Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Химическото е по-скъпонови [re: miss_slan4ice]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 21:49



Пералнята струва 75 цента, а сушилнята 1.25.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Много точно написано!нови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 21:49



Браво! И, относно бизнеса, имаш нюх.





Тема Re: Той като почне да се къпе))нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано11.06.09 22:30



..ще иска и да му "вземеш банята"



По повод тоя БГ лаф, един познат ,който отдавн аживее в Германия казваше: "Не искам да се връщам в страната , където хората си честитят банята!"


The Joy of Life

Тема Re: сериозен съвет!нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано11.06.09 22:40



Разкарай го това момче ако имаш възможност и прави друго интервю- включвай и въпросът- колко пъти седмично се къпете?...каква козметика предпочитате?...и т.н.

искам да ти кажа, че в някои селища в БГ се плашат като фъснеш с дезодорант!!!...това го знам от служебен опит....а да не ти обяснявам,че през 2005г. едно село за пръв път видя какво е пила за пети...не знаели, че съществува подобно нещо за заглаждане на напукани петички...абе ужас ве))....имам труд развит за исторически предпоставки за народопсихологията свързана с хигиената и използване на козметиката у нашенско




The Joy of Life

Редактирано от LlRA.. на 11.06.09 23:22.



Тема Абсолютно, и аз имам такъв познат,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 22:41



само ,че той си е нашенец, тук си живее... и по повод българите силен лаф му беше, че не сме стока, щом си честитим банята

ей сега се сетих! Много си права, видно ни е вродена черта... липсата на чистоплътност... въх... то, като се замислиш, ние сме едно от най-старите нови племена в Европа. Френците са изобретили парфюмерията поради тоталната липса на хигиена, но поне не са били по дърветата до римско време, когато последните са свалили англо-саксите от клоните, а Аспарух вече е търсел къде да бодне копието... и, все пак, другите нации как успяха да се култивират... явно наистина не е все едно дали те гази ботуш или цървул както казваше също моя горецитиран познат



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: _parvaty_]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.06.09 22:45



Парватинце, това не е само твой проблем. Уви, често срещано явление.

Поговори си с него. Но не с намеци, а направо и загрижено. Попитай момчето дали има пералня вкъщи. Ако няма, представяш ли си дали му е лесно да се пере непрекъснато.

А после го погледни в очите и му кажи, че мирише и не ходи добре облечен. Кажи му, че трябва да си сменя дрехите всеки ден и да се къпе и бръсне всяка сутрин преди работа. Защото колегите и клиентите трудно го изтрайват и ще си принудена да го накараш да напусне.

Човек може да мирише лошо и да не знае, че мирише лошо.

Много ми е интересно всички, които "подскачате" в тази тема сигурни ли сте, че винаги ухаете прекрасно.



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Beщицa;)]  
Автор Harлeц (наивник)
Публикувано11.06.09 22:48



Мога да ви дам един брутален пример как се научава едно такова явление да се къпе.
Връзва се на едно дърво и се полива с маркуча с дрехите. Където го гепиш и когато го гепиш. Докато полудее и има стрес от погледа ти даже. Няма друг начин.
Вие чували ли сте теорията, че дивите животни си имат собствена миризма, в която се чувстват удома си? Ами, то е същото. Той си е на ниво животинче в хигиената. А, си го измил, а си му разбил психоклимата.

Да видим до кога?!


Тема Ето ти идея.нови [re: _parvaty_]  
Автор Бoдливaтa kpaвa (добитък)
Публикувано11.06.09 22:49



Регистрираш си чисто нов мейл акаунт някъде. И пишеш на момчето от него, че си от неговия офис, не искаш да знае кой си, но че момчето адски вони и никой не може да го понася. Ако обича да взече мерки. Ако се къпе всеки ден и се дезодорира и въпреки това продължава да мирише, да се консултира с лекар или да продължава да ти пише на анонимния акаунт за фийдбек.

Това сме го правили с колеги и е давало резултат. Хем не е конфузно, хем си казваш каквото трябва.



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Beщицa;)]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.06.09 22:50



сигурни ли сте, че винаги ухаете прекрасно Определено не ухая винаги прекрасно, но винаги съм изкъпана. И друг път съм го казвала- не си купувам скъпи тениски, за да мога с чиста съвест да ги изхвърля, ако вземат да смърдят 5 минути след обличането (някои материи имат това свойство да задържат миризмите). Случва се да засмърди човек и ако облече дреха, която при някое простиране не е изсъхнала хубаво. Смърди ужасно. И такива ги хвърлям след едно такова обличане. Та, не сме безгрешни, но се стараем.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Така е, Вещичка, обаче, [re: Beщицa;)]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 22:54



при положение, че нееднократно съм му намеквала... няма как да не се досети, че има нещо... що касае пералнята - да ти кажа, аз от няколко години си пера дрехите в пералня, преди им берях гайлето, и ги перях само на ръка, защото смятах , че избеляват... сега вече, освен някои рокли, саката и палтата, които нося на химическо, всичко друго пера в пералня. хич не ми пука! Та, прала съм се на ръка дълги години, и не ми е пречело, нито ми е било трудно ! Въпрос на желание, и при това, той е ергени, и си тръгва от офиса в 18, не като мен в 20-21 , та има време и да се изпере, и да излезне някъде и т.н.... ама, въпрос на светоусещане. Така или иначе, утре ще му кажа, каквото и да става... не мога повече ... доставя ми дискомфорт това напрежение, и трябва да го реша този казус!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.