Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано14.06.09 11:28



ми значи това си е една долна експлоататорска система...както и дае,и без това тоя бранш не ме влече...оправяйте се!




The Joy of Life

Тема Re: Парвати, момчето дойде ли на работа?нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано15.06.09 13:22



А?

...и като как?


The Joy of Life

Тема Re: Парвати, момчето дойде ли на работа?нови [re: LlRA..]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано15.06.09 14:43



Аз мислех, че Парватито е написала развоя на ситуацията.



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Парвати, момчето дойде ли на работа?нови [re: Beщицa;)]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано15.06.09 15:46



e последно нали стигнахме, че го е предупредила в петък и момъка обещал да се спретне))...аз поне тов аразбрах...ти чете ли нещо друго като подробност?



ся не разбрах днес какво се е получило?


The Joy of Life

Тема Мани майтапа - НЕ ДОЙДЕ!нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано15.06.09 17:23



Звънял ми е сутринта в 8,01 да ми каже, че вчера, както си карал мотора (защото се оказва, че след работа при нас ходел да слага гипсокартон към фирмата на някакъв приятел, и освен това, на частно с друг приятел поправяли коли и мотори, та, не го мисли, да ти кажа се сетих, може да се окаже, че вади повече пари от мен, но мирише като слона в зоопарка ((а и, толкова тежи

))) му влезло нещо в окото, и сутринта не могъл да изкара колата от гаража ( щото, той е беден, жалиш го, обаче, всяка събота и неделя си ходи в село на 70 км, а някой път и вечер и сутрин си пътува...) Та, утре щял да дойде. Казах му да си вземе болничен, защото ми писна - мине не мине, и си взима ден или предиобед за нещо си... чак в петък, като се разговорихме, разбрах, че поработва извънредно... както и да е, и аз заподозрях, че просто събота и неделя не е изпълнил заръката на партията... ама, утре щи кажа

Редактирано от _parvaty_ на 15.06.09 17:25.



Тема Re: Мани майтапа - НЕ ДОЙДЕ!нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано15.06.09 22:45



чакам)))

...после пак ще искам похвала като за клубната ясновидка))...айде нЕма ми плащаш , щото шЪ си загуба дарбата
познах обаче , че и ще ти метка номерца ...все пак мъж е, трЕбе си го върне))

така де, прежалили сме го...ся само сеир гледаме


The Joy of Life

Тема Ами, не, не сме го прежалили,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано15.06.09 22:52



искаме си да работи при нас... но, не на цената на ринита ни

и, не смятам, че върти номерца - твърде е чист в душата си... много е наивен и т.н.... ще ти кажа утре, но не го подозирам във седемте смъртни гряха... ...



Тема Re: Какви изненади донесе днешният ден?нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано16.06.09 18:17



или...викаш- нЕма изненадки))




The Joy of Life

Тема И днес не дойде...нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано16.06.09 18:52



болничния му бил за два дни, че днес го викали на промивка на окото... абе, нещо ме ала-балисва, ама утре ще видя... проблеми с очите не се оправят за два дни... и, този път ще се заям, ще питам някой доктор какво пише в болничния лист

утре ще ти кажа какво става... много е съмнително , обаче



Тема Re: И днес не дойде...нови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано16.06.09 19:03



този май си търси друга работа!


The Joy of Life


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.