще е в тази фирма е друг въпрос.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано12.06.09 22:01



Благодаря, Първатинце. Така зная края на историята.


Браво на теб, много добре си постъпила.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 22:48



праза е голям- верно))...даже ще им направи услуга!

за тез дребни манги все ще намерят кандидат- просто живеят в късметлийска държава




The Joy of Life

Тема Ами, Лира, всъщност, не са толкова дребни,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано12.06.09 23:14



и - освен това - аз попитах колко стартова заплата си представя, че ще получи. Той сам си каза цифрата. Второ - в този занаят, както описах, е така - първо стажуваш за мизерни "манги", пък, ако и когато станеш кадърен, може да успееш да намериш предложение за повече пари... и, да ти дам пример - имам друга клиентка, в чийто офис ходя от време на време, като обслужващ главен, тя имаше на место счетоводителка - ами, на нея даваше и по-малко от 600 ... ама, за механична работа - дебит - кредит - колко пари според теб трябва да се плащат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.