Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ако заплатата му е по-малко от поне 600лева!нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 11:44



нищо добро не чакай от подобен наемен работник!
мое мнение....егати сбърканяшката държава и работодатели циции...хак да им е!


The Joy of Life

Тема Re: ако заплатата му е по-малко от поне 600лева!нови [re: LlRA..]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано12.06.09 12:20



Ето, това ми хареса!
Не може да искаш секретарка с английски, немски и вечер френски език, отделно с компютърна грамотност и инженерно образование в областта на фирмата и всичко това за 300 лв.!
Хак да им е!



Да видим до кога?!

Тема Re: ако заплатата му е по-малко от поне 600лева!нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано12.06.09 12:39



работодатели циции...хак да им е!


Викаш, така им се пада, да се тровят там от непраните чорапи на подчинените си



en arche en ho logos

Тема Re: Така е, Вещичка, обаче,нови [re: _parvaty_]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано12.06.09 12:50



Парватинце, моля, след като говориш с младежина, напиши какво е станало.

Стискаме ти палци.

ОФФ: Аман от недовършени истории. Започвате да разказвате, а не написвате края.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: _parvaty_]  
Автор aceris (непознат )
Публикувано12.06.09 13:13



Интересувам се от развитието/решението на случая, защото и в нашия офис имаме подобен случай.

Първати, очаквам продължението/краят на казуса.



Тема Re: aбе))нови [re: Beщицa;)]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 14:21



Парвати сега още се поти май, като как да му го каже...как да поведе разговорът))...да не си на нейно място-определено! ...сериозна съм!


The Joy of Life

Тема Re: aбе))нови [re: LlRA..]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано12.06.09 14:27



Лир, не искам да съм на мястото на Първати в този случай. Тази тема ми напомни за един мой ухажор, който понамирисваше. Иначе беше свястно момче, но така и не събрах смелост да му кажа, че не понасям миризмата му.



Я да се изфукам сега: Днес ходих да ми вземат кръв и лаборантката каза, че ухая прекрасно. Много се развеселих, защото си спомних тази тема.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано12.06.09 15:13



Съжалявам, че чак сега пиша, защото няколко дни ходя до Токуда и обратно, направих пътечка, в крайна сметка се оказа, че не мога да спя, защото съм много напрегната, и ми изписаха розови хапчета, които обаче, аз няма да пия... все едно, вече съм тук - ЗНАЧИ, още с пристигането привиках младежа в кухнята, та си направим кафе, защото съм на мнение, че бика трябва да се хваща за рогата, и не исках да живея с тази мисъл цял ден - и му казах точно както се разбрахме - ПЪРВО - питах има ли пералня, той каза ДА, после питах А, ПОЛЗВАШ ЛИ Я? И като го почнах - обясних му, че мирише на некъпано, че го ценя и не искам да се разделяме, но миризмата е нетърпима, и - ИЗНЕНАДВАЩО - той ми благодари, че съм му обърнала внимание, но каза, че ЗНАЕЛ, и било от маратонките!!! Като се приберял вечер си миел краката, ама НА - МАРАТОНКИТЕ МИРИШЕЛИ!!! Обясних му, че маратонките са обувки за спорт, и аз лично имам два чифта, с които той не ме е виждал и няма да ме види, защото ги ползвам САМО за залата! Казах му, че искам утре да си купи обувки, дезодорант - на което той изтъкна, че имал дезодорант, като аз го контрирах със "А, ползваш ли го?" , на което той ми каза " Е, как, всяка сутрин!" и аз го помолих да го ползва по-продължително и все така всяка сутрин. Той дори ми каза, че с майка му търсели да му купят обувки, но нямало такъв голям номер /щото, момъка е 116 кила, към 1,95, та е нормално да носи голям номер /. Рекох му, че все някъде ще намери, и от понеделник искам да е къпан, изпран и с ОБУВКИ. Извиних му се, и казах, че се надявам да няма лоши чувства, той каза, че напротив, разбира и ще се постарае. И, да ви кажа, като отворих дума за това набрах скорост и без притеснение му казах каквото ми тежеше толкова месеци... направо ми олекна на душата

Благодаря на всички отзовали се със съвет, отново ми помогнахте. Ще видим, казах му, че в понеделник ще има фейсконтрол в офиса Е, това е! Отново ви благодаря

Редактирано от _parvaty_ на 12.06.09 15:14.



Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор aceris (непознат )
Публикувано12.06.09 15:23



Браво на теб!!!





Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано12.06.09 15:24



Еле с благодарностите като се отмирише офисът ти!

Да видим до кога?!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.