Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Harлeц]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.06.09 23:00



Когато доведеш някого до стрес не му помагаш. Можеш да го повредиш завинаги.

Това е ЧОВЕК, независимо, че мирише лошо. Някои хора имат лоша миризма или са болни, или зле възпитани. Един сериозен и прям разговор и ситуацията е поправима.

Унижението предизвиква злоба и желание за мъст.

Изваждам положителното от отрицателното.



Тема Ух, сетих се за един случайнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 23:22



Водя аз една мома в къщи и предварително съм се подготвил, сменил съм чаршафите. Лягаме и аз в един момент усещам, че нещо смърди... оказаха се чаршафите - явно не са успели да се изсушат добре в сушилнята, когато съм ги извадил и не съм забелязъл, че съм ги прибрал леко влажни



Та трябваше да ги сменям - за щастие тя каза, че и на нея и се е случвало.


________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Парвати- казваш че заплатата му не е висока!нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано11.06.09 23:34



С невисока заплата какво може да се направи след като се плати наема, сметките, храна и пр.?
Ще кажеш- то хигиената не зависи от заплатата- обаче ето на,ходел с едни и същи маратонки...ми ще ходи, докато стигне да си купи още някой чифт...пари трябват! И не само за маратонки!

Та, много ми става гадно като стане дума някой БГ работодател да не плаща достатъчно!защото ако има хубава заплата няма и да живее в коптор с други 3-ма...и т.н.
Та помислете и в тази насока!

Мръсно юпи да си виждала?




The Joy of Life

Тема Re: Парвати- казваш че заплатата му не е висока!нови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано11.06.09 23:37



Лиро, човек ако има възпитание и желание, поне в събота ще си изпере маратонките и чорапите. Ще стане малко по-рано и ще се изкъпе, изглади.. Абе стига бе, не е до имане


А юпитата не са мръсни не зарад заплатите, а щото некой веднага ще им набие канчето, ако мръднат на йота от стандарта, а не намеци, мрън-мрън, ама да му пазим чуФствата.



Тема Re: Парвати- казваш че заплатата му не е висока!нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано11.06.09 23:43



бе аз все съм на мнение, че битието определя съзнанието....ма т'ва щот съм марксистка



явно и до седмата му година не е работено по въпросът...но и парите си имат значение!...както и свестна жена около мъжът...спор няма!


The Joy of Life

Тема Re: и още!нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано11.06.09 23:45



За неатрактивна заплата ,само мърльовци ще се хванат!нещата са много навързани!


The Joy of Life

Тема Re: и още!нови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано12.06.09 00:36



Бе не е съвсем така... Колко младоци има (примери около мен), дето почват след завършване на ниски нива, крадат опит, умения и т.н. После си бият камшика и .. на следващото равнище.





Тема Re: и още!нови [re: chavdar4e]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано12.06.09 02:02



Така е, и на моите хлапета (студентите) още от първи курс им набивах канчетата в тая посока (залудо работи и пр.). На група макс. 2 - 3 се хващаха, но и това е нещо.
А за мИризмите - включваш филтър до разрешаването на проблема; по същия начин, както го включваш, когато някой упорито пише "мЕрише" - щото и други неща мЕришат (неграмотността, например).


Струва ми се, че е по-лесно да убедиш някой да се къпе ежедневно, отколкото да ликвидираш пропуски в граматиката.
П.С. Аз се кефя на такива хлапета; а ти?

Редактирано от strangebrew на 12.06.09 02:32.



Тема Принципно си права - ниска е,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано12.06.09 08:28



обаче, всичко в този Живот се плаща - опита - най-вече! Искам да те питам, знаеш ли колко стартова заплата ми дадоха, когато 1998 година аз започвах професионалната си кариера? Ще ти кажа - 98 лева бяха 198 000, но след деноминацията взимах толкова. След данъци ми оставаха 90 !!! Днес новите служители на аналогична на моята служба започват със стартова заплата 280 лева. Та, да ти кажа, много добра му е заплатата за бранша. Професионалните счетоводители (разбирай, квалифицирани да подписват отчети) струват около 1500 лева, минимум, обаче, зависи и от фирмата и от бранша. Един добър счетоводител може да получава и двойно. А, колко да е стартовата заплата? И, какво прави всъщност той, което да струва повече?

При всички случаи акъл не влага Както и да е, отклоних се от идеята си - като взимах тези 90 лева пак намирах начин и да се пера, и да си купувам дезодоранти и т.н. Е, тогава живеех с родителите си, но пак си давах пари за моята част от сметките. То, затова исках човек от София - защото, няма да плаща квартира. Обаче, монетата има две страни- не съм го карала аз да идва тук, нали? Такава заплата се предлага, всеки може да си прецени. Обаче, един дезодорант струва 5 лева, мамка му!!! Както и да е, след малко си суша косата, допивам си кафето и отивам в офиса, ще пиша по-късно резултата



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: _parvaty_]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано12.06.09 09:17



Не се впрягай излишно - както можеш да изискаш от него със сух и делови тон да си върши работата, по същия начин ще му кажеш, че личната хигиена е част от работното му присъствие и задължения. Просто рутинно напомняне, нищо повече от това. А, че той е допуснал да се налага да го правиш, не е твой проблем.
Айде, стискам ти палци.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.