Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Откровено казано, аз веднъж опитах,нови [re: Refine]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 20:42



някъде май и писах - казах му, като бяхме само двамата, че нещо ми мерише на чорапи, и понеже не е от мен, значи е от него... обаче, той само си взе цигарите и излезна от стаята... нямаше ефект

А, мога да го накарам да преправи 10 пъти склада, ако не е изписал вярното количество стока, обаче, как да му кажа "Меришеш и трябва да се къпеш??!?!" Иначе, още е на изпитателен срок, мога да го уволня още утре, ако искам... обаче... ама, никак не обичам да водя подобни разговори ...



Тема Re: Хе-хенови [re: chavdar4e]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 20:44



Според мен маршрутките са по-зле, защото хората са нагъчкани на по-малко пространство. Щом на мен - с моя закърнял нос на бивш пушач ми прави впечатление - представям си какво е на бременна жена...



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Аз затова по едно време се изказахнови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 20:46



против НЯКОИ хора от село, защото ето на... търпя си този меризливец вече месеци... а, откакто се преместих в Младост жмъ - и половината блок... сутрин, ПОВТАРЯМ, СУТРИН като тръгна за работа и вече има порове, които са ползвали асансьора преди мен, и вече той ухае на джибри, коч-вдовец със малки порчета и умряла белка

а, и Арда качак... ей, това не мога да разбера - аз не спрях цигарите по материални причини, спрях ги , понеже се разболях от тежък бронхит, без да мога да дишам дни наред... обаче, и докато пушех устата ми не е меришела на пепелник... нямам кариеси, или ако имам, ги лекувам своевременно... а, има хора, дето нямат финансова възможност да пушат, обаче пушат... гадни цигари, които още по-гадно ги убиват (защото, в по-скъпите има съответно по-модерни и предпазващи филтри и т.н.,) А, това момче, освен, че мирише на крака и пот, има и кариеси, пуши и не го търпя да ми говори... ама ... не мога да му кажа... не знам как и ще УМРА от ужас!!! Ама, много ми догадня ... ама, проблем си е... днес отидох на неговия компютър да работя, и щях да припадна от миризмата на вкиснало... ужас! Както и да е, да , много хора в София смърдят



Тема И ХЕИ, ще дойдат да отцепят района!нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 20:47



Мани, мани... на Черковна сме, ако ти е близо - идвай





Тема Добре, денови [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 20:47



кажи му, че клиентите са се оплакали. И му кажи, че е изискване да идва всеки ден къпан, бръснат, с нови дрехи, включително - бельо.
Не е голям проблем да го направи.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Откровено казано, аз веднъж опитах,нови [re: _parvaty_]  
Автор Adaili (новак)
Публикувано11.06.09 20:47



То явно трябва направо да му се каже, ама аз например не бих могла да му кажа директно - мръсен си, смърдиш, е така, нем оже да ми се обърне езика да поставя човек в такова положение. Ама то пък и той що за човек е - след такива твърди наме4ци да не се изкъпе и тури малко в ред!!! Може да няма къде да се къпе или пере, ама не е невъзможно- само е по-трудоемко...



Тема ДА ти кажа, има баня!нови [re: Aлиca.]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 20:49



И, той живе на квартира с четири момчета, обаче, има си гадже... сигурно някоя със синузит, или пък мърла като него... в интерес на истината, един два пъти съм го ползвала за шофьор до някое ДП или НОЙ, и в колата му не мирише така... което ще рече, че само ЛИЧНО е мърляв... да ти кажа, от както съм го взела, ходи ВСЕКИ БОЖИ ДЕН С ЕДНИ И СЪЩИ МАРАТОНКИ!!! Даже сега, в жегата, пак не ги сменя

Пор, друго не мога да кажа, гаден ПОР



Тема Според мен си създавашнови [re: _parvaty_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.06.09 20:50



излишни дилеми. Ти си шеф - ти определяш правилата. Както ще му кажеш за сметка, която не е излязла - така и за това.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Откровено казано, аз веднъж опитах,нови [re: _parvaty_]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано11.06.09 20:53



Да, изчетох предните мнения...Ами точно това е проблема - няма да казваш, "мирише нещо май, не е от мен, може да си ти" или нещо друго още по-объркано и звучащо виновно! Директно!

Мисля си обаче, че сигурно той е получавал такива забележки, било от колеги в университета, било от някой по-цапнат в устата в градския транспорт...И сигурно се е убедил, че НИКОЙ не може да му въздейства и че хората просто са ДЛЪЖНИ да го търпят. И май успешно прилага тактиката, защото никой не е застанал да му каже, без да го обижда, ХИГИЕНАТА ТИ НЕ Е НА НИВО. ИСКАМ ТЕ ОТ УТРЕ С ЧИСТИ ДРЕХИ И ИЗКЪПАН. АКО НЕ СИ СЪГЛАСЕН, МОЖЕШ ДА СИ НАПИШЕШ ПРЕДИЗВЕСТИЕТО.

Без обяснения, без увъртане, без поучения...минало е времето на всичко това. А и не е ваша работа да го възпитавате

.
Разбирам притеснението ти, но пък не може един човек да притеснява по такъв начин колегите си ежедневно. Олекваш като шеф , нъл тъй



Тема Аз лично, след изчетеното дотук, [re: Harлeц]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано11.06.09 20:53



смятам да му кажа - а, между другото, клиентите ми са много реномирана фирма, офиса им е супер лукс - фото клетки и т.н., и той наистина не се вписва в обстановката... никой не припарва в стаята му... та, ще му кажа, че клиентите ми са провели с мен разговор относно ароматите в неговата стая - въпреки, че те проявяват търпение, но усещам скърцане със зъби по темата КОЛЕГАТА. - и , тъй като аз съм го наела и аз отговарям за него, ако не почне да се къпе... абе, една сутрин го питах в прав текст "Тази тениска не я ли изпоти вчера?" че беше втори ден с една и съща, и той ми вика "Е, не, аз съм се къпал сутринта!" смятай, къпал се е, но си е облякъл старата тениска... обаче, тази приказка за Мечката и лошия й дъх... все ме мъчи... след подобен разговор би следвало да се разделим...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.