Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ДА ти кажа, той получава мизернитенови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 21:08



600 лева месечно... което, всъщност, е добра стартова заплата за бранша, но, ако детето беше от София... като трябва да плаща и част от квартира, направо става сложно... няма как да си купува нови дрехи и бельо ВСЕКИ ден... но, може да ги пере...





Тема Това е много готина идея, обаченови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 21:12



за да го мотивирам, ПЪРВО трябва да му кажа, че е нечистоплътен... така или иначе, всички явно ме чакат да видят как ще се справя с проблема "пор в нашия офис"... затова, реших, ще говоря с него...





Тема Исках да кажанови [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 21:12



различни дрехи и изпрани.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема В ОБОБЩЕНИЕ, и като благодаря на ВСИЧКИнови [re: Refine]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 21:20



реших - утре го привиквам насаме и провеждам с него разговора... в интерес на истината, научих го да си мие ръцете , защото и това не правеше, пък в началото работеше на един от моите компютри...

откачах!!! И, сега се сещам, че , като го накарах да си мие ръцете, му казах "Няма да се сърдиш, но държа на чисти клавиатури, имам колкото искаш пяни и спрейове, сега почистваме компютрите, и продължаваш да си миеш ръцете всеки път, щом влезнеш от вратата." и, да ви кажа, той ми отговори "Е,нищо, тамън ще свикна, и в къщи като влизам, и там ще почна да ги мия!!!" при което припаднах... дъщеря ми е на три, и вече знае, като влезнем в нас първата работа е да си измием ръцете Та, стискайте палци, отново БЛАГОДАРЯ, явно това е начина... утре ще докладвам! И, сигурно, вече ще предприема тази крачка... ще събера сили и смелост!



Тема Разбрах те!нови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 21:22



Пералня, да ти кажа честно, няма да му купя





Тема Re: В ОБОБЩЕНИЕ, и като благодаря на ВСИЧКИнови [re: _parvaty_]  
Автор miss_slan4ice (нов човек)
Публикувано11.06.09 21:35



хайде и аз да кажа, няма нищо сложно в казуса, нито ти трябва кой знае каква смелост.Въпросът наистина е личен, но действай като шеф .Кратко и ясно, без недомлъвки.
Нещо от рода, както една клубарка каза :
ХИГИЕНАТА ТИ НЕ Е НА НИВО. ИСКАМ ТЕ ОТ УТРЕ С ЧИСТИ ДРЕХИ И ИЗКЪПАН. АКО НЕ СИ СЪГЛАСЕН, МОЖЕШ ДА СИ НАПИШЕШ ПРЕДИЗВЕСТИЕТО.


пс При нас е била направена забележка на колежка, преди да започна там работа.Сега момичето си се къпе и няма проблеми от това естество.Дори с жената, направила забележката са приятелки.



Само докосването до другите ни разкрива кои сме ние

Тема В София още няманови [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 21:38



обществени перални, нали?


Да взема да направя един бизнес ли...

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: В София още няманови [re: Koм]  
Автор Caffe Arancio ()
Публикувано11.06.09 21:42



Не е лоша идея.
Хем, място за социални контакти...





Тема Re: В София има химическонови [re: Caffe Arancio]  
Автор miss_slan4ice (нов човек)
Публикувано11.06.09 21:46



хаха, нямаше ли филм за двама - момче и момиче перяха в обещствена пералня и си бяха разменили дрехите, веселба



Само докосването до другите ни разкрива кои сме ние

Тема Абе.... не съм много сигурен, че [re: Caffe Arancio]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 21:46



искам да контактувам точно с някой, който няма собствена пералня, но все пак аз съм над 40. Ако бях 20 годишен студент - защо-не... В студентския град - това ще е супер.


Като бонус - ще изчезнат висящите гащи на балконите, защото ще има и сушилни.
________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Редактирано от Koм на 11.06.09 21:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.