Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Mupa]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано11.06.09 19:11



единственото ми изискване към мъжете е да са чистоплътни.


Като имам предвид мотото на Мама Нети - Мира ти определено можеш да платиш цената с това изискване .
И наистина ще успееш да се зарадваш на малките неща - като един изкъпан мъж


Завиждам ти !

Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано11.06.09 19:17



Не бързай да завиждаш-около мен чистоплътните са като изчезващ вид...Дори колегите ми ме бъзикат,че съм щяла да го изкъпя-това да ми бил проблема...а не се усещат че няма да е зле, ако те се поизкъпят


Пък да не отварям темата за тоалетната-по едно време мислех да залепя пчеличка в средата да я целят- че имам чуството че целят всичко друго освен тоалетната /да ме извинят мъжете тук/ .



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: _parvaty_]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано11.06.09 19:33



Абе вземИ го изгони бе, това му е начина на мислене, няма да го промениш.
Няма незаменими хора


Кризата е удобно извинение за съкращение на персонала


Редактирано от danaia_nn на 11.06.09 19:37.



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.06.09 19:41



Привикай го и му кажи, че ако идва 3 месеца купан и чист
ще му увеличиш заплатата с 50 лв.

Това ми припомни как преди 7-8 години се опитахме да научим сина ми да се къпе всеки ден. Баща му му обеща, че ако два месеца се къпе всеки ден, ще му купи мобилен телефон. И момъкът се къпа точно два месеца всеки ден, след което спря на първия ден от третия месец.

Сега се караме, че не излиза от банята и плащам вода, колкото за три семейства, но това е друга тема.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Mupa]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано11.06.09 19:41



пчеличка !

Виждам мнооого си се напатила !



Всеки проблем е замаскирана възможност

Тема Re: Хе-хенови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.06.09 19:56



Тук е мястото да кажа, че в София хората миришат . Винаги, когато се прибера ми трябват 3-4 дена да свикна с миризмата. На градски транспорт или още по-зле - маршрутка - съм тотално отвикнал да се качвам по тази причина. Така е. И колко мазни коси има... Хайде, тези дето са си мърляви по принцип, са ясни, ама като видя някоя нагласена мацка, изтупана и косата и залепнала за главата. Гляк! А имаше един смърдел в магазинчето до офиса, който и зъбите не си миеше. Ей, като влезеш сутрин да си вземеш вода, като те лъхне оная миризма на алкохол, цигари, кафе и спарен дъх... И досега този човек не може да разбере защо спрях да му влизам в магазинчето като беше толкова любезен, ама не ми се обясняваше. Ама вярно каква смрадлива тема се отвори.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: _parvaty_]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано11.06.09 19:57



Абе сериозен проблем си е това...
Бих предложила съвсем кратък план:
1) Викаш младежа на 4 очи, с 4 изречения му казваш че хигиената му търпи критика и настояваш да идва изкъпан и с чисти дрехи в офиса.
2) Завършваш с това, че втори разговор на тази тема с него не се предвижда и ще бъдеш принудена да го освободиш от работа.
И точка.
Няма смисъл да му държиш речи - ма хигиена, ма добри навици, ма това или онова....да не си му майка!Ако е по-дръпнат, може да възприеме дългата реч като възможност за полемика, а място за полемика няма - или влиза в пътя, или излиза от вашата фирма....
Предполагам по-лесно ще откриете начин да го освободите от работа, от колкото да го търпите...

Аз съм имала колеги със същия проблем - единият беше млад, тогава работех в една малка фирма, другият на по-солидни години, колега от друга фирма с много служители. Този втория между другото беше и женен - хич не си представях КАК жена му изобщо стои в една стая с него...

При никой не помогна никаква тактика и накрая просто намериха начин да ги освободят от работа...Държа да подчертая обаче, че и двамата собственици предприеха точно заобиколния метод - намеци, натвърди, всякакви полузакачки и какво ли не... Е, не би...

Хайде кажи как се развиха събитията.



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (новак)
Публикувано11.06.09 20:27



Ама не е едно и също.
Младежа ведна га трябва да му светне, че ако не го направи - изхвърча.



Тема Re: ОФФ : Сериозен служебен казус!нови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (новак)
Публикувано11.06.09 20:29



Да бе. ... Напатила. Не я слушай.
само така си приказва. Много си е чистичка тя.
(с добро го казвам де)


А и като гледам какви ги приказва - явно отвсякъде.

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 11.06.09 20:31.



Тема Re: Хе-хе [re: Koм]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано11.06.09 20:31



Тук е мястото да кажа, че в София хората миришат . Винаги, когато се прибера ми трябват 3-4 дена да свикна с миризмата. На градски транспорт или още по-зле - маршрутка - съм тотално отвикнал да се качвам по тази причина.

Вярно е, майка му стара... Присети ме, като бях бременна с № 2 живеехме в Младост 3, ходих на работа до средата на 9 месец, в центъра. А нос - чувствителен, та дрънка. И като ме лъхнеше в 305 сутрин на снощна ракия, чесън и некъпано от неизвестно кога.. миииии.. слизах Иначе имаше опасност от връщане на закуската. Почнах да се возя с маршрутки. Там друг проблем - наливна парфюмерия, същият ужас... И накрая се разбрах с шефката да ходя къде 10,30, че да търпя тоя обонятелен тормоз
Лоша работа, лоша.... Не го разбирам, ама на, колко хора приплакаха от подобни колеги...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.